16.1.2021 | Svátek má Ctirad


FEJETON: Necenzurované zpravodajství ČRo!

24.4.2019

Všichni vědí, že státní média jsou v rukách pravdy a lásky, případně pana Bakaly. Naší agentuře Hádám se podařilo získat původní rozhlasové zprávy na dnešní den. Čtěte, sdílejte, rozšiřujte. Pravda zvítězí!

President České republiky Miloš Zeman vyhlásil svým dekretem oblast Pražského hradu za „suché“ území. Sám symbolicky roztříštil poslední zašitou láhev ruské vodky o sochu Tomáše Garrigue Masaryka. V okolí Pražského hradu byly současně rozmístěny varovné cedulky s přeškrtnutým cigárem jako doklad skutečného obrácení hlavy státu, což - jak Miloš Zeman prohlásil - zavře těm novinářským idiotům hubu. (zde - jak podotýká náš komentátor - je vidět, že je ještě stále prostor pro zlepšování verbální úrovně nejvyššího ústavního činitele).

Ve svém televizním vystoupení pak po statečně vztyčeném prostředníčku východním směrem teatrálně rozlomil čínské jídelní hůlky a pandu nazval vypelichaným smraďochem.

Pan Vratislav Mynář - neprověřený kancléř - s okamžitou platností rezignoval na svůj post a kajícně přiznal své pochybení při stavbě rybníka v Osvětimanech. Jako pokání si sám uložil, že jej vyprázdní a to sám, vynášením kbelíků až do úplného vyčerpání svého i vodního díla.

Premiér Andrej Babiš sice neodstoupil (musel by zpochybnit svou pravdomluvnost, což se doposud nikdy nestalo), ale vyhlásil prodej Agrofertu s tím, že výtěžkem pokryje cestovní náklady všech občanů České republiky do roku 2031. Byl poté spatřen, jak bos a v mnišské kutně vyráží jihovýchodním směrem, zhruba do oblasti, kde leží Medžugorje. Na jeho pokyn byly rovněž s okamžitou platností zrušeny všechny finanční úřady, neboť jak prohlásil:“Češi už predsa nekradnú“.

Svůj projekt EET nazval slůvkem „shit“ a vyslovil hluboké politování nad osočováním Miroslava Kalouska, kterého dokonce nazval „mojim dobrým bratom“.

Pan Tomio Okamura přijal v sídle své strany předního imáma Íránu Mohameda Al-Amririho. Setrval s ním v delším přátelském rozhovoru, kdy si oba představitelé vyměnili názory na aktuální otázky islamismu-šintoismu, probrali spolu rovněž poslední vývoj migrační krize. Tomio Okamura věnoval panu Al-Amririmu šálu s logem SPD a volnou vstupenku na výroční ples strany. Imám pak předal panu Okamurovi 15 ti člennou syrskou rodinu do jeho nového příbytku.

Pan Jaroslav Tvrdík, předseda Čínsko-českého souručenství si konečně koupil český slabikář.

Ze sídla Komunistické strany Čech a Moravy vyšel krátce po rozbřesku smuteční průvod, který nesl symbolickou rakev s nápisem Poslední sbohem na Olšanský hřbitov, kde byla uložena do jámy ke Klementu Gottwaldovi jako poslední relikt této společenské deviace. Polonazí soudruzi (soudružky měly z estetických důvodů zakrytou hruď rudým krepdešínem) se bičovali koženými důtkami a kolemjdoucím rozdávali, co ukradli. Po skončení pochodu se soudruzi a soudruzi na příslušné loučce rozptýlili.

O dalších událostech vás bude naše agentura neprodleně informovat.

Převzato z blogu Tomáš Vodvářka se souhlasem autoraHledáme 50 rodin, které s námi otestují hotové polévky SALVEST Prestó
Hledáme 50 rodin, které s námi otestují hotové polévky SALVEST Prestó

Ochutnejte s námi lahodné polévky Prestó. Stačí je jen otevřít a ohřát, takže jsou na stole raz dva. Přihlaste se do velkého testování a poznejte...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.