Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

JAK BYLO: Návštěvní dny

Polosuterénní kanceláře domovní správy žily přes den svým klidným životem. Dámy v předpisu nájemného klapaly na starých zetách – psacích strojích, které těžce, ale stále fungovaly, zatímco „moderní“ psací stroje čekaly na opravu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JF

Ano, pane Vlku, to byly - jak vzpomínal filomový profesor ve výslužbě Boček z Adély, co ještě nevečeřela při vzpomínce na vyvinutou Macháčkovou, co mu nosila do kabinetu vycpaniny - krásné časy! ;-)

0 0
možnosti
Foto

Měl jsem v kanceláři podobný stroj, elektrickou kalkulačku z DDR, když dělila, rachotila jako kulomet a cloumala psacím stolem. Za rok bylo třeba vyměnit - ten psací stůl.;-)

0 0
možnosti
RP

JJ, pro mě jsou OPBH městské zkazky. Za socíku u nás na vesnici byl instalatér, pokrývač, klepmpíčř, opraváře televizorů atd, za tím se vždy zašlo, domluvilo a když to bylo nutné, přišel hned a opravil. Za domácí klobásku, za med, za věnec česneku ze zahrádky, za klepnutého a vyvrženého králíka atd. A když to bylo z rodiny, tak třeba za oplátku za 5 - 10 let.

Kolikrát to byl třeba pracovník toho městského OPBH a materiál, který u nás použil, byl "ušetřen" právě u "měšťáků".

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz