27.5.2022 | Svátek má Valdemar


CHTIP: Instalace programu Manžel

21.11.2009

Na smrtelné posteli leží 80letý milovaný manžel, otec, dědeček. Blíží se jeho poslední chvíle na tomto světě a kolem něj se shromáždila celá rodina - žena, všechny děti, skoro všechna vnoučata a dokonce několik pravnoučat. Všichni soucitně a v tichu čekají, až příjde ta chvíle.
Náhle se dědeček probere a říká:
"Povím vám, mí nejbližší, své největší tajemství: Já jsem se ve skutečnosti nikdy nechtěl oženit a založit rodinu. Měl jsem všechno. Rychlá auta, krásné ženy, mnoho přátel a bohaté konto. Ale jednoho dne mi přítel pověděl: ´Ožeň se a založ rodinu,
protože ti nebude mít kdo podat sklenici vody, až budeš ležet na smrtelné posteli. A tak jsem se oženil a radikálně tak změnil svůj život. Večerní diskotéky s krásnými ženami nahradilo sledování seriálů s manželkou. Autem jsem jezdil pro vás, děti moje, do školy a ze školy a na společné dovolené k moři. Peníze z konta se rozplynuly na vaše studia, děti moje. Krásné dny svobody odnesl vítr. A teď, když ležím na smrtelné posteli, víte, co je nejhorší. . . ? Nemám sakra ani tu žízeň!"

Baví se Sněhurka a Ježibaba, na kterou vysokou školu se chystají.
Sněhurka: "Já půjdu na ekonomku. Tam nebudu nejhezčí, ale budu nejchytřejší!"
"To já půjdu na matfyz," na to Ježibaba, "tam sice nebudu nejchytřejší, ale budu nejhezčí!"
Přiletí k nim jepice a povídá: "Já půjdu na práva do Plzně, sice se tam nic nenaučím, ale zato stihnu dostudovat."

Když jsem byl ženatý dvacet pět let, podíval jsem se pozorně na svou ženu a řekl jí:
"Drahá, před pětadvaceti lety jsme měli malý, laciný byteček, laciné auto, spali jsme na laciné pohovce a dívali se na malou černobílou televizi, ale zato jsem spal s krásnou, pětadvacetiletou, vášnivou blondýnkou. Teď máme drahou, třiapůlmilionovou vilu, auto za osm set tisíc, krásnou velikou ložnici a plasmovou televizi, ale každou noc musím spát s padesátiletou ženskou. Tak se mi zdá, že ty teď do toho scénáře jaksi nepasuješ. "
Moje manželka je velice rozumná ženská. Řekla mi: "Miláčku, žádný problém nevidím. Najdi si tedy vášnivou pětadvacetiletou blondýnku a já se už postarám, abys znovu bydlel v laciném bytě, jezdil v laciném autě, spal na laciné pohovce a díval se na malou černobílou televizi."
Nejsou starší ženy fantastické? Ty opravdu vědí, jak vyřešit krizi středního věku.

Proč jsem propustil sekretářku
Před dvěma týdny jsem měl čtyřicáté narozeniny, ale zdálo se, že si toho nikdo nevšiml. Myslel jsem si, že mi třeba manželka po snídani poblahopřeje a možná mě překvapí malým dárečkem, ale neřekla mi ani "Ahoj, miláčku!" Své naděje jsem vkládal do dětí, ale ty snědly snídani, aniž by mi cokoli řekly.
Když jsem odjížděl do práce, cítil jsem se opuštěný a nedoceněný. Ale jakmile jsem vstoupil do kanceláře, tak mi sekretářka popřála vše nejlepší a hned jsem se cítil lépe - alespoň někdo si na mě vzpomněl. Pracoval jsem do dvou odpoledne, když se otevřely dveře a moje sekretářka se zeptala:
"Dnes je tak hezký den, vy máte narozeniny. . . Nepůjdeme na oběd?"
Ochotně jsem souhlasil, neboť to byla nejmilejší věc, kterou jsem od rána slyšel.
Šli jsme do skvělé restaurace, najedli se a v příjemné atmosféře vypili skleničku vína. Když jsme se vraceli, tak se sekretářka zeptala:
"Musíme se vracet do kanceláře? Dnes je tak krásně!"
"Nemusíme se vlastně vůbec vracet."
"Nezajdeme ke mně?"
Souhlasil jsem. U ní doma jsme si dali sklenku koňaku, dobře si popovídali a má sekretářka v nejlepším navrhla:
"Máte něco proti tomu, abych se šla do ložnice převléci do něčeho pohodlnějšího?"
"Jen běžte!" Moc rád jsem souhlasil.
Odešla do ložnice. . . . . . . . . . . . .
............ a po pár minutách vyšla s narozeninovým dortem se zapálenými svíčkami.
Nesla ho spolu s mou manželkou a dětmi. Za nimi šla tchýně s tchánem, moje matka a můj šéf s ostatními spolupracovníky. Všichni společně zpívali Happy Birthday.
Seděl jsem na gauči. . . . . . . a na sobě jsem měl jen ponožky.........

