6.12.2021 | Svátek má Mikuláš


Diskuse k článku

VĚDA: Je HAARP tajná zbraň Andreje Babiše?

HAARP - High-frequency Active Auroral Research Program je údajně vysokofrekvenční aktivní polární výzkumný program. Oficiálně se zabývá výzkumem ionosféry. Skutečnost je však úplně jiná - a stopy vedou do Prahy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Vaclavik 9.2.2014 19:31

Re: Chcete prohodit magnetické póly,

Co takhle generovani te nasi havlovsko klausovske blbe nalady?

J. Chvojka 9.2.2014 18:47

Re: Babiš už ten zesilovač používá

Nikdy nebudou mít dost

M. Prokop 9.2.2014 18:27

Re: Systémem HAARP američtí demokraté vyvolávají ve

Zato Sládečka trefili spolehlivě, bolševíka. :-P

J. Aspirin 9.2.2014 11:24

Podíváte-li se na GoogleEarth...

...je v levém rohu anténního pole u Gakony charakteristický půlkruhový stín, ze stejného zdroje je pak možné si všimnout, že u vily podnikatele a sídla MAFRy žádný takový stín NENÍ!!! Odborníci na leteckou fotografii v těchto třech bodech snadno rozeznají úzce směrový injektor bosonů se zápornou frekvencí pole, velmi pravděpodobně vybavený 4D kvadratickou kruhovou modulací... Anténní pole již ukončeného projektu HAARP tak slouží jako maskování pro generátor polí souhrnně nazývaných Remote Binary Ortostatic Noise, (RBON v čemž snadno rozeznáme přesmyčku Brno).

Touto málo známou informací bych chtěl doplnit článek výše a zaměřit na z toho vyplývající praktiky vlád, armády a tajných služeb pozornost veřejnosti.

J. Lepka 9.2.2014 10:39

Re: Systémem HAARP američtí demokraté vyvolávají ve

Tak to teda mají asi dost problémů se zaměřením. Jinak by se asi vyhli území USA.

J. Jurax 9.2.2014 2:10

Re: Babiš už ten zesilovač používá

Nemají nakradeno dost. Kdyby měli, nelezli by do politiky ... :-)

J. Chvojka 8.2.2014 19:44

Re: Babiš už ten zesilovač používá

Opravdu nemaji?

V. Kusý 8.2.2014 17:31

Re: Babiš už ten zesilovač používá

Kteří navíc ještě nemají nakradeno :-)

V. Kusý 8.2.2014 17:30

Re: Chcete prohodit magnetické póly,

Mám ovšem obavu, že ani kdybychom se na ty hlavy postavili už zde, naše politiky nezměníme. Což takhle zkusit volby ?

J. Sládeček 8.2.2014 15:52

Systémem HAARP američtí demokraté vyvolávají ve

světě klimatické katastrofy, jak se jim to hodí.

J. Sinnreich 8.2.2014 15:26

Re: Chcete prohodit magnetické póly,

Podle jinych zdroju ma tento system vyvolavat chronickou unavu a tim podlomit hospodarsky potencial protivnika.

P. Papež 8.2.2014 15:12

Re: Babiš už ten zesilovač používá

a tak dosadili nové, neokoukané zločince. Bravo.

I. Hil 8.2.2014 12:42

Re: Babiš už ten zesilovač používá

Lidi hlavně přestali konečně věřit dosavadním, zločinci řízeným, vládním stranám...

J. Dvořák 8.2.2014 11:09

Terazka je Babiš miliardárom !

A terazky si vás kůpím všetky lebo ked som bol majorom to som mal iba niekolko somárov u pétépákov !

