17.1.2022 | Svátek má Drahoslav


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Farda 9.12.2021 14:19

"Hodnověrné vědecké práce jsou zatím (alespoň mnou) nedohledatelné."

Co se hodnověrnosti informací z Číny týče, ideologicky to jsou pořád bolševici a ti mají zatloukání a lhaní v - téměř - genetické výbavě. :-(

J. Ticháček 9.12.2021 19:39

No však o tom je ten článek

Že nakonec bude stačit prohnat jakýkoli pečlivě geneticky upravený kus žvance třemi oběhy kolem Země a bude pohoda. Páč to zkousnou i aktivisté.

A jak sám píšete, možná není nutno to tam za spoustu peněz posílat, ale stačí o tom za pár šupů napsat.

Článek je totiž o tom, že se lidé dokáží velmi elegantně vypořádat i s jakýmkoliv omezením, které si na sebe uvalili.

M. Pivoda 9.12.2021 10:16

Češi, v srdci Evropy, se specializovali na politickou mutaci.

A. Ová 9.12.2021 9:38

Notak, co se týká legislativy, tam mají vlády celkem jednoduchý nástroj, říká se mu fixa. Po možném škrtnutí Norimb. kodexu (už se o tom jedná, protože si část lidstva vzpomněla, že existuje, což je pro jinou část lidstva dost nepohodlné, neboť jim to znemožňuje jejich záměry) je už teď lidem celkem jako šumák, co se s nimi děje a hodně, jak se ukazuje, jich je tomu naopak dokonce nakloňováno, totiž promiňte, nakloněno. Otázkou je, zda po zrušení Nor. kod. bude naklonění ke genomedicíně povinné. Ačkoliv nikdo si toho ani nevšimne... Stírá se hranice mezi >sondy z orbitu a krisprování< Vědci se lidí nikdy na nic neptali...a jakés etické úmluvy jsou opravdu něco nepřirozeného. To už je přirozenější si s lidmi dělat cokoliv. Promiňte, jsem vzteklá, třeba napíšu, až nebudu

J. Kalina 9.12.2021 9:34

Země unese jakékoliv množství lidí. Když uvážíme, že na Zemi dopadá sluneční energie, která se využívá minimálně od vzniku života a nějaký ten materiál z vesmíru (raději menších rozměrů), tak nese stále stejnou váhu a lidé jsou jen nějakou organizací toho co už zde je odjakživa. Je možné, že i ze Země něco naopak uniká do vesmíru. Zvláště pokud máme malý skleníkový efekt.

Řekl bych, že se jedná o koloběh života a smrti, kdy organismy které jsou schopny využít anorganický materiál a spolu se sluneční energií "vyrobit" cosi co se dá sežrat a to se dá opět sežrat atd, atd, až nakonec to sežereme my lidé, Celkem je jedno, kdo koho sežere, ale je faktem, že více lidí znamená méně biodiverzity v zeleni (monokultury...obilí.. bio energetické plodiny = jaký výsměch). Více lidí znamená méně ostatní fauny početně a posléze i druhově. Celkově ovšem je to cyklus, pořád dokola poháněný Sluncem.

Kam se poděla ta energie, co za miliony let dopadla na Zemi??? Jakou má Země bilanci ?? Je stále těžší??? Je stále teplejší ????

J. Jurax 9.12.2021 22:20

No, je prý stále teplejší. Proto taky musíme urputně bojovat proti kysličníku uhličitému, bez ohledu na oběti.