Instalace programu Manžel

Milá technická podporo,
loni jsem aktualizovala program Milenec 5.0 na program Manzel 1.0 a zjistila jsem zpomalení celého procesu, zejména u aplikací Kvetiny 3.5 a Sperky 2.0, které přitom v programu Milenec 5.0 fungovaly bezchybně.
Navíc program Manzel 1.0 odinstaloval některé velmi důležité aplikace, jako třeba Romantika 9.5 nebo Osobni pozornosti 6.5 a sám si nainstaloval nežádoucí aplikace jako je Fotbal 5.0 nebo Hokej 3.0.
Také aplikace Rozhovor 8.0 je nefunkční a při spuštění aplikace Uklid 2.6 celý systém, zkolabuje.
Zkusila jsem aplikaci Rejpani 5.3, abych tyto problémy odstranila, ale nepomohlo to.
Co mám dělat?
Zoufalá

Vážená Zoufalá,
uvědomte si, prosím, že program Milenec 5.0 patří do příslušenství Hry, zatímco program Manzel 1.0 je operační systém.
Prosím zadejte povel myslelajsemsizememilujes.html a zkuste si stáhnout aplikaci Slzy 6.2 a také nezapomeňte aktualizovat aplikaci Vina 3.0.
Program Manzel 1.0 by pak měl automaticky aktualizovat aplikace Sperky 2.0 a Kvetiny 3.5.
Mějte však na paměti, že zneužívání výše uvedených aplikací může zapříčinit, že Manzel 1.0 se změní na program Podrazdeneticho 2.5 nebo Pivo 6.1.
Pozor! Program Pivo 6.1 je velmi špatný program, který si sám nainstaluje aplikace Prdeniahlasitechrapani Beta.
V žádném případě neinstalujte program Tchyne 1.0, do Vašeho systému by se dostal virus, který by postupně převzal nad celým systémem kontrolu!
Také se nesnažte znovu nainstalovat program Milenec 5.0. Jde o nepodporovanou aplikaci a po její instalaci se zhroutí program Manzel 1.0.
Shrnutí: Manzel 1.0 je výborný program, má však limitovanou paměť a nenaučí se nové aplikace jednoduše. Možná, že byste měla zvážit zakoupení podpůrného softwaru na zvětšení paměti a výkonu. Doporučujeme programy Vareni 3.0 a Svudnepradlo 7.7.
Hodně štěstí!
Vaše technická podpora.

Oznámení
Omlouvám se, ale příštích 14 dní nebudu k zastižení, budu pouze na mailu či na mobilu.
V pondělí 2. 11. 2009 zahajuji řádné denní studium v Plzni. Studium ukončím 09. 11. 2009 obhajobou dizertační práce. Poslední 2 dny dovolené budu úplně mimo dosah, protože musím sepsat onu dizertační práci. Již teď ale mohu upozornit, že od 11. 11. 2009 mě máte oslovovat JUDr. Na listopad ještě plánuji další studium Lékařské fakulta - Experimentální chirurgie. A v prosinci bych v maximálně dvou dnech ještě zkusila VŠB, fakultu ekonomickou kombinovanou s fakultou hornickou a geologickou. Díky za pochopení.

Odpověď od kamaráda
Ahoj!
Nechápu, proč to děláš tak složitě. Já jsem si koupil od fakulty v Plzni dárkový certifikát, na kterém mám všechna Tebou zmíněná studia, disertační práce včetně rigoróz a tituly k vyzvednutí přímo na studijním oddělení kterékoliv university na území v ČR.
Dávají 20% slevu, když zašlu osobní data do dvou dnů od obdržení certifikátu, aby vše vystavili včas.
Šlo to dobře a nemusel jsem tam ani osobně.
Tvůj
Dipl. Ing. PhDr. JUDr. MUDr. Petr

***

Jede chlápek na Harleyi, černá kožená bunda, černá helma. Frčí si to po dálnici a vtom najednou přímo proti němu letí vrabec. PRÁSK - vrabec narazí harleyářovi do helmy. Vrabec leží omráčený na zemi, harleyář zastaví, vezme ho do ruky a říká si:
"Chudák vrabec, co teď s ním?"
Tak ho vezme domů, položí ho do klícky, dá mu tam mističku s vodou, kousek chleba a nechá ho, než se probere.
Vrabec asi po dvou hodinách přijde k sobě, rozhlíží se a říká si:
"Mříže ... voda .... chleba ..... páni zlatý, že já ho zabil!"Mrtvé moře ve vaně: Kosmetika, díky které využijete sílu soli a bahna
Mrtvé moře ve vaně: Kosmetika, díky které využijete sílu soli a bahna

V kosmetice Kawar najdete životadárné minerály z Mrtvého moře, které regenerují a zjemňují pleť. Sáhnout můžete po pleťové masce, krémech, ale i...