14.4.2021 | Svátek má Vincenc


FEJETON: Závody v pitomostech odstartovány

1.12.2020

Ve Skotsku se rozhodli dávat ženám menstruační vložky, tampóny a jiné hygienické propriety zdarma, na účet státu, a tamní šéfová vlády, jako vždy zpovykaná Nicola Sturgeon, prohlásila, že je hrdá na to, že svým hlasem přispěla k přijetí zákona, který schválil skotský parlament. Podle ní a podle předkladatelky zákona Lennonové to přispěje k odstranění stigmatizace žen.

Kdo by si pomyslel, že podobné hovadiny budou prosazeny na Britských ostrovech? Z podobného těsta je prohlášení Borise Johnsona, který ještě v únoru 2020 prohlásil, že v Británii budou zakázány auta se spalovacími motory v roce 2035. Pak si to rozmyslel a poté, co mu jeho kotrmelína, která mu povila před krátkým časem robě a která je zelená od hlavy až k patě, pořádně vymyla mozek, před pár dny prohlásil, že Velká Británie bude ambicióznější a zakáže auta se spalovacími pohonnými jednotkami už v roce 2030. To jsou věci! A to jsem si myslel, že Britové odcházejí z EU kvůli unijním pitomostem genderovým i ekologickým, zatímco ono je všechno jinak.

Závod v pitomých nápadech byl tedy s velkou prdou odstartován a můžeme očekávat, že Uršule a její podržtaškové to tak nenechají a Impérium vrátí Británii úder a my v EU budeme muset shodit ze stráně svá auta se spalovacími motory nejspíš v roce 2028, ale možná i dříve. Andrej Babiš zase pojal myšlenku, že rozdávat ženám vložky a podobný matroš je opravdu dobrý nápad hodný následování, a údajně pověřil ministryni financí, nebohou paní Schillerovou, aby připravila projekt rozdávání vložek ženám. Ale jen sociálně slabým, to dá rozum.

Já ovšem protestuji a volám hlasem: ne ne ne, je to genderová podlost vůči nám mužům. Tak ženy budou kvůli tomu, že menstruují, dostávat vložky a tampóny nebo menstruační kalíšky zdarma, ale co my, muži? Volám Milion chlívek, volám Člověka v plísni, volám Nesehnuté.cz, Nesesmilníš.cz, Ohnuté.cz, Manipulátory.cz, Dezinformátory.cz, volám A2Alarmistky a vůbec všechny, co mají srdce na pravém místě, vzhůru na barikády! Buď žádné pešky, tampóny a menstruační panáky zdarma, anebo ano, ale pro nás muže zdarma prezervativy. Už žádná stigmatizace mužů, zejména nás důchodců. Ale pozor, ne ledajaké kondomy. Já upřednostňuji, aby se především neohýbaly a aby byly černé, protože černá prodlužuje a zeštíhluje.

Odstraňme jednou provždy naši mužskou traumatizaci a stigmatizaci, když na stupnici tvrdosti jsme ještě měkčí než mastek. Myslím to jako Andrej Babiš naprosto vážně a dost mi na tom záleží.SOUTĚŽ: Vyhrajte pomůcku, na které se děti naučí bezpečně padat a lézt
SOUTĚŽ: Vyhrajte pomůcku, na které se děti naučí bezpečně padat a lézt

Soutěžte o Climbou žebřík – pomůcku, která dětem poskytne bezpečnou možnost rozvíjet pohybové dovednosti a budovat sílu. Jeho výška je pro děti...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.