15.10.2019 | Svátek má TerezaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


VĚDA: Umělé spermie z laboratořeŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 8, poslední: 21.3.2016 0:50, přehled diskusí

Neomarxistický "západ":
Autor: B. Rybák Datum: 19.3.2016 23:22

může nabídnout budoucnost "Velkého bratra" nebo budoucnost Huxleyho státem vědecky zdrogovaných a vědecky "vyrobených" kast! O tom rozhodují i současné genetické manipulace!

Obávám se, že ta Huxleyho společnost je mnohem nebezpečnější (nenápadnější, lákavější a z hlediska smyslu života beznadějnější)!

Vyřešeno.:
Autor: D. Polanský Datum: 19.3.2016 8:16

Do Evropy se hrnou miliony mladých islámských samců.

Veda ma velike starosti, jak ucinit neplodne :
Autor: P. Sulc Datum: 19.3.2016 1:57

plodnymi, jak cernochu odpomoci od malarie a AIDS, ktera je decimuje hlavne kvuli jejich nezrizene sexualite, ale veda se nestara, co s obrovskym prirustkem lidi, za necelych 80 let 3x. A bude hure, daleko hure. A dalsi problem je, ze zachranovanim cernochu nebudou probyvat laureati vedeckych oceneni, ale prave naopak, lide, kteri se sami neuzivi ale spise povrazdi. A presto jich bude stale vice. A myslim, ze u korene vseho zla byl Schweitzer a Mother Thereza. Zachranili spoustu lidi, ale pracovat a uzivit se, kontrolovat porodnost, to je nenaucili.

Re: Veda ma velike starosti, jak ucinit neplodne :
Autor: P. Skřivan Datum: 19.3.2016 6:44

Asi jste si nevšiml, že problém s porodností řeší vyšší vzdělanost, že ? Nebo neznáte naši statistiku ?

Budete muset mít věčné mládí a genetické korekce, aby lidstvo nevymřelo, a to včetně těch černochů, kteří se množí jen proto, že ještě nemají problém s tím, že každé dítě musí dostat na VŠ.

Re: Veda ma velike starosti, jak ucinit neplodne :
Autor: J. Schwarz Datum: 19.3.2016 16:43

Oni naši Rómové taky nezůstávají u jednoho potomka a pochybuju že se na tom něco změní když dostanou každý doktorát. Ti "noví vysokoškoláci" ve své většině absolvují "obory", které jim umožňují klábosit o "vymoženostech" typu bezpodmínečného základního příjmu, rozšiřování repertoáru "Lidských práv" a blokovat další vývoj technologií pomocí "zelené " demagogie a mesiášství. Pochybuju, že somálci přesídlení do Švédska začnou masivně studovat. To spíš "humanitně vzdělaní" švédové prosadí neomezené živení somálců, kteří budou souložit a rodit jako o závod, pokud jim v tom nezabrání deprese vlivem nedostatku slunečního svitu a zima. I tohle se nejspíš "pokrokové švédsko" pokusí vyřešit pomocí instalace obřích "horských sluncí" nad předměstími s vyšším procentem imigrantů. Možná dovezou i saharský písek, pomocí větráků budou přemisťovat duny a městská doprava bude imitovat karavany velbloudů, jen aby se migranti cítili jako doma.

Re: Veda ma velike starosti, jak ucinit neplodne :
Autor: J. Jurax Datum: 21.3.2016 0:50

No, problém s porodností, tedy vysokou porodností, řeší prý vyšší vzdělanost ... možná, ale aby lidstvo vůbec stihlo ty s vysokou porodností dostatečně dovzdělat dřív, než ta vysoká porodnost katastrofickým přelidněním a vyčerpáním zdrojů jakékoliv snahy o vzdělanost znemožní ...

Re: Veda ma velike starosti, jak ucinit neplodne :
Autor: B. Rybák Datum: 19.3.2016 23:02

Západní medicína skutečně vyvolala u méně civilizovaných národů (poklesem úmrtnosti) nárůst počtu jejich obyvatel. Pokud se tyto národy musí o sebe postarat, již v další generaci jejich porodnost poklesne (dokonce i v Iránu), takž počet obyvatel Země nejspíš nepřekročí 9 miliard (a bude klesat)!

Nebezpečný bude nárůst muslimů v EU, pokud se o ně bude "Brusel" starat tak jako dnes!

Kdyz se podivame kolem se, zda se, ze toho clovek ...:
Autor: T. Pansky Datum: 19.3.2016 1:24

... hodne dokazal a vytvoril. Co ale ztratil a cim ten pokrok zaplatil? Zaplatil to ztratou ucty sam k sobe.