Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VESMÍR: Jak vzniká knížka

Knížka „Tim se ptá: Proč a jak funguje vesmír“ původně vznikla jako blog. Tim je z mých dětí bohužel jediný, kdo má trochu buňky na matiku a fyziku. A měl spoustu všetečných otázek, takže jsem si uvědomil, že bych měl moje odpovědi sepsat.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VC

Člověku nepřestává vrtat hlavou sigularita a ono takřka zapovězené téma: Co bylo před Velkým třeskem? :-P

0 0
možnosti
MK

Prostě ještě nechápeme všechno a kdo ví, jestli je náš mozek vůbec vybavený k tomu, aby chápal podstatnou část. Evoluce nás vybavila spíš na to porozumět svému blízkému okolí.

Lidé si to chybějící doplňují nadpřirozenem a zajímavé je, že čím méně toho skutečně vědí, tím je to nadpřirozeno pro ně důležitější. Z toho by asi šlo odvodit hodně o povaze toho nadpřirozena a víry jako takové.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz