Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VĚDA: Psychofarmakologie objevuje hormon lásky

Učení začíná hned po narození, ne-li před narozením. Poslouchala-li těhotná Wolfganga Amadea Mozarta, uklidní jeho hudba novorozeně spolehlivěji, než když mu pustí na MP3 ukolébavku z Hubičky Bedřicha Smetany.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VM

V. Mlich

29. 12. 2011 9:39
Jsou i jiné hromony

Mě se třeba po přečtení té částky, kterou přispěje "evropská unie" zvedla hladina adrenalínu. Takový balík na úplatky a režii pro byrokraty se jen tak nevidí! Za ty peníze by ten ústav mohl být i celý ze zlata!

0 0
možnosti
VH

V. Heidlerová

29. 12. 2011 8:54
Proboha

Co všechno budeme mít začas pod kontrolou a co všechno budeme chtít ovlivňovat? Nechme věci plynout přirozeně - lidstvo degeneruje ne proto, že jim nikdo nehudl Mozarta při narození, ale proto, že se čím dál tím víc zasahuje do přirozeného chodu věcí a že se pořád experimentuje a zasahuje do božího díla, chcete-li díla přírody. To se nám jednou nevyplatí, ta lidská vzpupnost.

0 0
možnosti
PK

P. Kolář

31. 12. 2011 6:07
Re: Proboha

Opravdu jste přečetla ten článek?

0 0
možnosti
PP

P. Pavlovský

29. 12. 2011 3:12
Hned po narození jsem poslouchal přátelské štěkání

Miluji psy,

moji předkové založili, vlastnili a provozovali časopis Svět zvířat - viz jednoroční dobrovolník Marek (Hašek) ve Švejkovi.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz