22.6.2021 | Svátek má Pavla


FEJETON: Ženy nás, muže, sexuálně obtěžují

15.8.2018

Pro pořádek však musím přiznat, že ne všechny a ne vždy. Ale je toho obtěžování opravdu hodně. A to ani nezmíním případnou návštěvu koupaliště, kde ženskou prdelku často „zdobí“ jen uzoučký proužek textilu, často dokonce prakticky neviditelný.

A tak je to pořád. Pravděpodobně to bude nekvalitou dámských oděvů a prádla. Jak jinak lze vysvětlit, že mnoha mladým ženám z „neznámých důvodů“ nedrží u výstřihu několik zapnutých knoflíčků, jiným prosvítá prádélko, dalším z velmi volného trička při předpažení vypadává ňadro. Navíc většina žen ještě krásně voní. Je to jenom náhoda? Ne, není. Je to záměr! Klasické sexuální obtěžování mužů.

A to všechno se odehrává za okolností, kdy v Americe ještě stále probíhá kampaň MeToo, kde se tisíce žen rozhodly vyjevit světu skutečně strašlivou pravdu, jak byly často před několika desítkami let štípány muži do zadečků, případně i jinak sexuálně obtěžovány.

I když už mi je přes sedmdesát, dobře si pamatuji spoustu případů, kdy prokazatelně jediná spolehlivá cesta mladých hereček k roli, a to i u nás, vedla přes postel producenta, režiséra či jiné důležité osoby. A ani tehdy ženám knoflíčky u výstřihu moc pevně nedržely.

Vrcholem sexuálního obtěžování mužů je však účast „héreček“ na každoročním vyhlašování Oskarů a filmových festivalech. Plocha látky použité na jejich šaty by kdysi byla tak akorát na plavky. Odečteme-li ještě podíl látky téměř dokonale průhledné, můžeme konstatovat, že mnohé z účastnic jdou po červeném koberci prakticky nahé.

Je tohle nějaká spravedlnost???

P.S. Spravedlnost nespravedlnost, jen ať nás ženy takhle krásně obtěžují i nadále!Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.