Sobota 6. června 2026, svátek má Norbert
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

FEJETON: Nové parlamentní návrhy KSČM

Agentuře Hádám se podařilo získat od nejmenovaného zdroje z řad KSČM další připravované návrhy, jež budou postupně předkládány Parlamentu ČR ke schválení.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

V. Čermák 376

25. 12. 2017 19:36
Pane zastydlý Vodvářko, kašlete už na komouše.

Ti už v ČR skoro 30 let nevládnou. Raději nám řekněte, jak je dobré přijímat ty afroarabské "uprchlíky". Jak je to pro nás výhodné, jak nás oni, ty pestrobarevné zástupy těch mladých vzdělanců, následovaných v uctivé vzdálenosti jejich zahalenými mnohoženami, obohatí a v podstatě zachrání. To je přece vaše pravá parketa...

0 0
možnosti
JL

J. Lepka

25. 12. 2017 20:40
Re: Pane zastydlý Vodvářko, kašlete už na komouše.

Milý Čermáku 376, vaše naivita je bezbřehá. Nemyslím tím, naivitu s níž věříte, že komunisti klidně zabalili fidlátka a už " v ČR skoro 30 let nevládnou", ale naivitu, že vám tenhle slint uvěříme, zvlášť po vašich mnohých a vskutku vysoce selektivních komentářích. Inu Pecunia non olet, že?

0 0
možnosti
MP

25. 12. 2017 17:51
MUDr. Odvářka se ukájí na mrtvole (tj. KSČ)

Mně někdy v červnu roku 1989 vyhrožoval můj spolupracovník, komunista ing. Miroslav Kelnar (někde z Blanska), že: "My z tebe uěláme blbce, však tento režim se tu udrží ještě dlouho." Režim sice za pár měsíců poté padl, ale ...

Dnes, v roce 2017, zde na Neviditelném psovi se ze mne snaží stále dělat blbce členové ODS.

A do toho zde opakovaně čtu vstupy MUDr. Odvářky (alespoň nadpisy jeho článků). Obávám se, že tento jeho způsob terapie (na mrtvole KSČ) není ten nejlepší možný způsob léčby. Socialismus padl, protože nebyl dostatečně produktivní. Ano, mafie přesto pokračují.

Minulost už moc dnes neřeším, přestože si na ni velmi dobře pamatuji. A co budoucnost? Ať se vám to líbí nebo ne, ta lepší možná budoucnost patří tzv. technologickému socialismu (minimální nepodmíněný příjem pro všechny občany) spíše než vyhubení nezaměstnaných a nezaměstnatelných.

0 0
možnosti
ŠH

25. 12. 2017 18:04
Re: MUDr. Odvářka se ukájí na mrtvole (tj. KSČ)

Vidím to podobně.

Ostří a silní komunisté (říkají si ovšem antikomunisticky "proevropští") nejsou v KSČM.

0 0
možnosti
PV

25. 12. 2017 14:24
To všecko by byla sice pravda, ale zaplavení Evropy

mraku migrantů je aktuálně daleko horší nebezpečí.

Migranti s vítačí (nejen) z Bruselu mění ÚPLNĚ VŠECHNO!

0 0
možnosti

J. Ševčík 106

25. 12. 2017 14:44
Re: To všecko by byla sice pravda, ale zaplavení Evropy

Jake horsi nebezpeci? Nebezpeci je kazde nebezpecne a spatne, jak komuniste ,tak cerni odporni muslimove

0 0
možnosti
JM

25. 12. 2017 11:54
Ne, že by si to nezasloužili...

...ale napsat něco podobného na jakoukoli jinou stranu, hada na tři nevyjímaje, by neměl být problém, všude se najdou podobní tupouni a navíc ještě uvědomělí, neziskoví a vítající kohokoli ...

0 0
možnosti
PM

P. Mach 783

25. 12. 2017 14:53
Re: Ne, že by si to nezasloužili...

... tak co ti brání, mrázku, zapojit svoje básnické střevo a něco sesmolit?

0 0
možnosti
JL

J. Lepka

25. 12. 2017 10:14
Ještě chybí jeden odstavec:

IQ kandidátů do PS bude posuzovat odborná komise a každého adepta s IQ vyšším než 70 zařadí na nevolitelné místo bez možnosti vykroužkování.

P.S. Nebyl Bilak krejčí? ( "...nepúšťať na saká")

0 0
možnosti
TK

25. 12. 2017 11:17
Re: Ještě chybí jeden odstavec:

A Jakeš, řečený Milouš?

0 0
možnosti
MK

25. 12. 2017 6:19
A kdo nevěří je vůl

0 0
možnosti

J. Ševčík 106

25. 12. 2017 2:37
:):):)

Grotesni clanek i kdyz od pravdy daleko nema.Takhle by si to soudruzi predstavovali,tak je nechame snit Brzy tato banda nicemu bude zakazana

0 0
možnosti
VK

25. 12. 2017 11:02
Re: :):):)

Kéž byste pane Ševčíku měl pravdu.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz