Pondělí 8. prosince 2025, svátek má Květoslava
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

CHTIPY: Přijde pacient k psychiatrovi

Moje žena je divná, myslí si, že jsem blázen.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

Ten poslední jsem poslal dceři. Hádejte kam?

0 0
možnosti
Foto

Nojo, sebestřednej pražák. Jinam.

2 0
možnosti
Foto

Do sousední ulice.

0 0
možnosti
PD

P56e18t46r 56D23o26l48á43k

12. 1. 2025 18:46

"Véno, děláš svou práci výborně, ale už mě nebaví tvé pozdní příchody do práce.“ "Já vím šéfe, pracuji na tom."

"Dobrá, to rád slyším. Vím, že jsi předtím byl v armádě, copak ti říkali tam, když jsi přišel pozdě?"

„Dobré ráno, pane plukovníku."

2 0
možnosti
PD

P26e50t30r 31D38o31l54á18k

12. 1. 2025 18:42

Někdy mám výčitky, že na své děti křičím, pak si uvědomím, že někteří živočichové svá mláďata požírají a jsem v klidu.

Já když byl malý rodičem mě nebrali ani k psychologovi. Jedinou fackou mně otevřeli čakru, stabilizovali karmu a očistili auru.

3 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz