Diskuse
FEJETON: Nové parlamentní návrhy KSČM
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V. Čermák 376
Pane zastydlý Vodvářko, kašlete už na komouše.
Ti už v ČR skoro 30 let nevládnou. Raději nám řekněte, jak je dobré přijímat ty afroarabské "uprchlíky". Jak je to pro nás výhodné, jak nás oni, ty pestrobarevné zástupy těch mladých vzdělanců, následovaných v uctivé vzdálenosti jejich zahalenými mnohoženami, obohatí a v podstatě zachrání. To je přece vaše pravá parketa...
J. Lepka
Re: Pane zastydlý Vodvářko, kašlete už na komouše.
Milý Čermáku 376, vaše naivita je bezbřehá. Nemyslím tím, naivitu s níž věříte, že komunisti klidně zabalili fidlátka a už " v ČR skoro 30 let nevládnou", ale naivitu, že vám tenhle slint uvěříme, zvlášť po vašich mnohých a vskutku vysoce selektivních komentářích. Inu Pecunia non olet, že?
MUDr. Odvářka se ukájí na mrtvole (tj. KSČ)
Mně někdy v červnu roku 1989 vyhrožoval můj spolupracovník, komunista ing. Miroslav Kelnar (někde z Blanska), že: "My z tebe uěláme blbce, však tento režim se tu udrží ještě dlouho." Režim sice za pár měsíců poté padl, ale ...
Dnes, v roce 2017, zde na Neviditelném psovi se ze mne snaží stále dělat blbce členové ODS.
A do toho zde opakovaně čtu vstupy MUDr. Odvářky (alespoň nadpisy jeho článků). Obávám se, že tento jeho způsob terapie (na mrtvole KSČ) není ten nejlepší možný způsob léčby. Socialismus padl, protože nebyl dostatečně produktivní. Ano, mafie přesto pokračují.
Minulost už moc dnes neřeším, přestože si na ni velmi dobře pamatuji. A co budoucnost? Ať se vám to líbí nebo ne, ta lepší možná budoucnost patří tzv. technologickému socialismu (minimální nepodmíněný příjem pro všechny občany) spíše než vyhubení nezaměstnaných a nezaměstnatelných.
Re: MUDr. Odvářka se ukájí na mrtvole (tj. KSČ)
Vidím to podobně.
Ostří a silní komunisté (říkají si ovšem antikomunisticky "proevropští") nejsou v KSČM.
To všecko by byla sice pravda, ale zaplavení Evropy
mraku migrantů je aktuálně daleko horší nebezpečí.
Migranti s vítačí (nejen) z Bruselu mění ÚPLNĚ VŠECHNO!
J. Ševčík 106
Re: To všecko by byla sice pravda, ale zaplavení Evropy
Jake horsi nebezpeci? Nebezpeci je kazde nebezpecne a spatne, jak komuniste ,tak cerni odporni muslimove
Ne, že by si to nezasloužili...
...ale napsat něco podobného na jakoukoli jinou stranu, hada na tři nevyjímaje, by neměl být problém, všude se najdou podobní tupouni a navíc ještě uvědomělí, neziskoví a vítající kohokoli ...
P. Mach 783
Re: Ne, že by si to nezasloužili...
... tak co ti brání, mrázku, zapojit svoje básnické střevo a něco sesmolit?
J. Lepka
Ještě chybí jeden odstavec:
IQ kandidátů do PS bude posuzovat odborná komise a každého adepta s IQ vyšším než 70 zařadí na nevolitelné místo bez možnosti vykroužkování.
P.S. Nebyl Bilak krejčí? ( "...nepúšťať na saká")
J. Ševčík 106
:):):)
Grotesni clanek i kdyz od pravdy daleko nema.Takhle by si to soudruzi predstavovali,tak je nechame snit Brzy tato banda nicemu bude zakazana
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz