Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

JAK BYLO: Mravnost nade vše

A předseda Závodního výboru by si pozval hříšníka a pravil by mu: „Seš blbej? Koukni raději na Máňu, ta, jak tě vidí, tak už se na to třese.“
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VN

Tuhle jsem četl:

Za totality bylo opravdu všeho málo. I pohlaví byla jenom dvě. :-)

0 0
možnosti
JJ

J22u74r30a 14J15u16r22a92x

6. 2. 2023 14:41

No jo, na třídním srazu po padesáti letech dávala k dobrému bývalá spolužačka, co již v deváté třídě byla za odměnu za dobrý prospěch svazačkou, že musela jít dělat stafáž na nějakou oficiální akci. V modré svazácké košili jako urostlá patnáctka.

A byla pak povolána na vejbor, kde ji bylo vytýkáno soudružkou třídní i soudružkami svazačkami, že se dopustila urážky svazáckého kroje, jakož i nemravnosti, neboť pod tou košilí neměla podprsenku. Hájila se prý tím, že podprsenky patřičné velikosti nejsou k dostání, což tehdy nebylo vyloučené - a prošlo ji to s důtkou. Dodnes prý neví, jestli ta důtka byla za svazačky nehodnou nemravnost nebo kritiku socialistického obchodu.

A plasticky líčila, jak zasloužilí postarší soudruzi na té akci čuměli na pod košilí volně se pohybující sekundární pohlavní znaky (spolužačka nebyla útlá ani hubená přes hrudník) a slintajíce nevnímali oficiální projev.

Stalo se v roce A.D. 1964.

0 0
možnosti
IL

I61v23o 87L98y93č25k87a

6. 2. 2023 11:34

Jedna říká: Mezi mnou a tvým manželem nebylo opravdu nic.

Druhá: Já vím, ani noční košile.

0 0
možnosti
Foto

Já nejsem právník, ale neměl by být spáchaný trestný čin posuzován podle zákonů z doby,kdy byl trestný čin spáchán?

A ještě připomínka: kdyby dnešní zákony platily už tehdy, nejspíš by se zmíněné aktivistky nemohly narodit a lidstvo by už vymřelo. Ale ono je to nejspíš tím, že rozmazlení mamánci nejsou schopni plnit požadavky sličnými dámami na ně kladené.

0 0
možnosti
VM

Hlavně za našeho mládí, nebylo ani jedno pohlaví / ze dvou, zmasírované i zpitomělé návody v časopisech, televizích, z filmů.

Vše se konalo mnohdy z neznalosti, ale upřímně. I když téměř nikdy, se nezůstalo u prvního objektu zájmu.

0 0
možnosti
Foto

;-€ Nestrašte! ;-€

Hrklo ve mně u představy, zůstat u té první. Ne první lásky, ale prvního zasvěcení. I když to byla vrstevnice, tak přece jenom . . . :-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz