Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

VĚDA: Konec Země 28.10.2006? Nebo americký HOAX?

diskuse (75)
Blíží se konec Země, utíkej do hor! Z našeho "obýváku-Zem" zůstane tak kousek místa v rohu na balkoně. 28/10/2006 padne na Zem velká kometa koukni kometa.ru!

Blíží se konec Země, utíkej do hor! Z našeho "obýváku-Zem" zůstane tak kousek místa v rohu na balkoně. 28/10/2006 padne na Zem velká kometa koukni kometa.ru! Hm.. takových zvěstí už jsem od různých sektářů zaslechl kopu - prolétlo mi hlavou... Kouknul jsem tedy na blog www.kometa.by.ru , přečetl zvěst, nechal jsem tak, zasmál jsem se a věnoval se zajímavějším věcem. Všiml jsem si však, že ve spodní části byly další linky, kde si člověk může ověřit údaje o blížící se kometě. Nevěnoval jsme jim pozornost až do upozornění, že linky začínají mizet a servery s údaji, které nasvědčují blízkost komety, vypadávají nebo jsou na nich falešná data. To už mě probudilo k činu jako zajímavost a otevřel jsem zemský magnetický server http://137.229.36.30/cgi-bin/magnetometer/magchain.cgi a protože to není moje hobby koukat na takové věci každý den, nějakou větší anomálii jsem zde nepozoroval. Ti, kteří chodí na tento server v rámci celkového přehledu denně, tvrdili, že takové chování magnetismu v okolí Země ještě neviděli. Co se nestalo, server zmizel z internetu. Jednoduše 24 hodin neodpovídal. Po zapnutí se vše vrátilo k normálu - jakože nic. Bystří pozorovatelé tvrdí, že se na server pouští staré záznamy, tedy že server ukazuje bludy. Výpadek jsem ignoroval, stát se to může, hlavně po tom, co server může umřít, když ho zahltí miliony hitů po poplašné zprávě nějakého ruského hvězdáře - amatéra, kterou už stihla otisknout i Pravda a zvěstovat milionům ruských čtenářů doma i v zahraničí.
Pojem "nějakého" jsem si však opatrně prověřil. Jde o pána jménem Nikolay Fedorovsky. Ouha, on to není nijaký amatér, ale PAN hvězdář, který se velmi vyzná a má za sebou mnoho hmatatelných výsledků. Po svém objevu kontaktoval laboratoře v Kyjevě a pak i zahraniční. Všude mu kometu ani nevyvrátili, ani nepopřeli. To už začalo být zajímavé a změny se začaly projevovat i ve slunečním záření na oficiálním serveru www.n3kl.org/sun/noaa Bohu žel, potkal jej osud magnetického serveru - neodpovídal a po opětném uvedení do provozu ukazuje normály. To už se rozjely i americké chatovací místnosti a diskutující začali nahánět informace. Nejbrutálnější z nich je vůbec prvotní, obsahující jasnou dohodu vlád:

Vědecký poradce vlády Spojených států konstatoval, že pokud by vědci objevili obrovský asteroid chystající se srazit se Zemí, mělo by se to utajit. Cituji:
"Za jistých okolností totiž nemůžeme udělat vůbec nic, abychom se mohli vyhnout kolizi a následné zkáze, takže by bylo nejlepší veřejnost vůbec neinformovat," říká Dr. Geoffrey Sommer z Rand Corporation v Santa Monice. "Kdyby totiž vyvstal takový problém, je jedinou příležitostí až do posledního okamžiku všechno popírat a vyhnout se tak globální panice. Kdybychom kromě upozornění nemohli vůbec nic dělat, otázka varování ztrácí jakýkoli smysl. V případě extinkčního typu nevyhnutelné srážky by takové utajení bylo doslova pro blaho lidstva. I selský rozum říká, že bychom ani při vší snaze o zmírnění důsledků nikdy nedokázali včas vyklidit ohrožená území," mínil.
"Takové zveřejnění by vedlo jen k tomu, že by nejen veřejnost, ale i političtí činitelé jen zbytečně pobíhali v kruhu než by ta věc skutečně udeřila - protože by stejně nemohli nic dělat ... proto by bylo nejlepší zbytečně ve velkém rozsahu nezvyšovat sociální tlak," shrnul doktor Sommer, který je rovněž vládním poradcem pro terorismus. "Nicméně je také nutno říct, že ´tam venku´ je ještě mnoho věcí, o nichž dosud nevíme vůbec nic," dodal nakonec.

To není nic překvapivého po tom, co několik amerických nezávislých expertních skupin zjistilo, že 9/11 nemají na svědomí žádní teroristi, ale americká vláda. Věže WTC složila vodíková bomba. Dle vyhodnocení telefonátů v letadlech ani náhodou nebyl žádný arabský pilot tmavší pleti, mnoho lidí dostalo za úkol odnést z WTC den před výbuchem veškeré dokumenty a 9/11 si vzít dovolenou, celé WTC bylo 2 měsíce před výbuchem prodáno a řádně pojištěno. A další a další argumenty hovoří jasně. Jelikož důvěra v americkou vládu klesá stejně rychle, jako hodnota amerického dolaru na Zemi a režim už nemá ani tolik síly (peněz), aby likvidoval protihlasy, vytvářejí se zcela otevřeně skupiny z odborníků, kteří přinášejí další a další jasné důkazy o velké oficiální lži WTC 911. Snad úplně jasným důkazem je pokusný výbuch vodíkové bomby v poušti v porovnání s druhou věží WTC.

nuke1

nuke2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vraťme se však ke kometě - vývoj kolem ní pokračoval dál. Na veřejnost proniklo i přesnější složení komety: Nejde o kometu jako takovou s tvrdým jádrem, ale o shluk komet či meteoritů - jednotlivých kamenů o hmotnosti každého okolo 200 tun. To pro nás malé lidi znamená, že by nešlo i jediný náraz do Země, ale přímo o jakési kobercové bombardování velkými rožhavenými kameny. Z výpočtu plyne, že v případě, že kameny padnou do moře, zdvihne se tsunami až do "nebe" - do výšky okolo 11 km a zatopí veškeré ostrovy, přímořské oblasti a pevninu hodně hluboko do vnitrozemí. S tím, jak by vše vypadlo, už přispěchali Japonci na videu zde: youtube.com/watch , kteří údajně pozorují meteorit od léta. Zajímal jsem se také, proč si toho nevšimnou běžní hvězdáři nebo to není třeba na serveru který pravidelně hlásí přibližující se komety. Výsledek mého bádání se zdá celkem logický: Potíž je totiž v tom, že astronomové nám také trochu lžou, že mají přehled o každém meteoritu okolo Země. To zdaleka není pravda, jelikož pokud meteorit přilétá od Slunce, není možné jej amatérskými ani profesionálními prostředky na Zemi zpozorovat - prostě letí ve slunečních paprscích a dalekohledem je jej možno zjistit až po průletu okolo Země, tedy dívat se mu až na záda a divit se, jak to, že se vzdaluje, když jsme jej neviděli přiletět!! Odstínit Slunce aby nepřekáželo, umí jen SOHO, tu vlastní Amíci a dají z ní jen takové informace, které považují za vhodné. O tom si není třeba dělat iluze. Kupodivu najednou soho server nefungoval také - naběhl po 24 hodinách. Netrvalo dlouho, po netu se rozlétla údajná fotografie komety ze SOHO.
komet1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Letmým pohledem jsem to zhodnotil na Venuši, ale diskuze tvrdily, že Venuše je dál a není tak velká a "tohleto má svoje velký světlo". Vzal jsem si proto hvězdářskou ročenku, k ruce několik jednoduchých hvězdářských počítačových nástrojů a zjistil jsem následující. Klikněte na obrázek pro větší rozlišení ve kterém uvidíte porovnání údajné komety letící proti zemi se současným stavem. Velikost, pozice, posuv = je to Venuše. V červeném rámečku je aktuální stav v porovnání se záběrem SOHO před třema dny.

komet2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak vidíte, kometa je jasnou(!) planetou Venuší :)) A Venuše se drží na své dráze už hezkých pár let a jak se zdá, je jí tam dobře:) . Video složené z obrázků z různých časových odstupů od 5-7.10 jasně ukazuje, že se nic neblíží - pozor, datum je v americkém stylu čiže pozadu! - nejsou to tedy záběry z května:)
Nicméně diskuze a logy se rozjíždějí dál a schizofrenie okolo komety se roztáčí i přesto, že server kometa.ru není, některé diskuze už byly zrušeny - doufejme, že pouze jejich správci jako nerelevantní, viz tento ještě v tutu chvíli běžící blog huffsblog.com Amíci už píší závěti a loučí se s příbuznými - panika se šíří. Dle mého téměř pro nic za nic. A proč téměř? Podsouvá se totiž jiná podstatně hmatatelnější teorie, která na vládnoucího Amíka pasuje jako dělaná. Jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu. Oč běží? Americká vláda si ze známého vědce udělala tzv. whistleblowera, tedy něco podobného, jako si Toplánek udělal z Kubiceho těsně před volbami, a jelikož to byla věc v CZ nevídaná, vyhrál tím volby, což by se v USA nestalo ani náhodou. Whistleblower je tedy zasvěcený člověk do vnitřního dění stojící mimo vnitřní kruh organizace či spolku. Jinými slovy, tam kde nemůže něco sdělit vláda sama, protože by sebe sama před veřejností kompromitovala, použije k tomu "whistlera" hlásnou troubu z venku. V USA poměrně známá a lehce odhalitelná věc. Zářný úkaz vytroubení "černého světa" je například zde abcnews.go.com/WNT/Investigation Už jen pohled na foto pana Tice říká své:)) Ruský vědec tedy měl být zneužit k tomu, aby odvedl pozornost do vesmíru, zatímco Američané zútočí atomovou bombou na Koreu nebo Čínu. O připravovaném útoku USA na Koreu už si cvrlikají vrabci na každé střeše, je toho plný internet.
Jediným problémem jsou však nadcházející volby v USA, a tím pádem možné znemožnění útoku změnou mocenských poměrů po volbách. Je tedy časová tíseň, a proto datum 28/10/2006. Použití whistlera k vyvolání paniky o úderu meteoritu z vesmíru a následný atomový útok svedený na meteorit se zdá býti plánem původem ze stejných míst, jako byl útok na WTC. Má to stejné charakteristiky, avšak naštěstí již jiné prostředí publika. Lidé, kteří mají přehled a jsou "in", už americké vládě nevěří ani půl slova a na každé podobné sdělení reagují okamžitým prověřením všech možných zdrojů. Do 28/10 zbývá 21 dnů. Uvidíme, jak to dopadne - co datem 28/10 opravdový autor myslel. Podle mě jím jistě není vědec Fedorovsky. Anyway, dění na Zemi je nervozní, některé konflikty běží a další jsou na spadnutí na několik frontách, už ani papež ve Vatikánu si nedává v této situaci pozor co říká a stojí to životy. Nostradámus a církví utajované zvěsti Marie dětem v Lurdech předpovídají velký konflikt v letech 2006-2009. Přeji všem, kdo dočetli až sem, aby ve shora uvedených řádcích nebylo ani slova PRAVDY.

P:S: Původní informace o kometě zmizela i z cache Googlu! To se dělá jen na přímou žádost....- samozřejmě zůstává na forech a pro jistotu ji dávám i zde:
A huge comet is heading towards earth!
Russian scientist-astronomer Nikolay Fedorovsky is claiming he’s made a sensational discovery. According to his observations, a "mega-comet" will approach the earth near the end of October.
"No one knew about the Tunguska meteorite, and it fell safely in Siberia," writes Fedorovsky.
The scientist discovered the object near the end of August. It was spotted moving on a paraboloid trajectory at suspiciously big speed. Based on calculations of the object’s speed, this celestial body is at minimum an asteroid.
Nikolay Fedorovsky has contacted the Kiev observatory, however there they did not confirm or deny the approach of a comet or asteroid towards the Earth.
"Very few people are aware that different types of large objects pass close to the Earth on a regular basis. These all pass unnoticed Fedorovsky said."

Několik linků, které v tuto chvíli fungují
www.dummocrats.com/links/view_comments.php?thread_id=88301
neverknwo.gnn.tv
pravda.us/science/earth/06-10-2006/84913-comet-0
Související článek: Jak funguje GPS na oběžné dráze Země

komet3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aeronoviny.cz

 

Ondřej Neff
14. 7. 2024

Prezident Joe Biden okamžitě reagoval, zločin odsoudil a raněnému volebními soupeři popřál...

Aston Ondřej Neff
13. 7. 2024

Ministr kultury Martin Baxa si pochvaluje, že vláda má kolo zápasu úspěšně za sebou. Další přijdou...

Neviditelný pes
13. 7. 2024

Veterináři a počasí

Prezidentská kampaň republikána Donalda Trumpa v červnu poprvé oznámila, že má na svém hlavním účtu...

Jan Ferenc
13. 7. 2024

V řadě případů, hlavně malých stálých pohostinství, však jde také o krácení tržeb, tedy šizení...

Aston Ondřej Neff
11. 7. 2024

Obruč ideologického dohledu má sevřít hustě osídlené území uprostřed Čech. Jádro ideje: člověk je...

Aston Ondřej Neff
12. 7. 2024

ANO – kromě trvalého vzestupu – zaznamenalo dva úspěchy v poslední době. V eurovolbách zabodovalo...

Aston Ondřej Neff
13. 7. 2024

Ministr kultury Martin Baxa si pochvaluje, že vláda má kolo zápasu úspěšně za sebou. Další přijdou...

Marian Kechlibar
11. 7. 2024

Každý tuší, že po příští epizodě srovnatelné s tou katastrofální debatou na konci června už nepůjde...

Přemysl Souček
11. 7. 2024

Evropští lidovci chtějí za opětovné získání postu předsedkyně Evropské komise po Ursule von der...

Lidovky.cz, ČTK
14. 7. 2024

Republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát. Na...

Lidovky.cz
14. 7. 2024

Stejně jako loni proti sobě ve finále Wimbledonu stojí Carlos Alcaraz a Novak Djokovič. Tehdy se ze...

Dan Hübsch
14. 7. 2024

Sobotní etapa nadělala rozdíly, nedělní ukáže, jak největší favorité regenerují. Cyklisty na Tour...

Lidovky.cz, ČTK
14. 7. 2024

Palestinské teroristické hnutí Hamás se rozhodlo zastavit vyjednávání o propuštění rukojmích a...

ČTK, Lidovky.cz
14. 7. 2024

Čeští i světoví politici odsuzují útok na amerického prezidentského kandidáta a bývalého prezidenta...

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz