12.5.2021 | Svátek má Pankrác


FEJETON: Pryč s migranty!

27.9.2018

Migranty u nás nechceme. Žádné! Ty, co u nás již jsou, prostě vyženeme.

Přicházející podzim je k tomu obzvlášť vhodný. Zčásti totiž odcházejí sami. Tak trochu se jim u nás přestává líbit. Ale hrozí, že se zjara zase vrátí. Proti tomu je třeba rázně zakročit.

Navrhuji postavit na hranicích frontexové gardy a ty budou na hejna těch drzých stěhovavých vetřelců střílet. Ať si jdou tam, kde jsou doma. U nás máme dost vlastních ptáků. Ptáky máme krásné a silné. Až tak, že někteří politici si je dávají do erbu své strany. Ke všemu zvláštní - například modré barvy. Hnusné je, že Brusel takový rozvrat toleruje a dokonce má za to, že by se ptáci měli chránit. Taková hloupost! Kolik jen zrní na polích nám ti cizáci vyzobají. Výsledkem je, že pro našince zbydou jen paběrky. Ohrožují i naše živočichy a tak ničí naši přírodu.

Například čápi - ti si u nás stavějí hnízda a v nich vyvádějí mladé. Kdo jen takovou jejich stavbu mohl povolit. Dokonce jim Brusel nadbíhá a posílá na to spoustu peněz. Přitom jsou u nás čápi bez povolení, vpadli k nám bez toho, že by se někoho zeptali. Rozkrádají při tom naše společné kapitalistické vlastnictví. Hlavně tím, že loví naše žáby - žabičky naše milé. Všetky kradnú.

Hrozby ze strany ptáků jsou obrovské. Jen si vzpomeňme na Hitschcockův horor Ptáci. Že to je jen fikce? Film poukázal na to, že to možné je. A co je možné, může se stát. Vlastně je to již tak trochu skutečné. Třeba ptáci začnou tím, že někoho klovnou do hlavy. Kdo nemá zkušenost s ptačími výkaly na vlastním autě či dokonce na hlavě? To je ovšem skoro teroristický útok. Pokořuje nás to. Ať si něco takového dělají u nich doma!

Svou vlast si coby ryzí vlastenci rozvracet nedáme a konečně ji uhájíme. Ubránit se okupačním ruským či německým vojskům jsme sice nebyli s to - hned jsme jim svou svobodu podali na podnose. Ovšem s ptáky zatočíme. Zatracená chamraď špinavá. Budeme s nimi bojovat. Srdnatě. Ještě nám sem zanesou tu ptačí chřipku. Chřipkové epidemie přicházejí s prvními plískanicemi a možná, že jde přímo o schválnost. Schválnost je něco, co umíme pochopit. Výsledek diverze těch migrantů z dalekých krajů. Mstí se nám. Mají za to, že to přejdeme bez povšimnutí. Nicméně jsme bdělí a již tušíme, odkud vítr vane.

Lítají k nám hlavně z Afriky. Afriku tu ale nechceme! Máme svou vlastní krásnou zemi, kde voda šumí po lučinách a bory hučí po skalinách. Zemský ráj to na pohled!

Převzato z blogu autora
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.