Čtvrtek 15. ledna 2026, svátek má Alice
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JaS

10. 4. 2008 14:54
...

R^R^R^

0 0
možnosti

Pišta z Oného

9. 4. 2008 14:09
Reku, čo nevravíte ?!

Oni tuná také konsolidované pomery ešte sú neni ?!  Badám, bol som pridlho preč ...

0 0
možnosti

hranostaj

9. 4. 2008 14:07
vo všetkej slušnosti vás prosím

Ak ešte raz pocítite to pudenie, choďte prosím za tie dvere s nápisom WC. Urobíte pre vlasnú osobu viac, ako keď drístate na stránkach "lidoviek". nech aspoň niečo tu ešte ostane čisté

0 0
možnosti

honzak

9. 4. 2008 14:30
Re: vo všetkej slušnosti vás prosím

si ko ko t, alebo čo?

0 0
možnosti

harnostaj

9. 4. 2008 14:03
pán herec, i keď je vaše herectvo dobré, i vaše knížky o humore

v politike akurát trieskate jazykom po schodoch

je tak ťažké si uvedomiť, že so slávou vám nikto nedal patent na rozum? Je ozaj ťažké ostať človekom a obľúbeným hercom a nepodľahnúť obdivu k vlasnému obrazu?

0 0
možnosti

Vladimír

9. 4. 2008 13:24
škoda

Škoda, že tyhle páně Lasicovy fejetonky jsou jen psané.

Jeho příjemná slovenština by ty vtipné texty ještě umocnila...

0 0
možnosti

kmotr58

9. 4. 2008 11:43
Mistře

Mistře, myslím, že se mýlíte.Vaše řešení by potom znamenalo např. kraj Vojenský, Lékařský, Zahraniční,... a způsobilo by to nadměrnou lokační kumulaci profesí např. lékařů, zemědělců, policie...Současně by to znamenalo pro jeden kraj být bez portfeje ( snad ne stát  na Východě ), ani nevím co by tam lidi dělali, když by nemohli fyzicky trestat děti ( dřívější formulace dávat na p.del ) a řadu jiných nepotřebností. Raději to nechme jak to je, vždyť jsme si je zvolili sami, my občané a až nadejde čas, zvolíme si zase jiné a pak zase a....a furt budeme nas.aní.

0 0
možnosti

jirka.s.

9. 4. 2008 11:42
"A či by premiér mal vôbec odniekiaľ byť? "

Ano určitě! Už Švejk myslím říkal, že je dobře, když je někdo přímo odněkud a když se takový původ přesně pozná. ;-D

0 0
možnosti

Roines

9. 4. 2008 11:00
Mám takový dojem,

že slovenský premiér Fico pochází z Ruska a budoucí premiér ČR Paroubek z Běloruska.

0 0
možnosti

harnostaj

9. 4. 2008 14:04
Re: Mám takový dojem,

a Lasica zo Židovska?

0 0
možnosti

I-Worm

9. 4. 2008 10:03
Na první pohled dobré, ale když se to rozvede

do širších souvislostí, co potom budou dělat všichni ti chudáci, co se odstěhovali do Prahy za korytem?

0 0
možnosti

Šnek

9. 4. 2008 9:02
Aby se na všechny dostalo,

navrhuji udělat ministerstvo pro EU (pokud už není), někdo se přece cítí euroobčanem. Totéž pro světoobčana a vesmířana. To budu já, protože já se cítím vesmířanem. A protože je vesmír největší, budu mít k disposici na přerozdělování nejvíc peněz. Z těch si pak nakradu pro sebe.

To jen aby si pan Lasica nemyslel, že je vyšinutej jen on sám.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz