Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PL

P. Lukavský

29. 7. 2010 23:00
To jsou mi noviny..

Nechci se dotknout autora, ale obávám se, že i on svůj, v podstatě správný článek postavil trochu jako "Kolumbus vejce" - na špičku a to celkem podle pravidel, aby vajíčko stálo, tak ho pěkně naklepnul, ejhle, ono stojí..Proč? I když to zavání slovíčkařením,  i tomto případě neplatí  rovnice, Stav  - změna, nemoc léčba, zapsání vyškrtnutí.. Pokud chci něco jako "nemoc" brát, musí to prokazatelně nemoc být. Pokud něco uznám jako stav, tedy, že to není nemoc, nemohu se k danému stavu chovat jako k bývalé nemoci. Homosexualita je stav těla i duše a není to nemoc, tudíž to nejde léčit, Lze možná změnit stav duše, nikoliv stav těla. Hledá me li změnu nastavení duše a těla - to jistě lze a jistě je v budouctnosti relativně možé najít i kladnou odpověď. Otázka tedy stojí jinak, Přoč hledáme řešní - odpověď a co tím sledujeme...Jestli jde opravdu jen o to "skopové", to by bylo nejmenší, ale něco mi našeptává, že by "kdosi" měl na mysli "cosi".!!!!!

Co vadí lidem na hosexualitě nejvíc? Jiný stav téhož (myšleno jako jiná sebereflece lidské bytosti?) nebo vnitřní strach před čímsi podivným, nepochopitelným a "nepřirozeným".

0 0
možnosti
TB

T. Bílek

29. 7. 2010 23:42
Re: To jsou mi noviny..

Je opravdu ctnost, když popíráme základní zákony anatomie a reprodukce, a to ve jménu Egosyntonie? Píšu o tom třeba tady http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-tak-nam-vyskrtli-nymfomanii-f04-/p_spolecnost.asp?c=A100422_163914_p_spolecnost_wag" target="_blank">http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-tak-nam-vyskrtli-nymfomanii-f04-/p_spolecnost.asp?c=A100422_163914_p_spolecnost_wag . Jistě, můžeme každou dysfunkci obrátit pro sebe jako Boží dar, i příklady, které uvádím v závěru tohoto článku. Anebo, koukněte na ten příklad, který v diskusi pod článkem zmiňuje konzervativní analytička Michaela Freiová. Můžeme si v podstatě demokraticky odhlasovat cokoliv. I to, že neexistuje noc, pouze den. Podívejte, i já jsem se svou homosexualitou smířen a jsem de facto esogyntonní gay (kdyby byla možnost toho, co popisujete větou: "lze možná změnit stav duše, nikoliv stav těla. Hledá me li změnu nastavení duše a těla - to jistě lze a jistě je v budouctnosti relativně možé najít i kladnou odpověď (je to velmi postmoderní popis toho, co by objektivní diagnostika nazvala uzdravení z nemoci, leč subjektivní egosyntonie by to nazvala tak, jak to nazýváte vy ," pak se takové změně MOŽNÁ bránit nebudu. Vy třeba ano a je to vaše svobodná volba. Btw, s posledním odstavcem vaší reakce souhlasím

0 0
možnosti
JP

J. Pašek

29. 7. 2010 17:33
Navrátilová je ignorantní kráva . . .

Co ta se nasekala ostudy, než to vydejchala . . Má mě ráda - Nemá mě ráda . . Měla mě ráda jenom pro moje prachy . . .Za rok s jinou postelní milenkou u soudu repete . .. za 2 roky s jinou postelní  milenkou u soudu repete . . za 3 roky s jinou postelní milenkou repete . . . Furt se vykrucovala neplatit exmilenkám alimony . . . a kecá si rozumy dodnes . . 

0 0
možnosti
TB

T. Bílek

29. 7. 2010 0:10
Vloudila se chybička (do poznámkového aparátu)

(Autor článku) Odrážka 6 má správně odkazovat sem: http://blog.tyzden.sk/vladimir-palko/2010/07/17/pojdes-do-basy-homofob/" target="_blank" rel="nofollow">http://blog.tyzden.sk/vladimir-palko/2010/07/17/pojdes-do-basy-homofob/

0 0
možnosti
TB

T. Bílek

29. 7. 2010 13:35
Re: Vloudila se chybička (do poznámkového aparátu)

Chyba již byla v článku opravena

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz