15.6.2021 | Svátek má Vít


GLOSA: Dopravní zácpy přinášejí lidem dobro

24.7.2007

Nechápu, jak si lidé mohou stěžovat na dopravní zácpy! Když se v zácpě díváme kolem sebe a vidíme, kolik Čechů má dneska auto, posiluje to naše národní sebevědomí! A každé zablokování silnic nám dává příležitost k reprodukci i nadreprodukci našeho duševního a tělesného potenciálu!

Znám člověka, který díky častým zácpám vystudoval přírodovědeckou fakultu, jiný můj známý se v dopravních zácpách naučil hrát na housle a já jsem se diky častému uvěznění v autě naučil brilantně čínsky! A co můžete v zácpách udělat pro své tělo? Napřiklad když je vedro a poblíž nějaký rybník, tak se v autě uzavřete, svléknete se do naha, naplno pustíte topení - a vaše auto vám plně nahradí finskou saunu. Když začnete hicovat, vyskočite z auta a skočite do rybníku. A není-li tam rybník, postříkáte se aspoň stěrači.

A když se vám chce třeba na stranu, v beznadějné zácpě máte možnost trénovat svou lidskou vůli, tolik potřebnou k dosažení úspěchu v jakémkoliv oboru. Při tréninku také možná dospějete k poznání, že báchorka o hvězdáři Tycho de Brahovi je bohapustý výmysl, že vždycky dříve než praskne močový měchýř, povolí svěrač.

A mnohý z nás se může v zácpě probudit citově!. Můj kamarád si po několikahodinové nečinnosti v autě začal z nudy prohlížet svou manželku a po třiceti letech se do ní znovu zamiloval! Takže díky Bohu za každou dopravní zácpu.

Psáno pro DeníkAkční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.