Neviditelný pes

FEJETON: Vibrátory kontra nafukovací panny

26.7.2012

Kdysi se vdané ženy scházely v soukromí nad vysavači, pak nad hrnci a pokličkami, ještě později nad "naprosto jedinečnými výrobky" bytové chemie a kosmetiky a dnes, zatím prý jenom v Americe, … se v bytech zájemkyň uskutečňují čistě ženské obchodní večírky nad ženskými erotickými pomůckami – zejména vibrátory všech velikostí a barev, lubrikanty a dalšími produkty "erotické chemie".

I z tohoto je vidět, jak významně se postavení ženy v rodině i společnosti za poslední desítky let změnilo. Samostatné, ekonomicky nezávislé a sebevědomé ženy už prostě vědí, co v životě chtějí, co ke svému životu nezbytně potřebují, a jdou si nekompromisně za tím. Já jim to přeji.

Na druhou stranu se ale domnívám, že každý dobrý nápad by měl být v praxi využit v co největší šíři. A tak jsem v nedalekém sexshopu nakoupil šest různě tvarovaných nafukovacích žen s dokonale zkonstruovaným pohlavím, včetně těch vibračních, několik samostatných, čistě mechanických i elektronizovaných ženských "hlav" a umělohmotných vulv různých tvarů, velikostí a vybavení. Pak jsem v obýváku našeho panelákového bytu po americkém vzoru zorganizoval osvětovou a prodejní akci pro devět sousedů mužského pohlaví.

Své manželce Růžence jsem pouze řekl, že jde o čistě mužskou komerční akci, která naší rodině může přinést značné zisky. A úpěnlivě jsem ji poprosil, aby nás v průběhu této obchodní operace nerušila a do obýváku v žádném případě nevstupovala.

Mužná mužská akce se po příchodu sousedů v našem obýváku vyvíjela zpočátku velmi dobře. Kamarádi byli velmi příjemně překvapeni nabízeným sortimentem, který jsme společně postupně rozbalili a nafoukli. K naprostému úžasu je přivedla například informace, že žádný ze mnou nabízených výrobků nikdy nebolí hlava. K dokonalosti chybělo už málo. Ale bohužel jsem podcenil pohostinnost své Růženky, která do obýváku náhle vešla s devíti šálky čerstvé kávy na tácu. Rozdala kávu, obhlédla situaci a beze slova odešla. A já jsem si v duchu řekl verš:

"Růženka, to je dobrá manželka!"

Po vypití kávy se začalo diskutovat o tom, zda je možné ještě před zakoupením výrobek bezplatně otestovat. Dříve, než jsem vzhledem k možným hygienickým rizikům mohl tyto požadavky zamítnout, se však situace kriticky vyhrotila.

Někdo náhle se rozrazil dveře a do obýváku vtrhlo deset žen. Devět z nich třímalo v rukách nůžky, Růženka velký spínací špendlík. Okamžitě se vrhly na své nafukovací konkurentky a jaly se je fyzicky likvidovat. Z toho jsem okamžitě pochopil, jak jsme ještě za Amerikou zaostalí.

Se zájmem a zvláštní formou masochismu jsem pozoroval ten zmatek a blýskající se ostří nůžek vedených rukama rozhořčených žen stříhající nádherná nafukovací ženská těla. Zapomněl jsem však sejmout ruku s ramen své nejoblíbenější nafukovačky – Vilmy.

Růženka, která se ke mně pomalu a nepozorovaně v tom zmatku a chaosu zezadu přiblížila, vztyčila svou pravici s obřím špendlíkem k nebi.

"Růženko, prosím tě, nééée!"

Pfffúúúúúúuuu …zpět na článek