15.1.2021 | Svátek má Alice


GLOSA: Dopravní zácpy přinášejí lidem dobro

24.7.2007

Nechápu, jak si lidé mohou stěžovat na dopravní zácpy! Když se v zácpě díváme kolem sebe a vidíme, kolik Čechů má dneska auto, posiluje to naše národní sebevědomí! A každé zablokování silnic nám dává příležitost k reprodukci i nadreprodukci našeho duševního a tělesného potenciálu!

Znám člověka, který díky častým zácpám vystudoval přírodovědeckou fakultu, jiný můj známý se v dopravních zácpách naučil hrát na housle a já jsem se diky častému uvěznění v autě naučil brilantně čínsky! A co můžete v zácpách udělat pro své tělo? Napřiklad když je vedro a poblíž nějaký rybník, tak se v autě uzavřete, svléknete se do naha, naplno pustíte topení - a vaše auto vám plně nahradí finskou saunu. Když začnete hicovat, vyskočite z auta a skočite do rybníku. A není-li tam rybník, postříkáte se aspoň stěrači.

A když se vám chce třeba na stranu, v beznadějné zácpě máte možnost trénovat svou lidskou vůli, tolik potřebnou k dosažení úspěchu v jakémkoliv oboru. Při tréninku také možná dospějete k poznání, že báchorka o hvězdáři Tycho de Brahovi je bohapustý výmysl, že vždycky dříve než praskne močový měchýř, povolí svěrač.

A mnohý z nás se může v zácpě probudit citově!. Můj kamarád si po několikahodinové nečinnosti v autě začal z nudy prohlížet svou manželku a po třiceti letech se do ní znovu zamiloval! Takže díky Bohu za každou dopravní zácpu.

Psáno pro DeníkHledáme 50 rodin, které s námi otestují hotové polévky SALVEST Prestó
Hledáme 50 rodin, které s námi otestují hotové polévky SALVEST Prestó

Ochutnejte s námi lahodné polévky Prestó. Stačí je jen otevřít a ohřát, takže jsou na stole raz dva. Přihlaste se do velkého testování a poznejte...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.