6.7.2020 | Den upálení mistra Jana Husa


CHTIP: Invalidní vozík

19.3.2016

Byli jsme oblečeni a připraveni odejít na oslavu. Rozsvítili jsme noční světlo, zapnuli telefonní záznamník, zakryli klec s andulkou a vyhnali kočku na dvůr. Zavolali jsme do taxislužby a objednali taxík. Taxi přijel a my vyšli z domu předními dveřmi.
Když jsme vycházeli, kočka, kterou jsme vyhnali na dvůr, proklouzla pod našima nohama zpět do domu. Nechtěli jsme, aby zůstala uvnitř domu, protože vždy, když je tam sama, snaží se sežrat andulku. Manželka si šla sednout do taxíku a já jsem vběhl do domu, abych vyhnal kočku z domu na dvůr. Kočka mi ale vyběhla do patra a já musel běžet za ní.
Manželka, která zatím čekala v taxíku, nechtěla, aby taxikář věděl, že dům bude celou noc prázdný. Řekla proto taxikáři, že se hned vrátím, že jsem jen šel dát dobrou noc její mámě (mé tchyni).
Po pár minutách jsem si sedl do taxíku vedle manželky.
„Promiňte, že mi to trvalo tak dlouho,“ řekl jsem když jsme se rozjížděli. „Ta mrcha se schovávala pod postelí. Musel jsem ji píchat do prdele věšákem, aby odtud vylezla! Snažila se mi utéct, tak jsem ji popadl pod krkem. Pak jsem ji ještě musel zabalit do deky, aby mě ta svině nepoškrábala. Ale - podařilo se! Odtáhl jsem ji po schodech dolů a vyhodil zpět na dvůr! Doufám, že se zase nevysere udveří !“
Ticho v taxíku bylo okouzlující...

Chlapík sedí v hospodě totálně na kaši, rozhodne se že už je čas jít domů... Zvedne se ze židle, ale okamžitě se sesune k zemi, takhle to zkusí ještě dvakrát, pokaždé se stejným výsledkem.
„Dobře, kašlu na to, prostě se budu muset domů doplazit.“
Když se po dvou hodinách zdárně doplazí až domů, opatrně a potichu se svlékne, aby nevzbudil manželku, dostane se vedle ní do postele a se spokojeným výrazem, jak se mu to pěkně povedlo, usne.
Ráno se probudí a nad ním manželka:
„Ses zase včera zlil co, ty hovado?“
„Sakra, jak to víš, vždyť jsem byl úplně potichu?“
„No, jenom volal hospodskej, žes tam zapomněl invalidní vozík.“

„Všetci kradnú, jen já čerpám...“
A. Babiš

Tak sme to s Andrejem upekli. Nabídneme Čapí hnízdo jako místo pro vystavení Slovanský epopeje.
Takzvaně dvě muchy jednou ranou. (@tondablanik)

„Tak asi zruší dotace!“
„Kdes’ to proboha slyšel?“
„No prý se s tím EET narovná podnikatelské prostředí, tak to nemůže být nic jiného!“ (@SevcikPetr)

*******************************************

Antistresové soupravy na každé pracoviště! (@petrholy)

antistres


Umístění téhle zásuvky mě fascinuje. (@katchaba)

zasuvka
Advantage Consulting, s.r.o.
TECHNIK REALIZACE ROZVADĚČŮ

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj, Zlínský kraj
nabízený plat: 30 000 - 35 000 Kč


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.