J. Kraus 8.2.2014 10:54

Pokud někdo

náhodou pronikne k nějakému cizímu tajemství, pravidlo č.1 zní MLČET. Stáhnout se zpět a pomalu zpovzdálí očuchávat, snažit se splynout s prostředím a po čase třeba být trpěn jako neškodný divák. A ještě později třeba být překvapen žádostí o spolupráci v nějaké maličkosti a tak pokračovat, až se stát jedním z NICH. Podle všeho autor článku nepatří k lidem, kteří jsou na začátku cesty. Z rozsahu jeho znalostí lze soudit, že patří mezi zasvěcené a chce nám zlehčující formou sdělit něco zásadního. Nuže, jestliže je už odtajněno tolik, zmiňme se o jednom podružnějším využití multifunkčního projektu HAARP, které se ale může osobně dotknout (a dotkne) každé bytosti na Zemi. Jak autor v souladu s výzkumem prof. Kahudy naznačuje, lze prostřednictvím HAARPu zasahovat do aury živých bytostí a tím měnit jejich psychiku. Že je to možné, můžeme sledovat i na primitivních pokusech, prováděných na konsumentech moderní hudby. Ano, vidět je po koncertu vycházet ze sálu s aurou obtěžkanou temnými elementály agrese a zmaru je zážitek dosti hrůzný. Systém HAARP je pochopitelně mnohem sofistikovanější a není určen k provádění prvoplánového zla. Nechce, ve zmiňovaném aspektu, ani nikoho ovlivňovat. Slouží, ano, řekněme to naplno, sobotního Psa třeba tolik lidí nečte, pouze k monitorování aury bytostí na Zemi. Systém lze odfiltrovat tak, že se, jakoby pohledem z ionosféry, zobrazí aury příslušné barvy (úrovně). Praktické využití této funkce je ale mimo pravomoc i technické možnosti lidského personálu. Bude Země očištěna od nejtemnějších duchů nebo naopak ty nejsvětlejší odveze Aštarova flotila a zbytek bude ponechán zkáze? Nebo něco jiného? Kdož ví? Doufejme, že po uvolnění podrobnějších informací nám autor podá další zprávu.

P. Čížek 8.2.2014 8:33

Re: František Kahuda se tak ve skutečnosti nejmenoval

V tom článku šlo o to neprovedené měření. Ten výrobek s vysokou pravděpodobností skutečně nesmyslem byl. Jára da Cimrman ovšem o tak se svojí genialitou vycítil nebezpečí vyplývající z fyzikáních měření nepravděpodobného. Neboť už v minulosti dovedlo lidstvo od cukajících se žabích stehýnek doktora Galvaniho k elektrickým křeslům a nakonec i ke zkonstruování atomové pumy...

P. Čížek 8.2.2014 8:20

František Kahuda se tak ve skutečnosti nejmenoval

byl to předposlední a dlouho používaný pseudonym Járy da Cimrmana.  Teprve ho jeho přátelé a důvěryhodné zdroje už po několikáté důrazně varovali, že je nebezpečí, že bude jeho anonymita prozrazena, změnil si svůj pseudonym na Sysifos. Začal se vydávat za občanské sdružení a udělil první Bludný balvan. Jeho nejvýznačnějším počinem v této nové identitě bylo udělení bludného balvanu časopisu Vesmír za to, že zkritizoval, že byl jakýsi výrobek bez jakéhokoliv provedeného měření prohlášen za nesmysl.

L. Krajíček 8.2.2014 6:06

Re: Chcete prohodit magnetické póly,

otočit zěměkouli vzhůru nohama nebo jenom zakvedlat kontinenty? Na a když už vzhůru nohama, budeme místo Austrálie nebo někde v Patagónii, jak to s námi plánovali Němci?

J. Sinnreich 8.2.2014 5:39

Perfidni imperialiste

Americani se pokouseji pomoci HAARP (High frequency Active Auroral Research Program) v Gakona na Aljasce premagnetovat zemske magneticke pole, takze by se Cesko ocitlo na opacne,jizni polokouli, tedy vlastne hlavou dolu.

P. Maleček 8.2.2014 5:23

Babiš už ten zesilovač používá

Je to tak. Babiš už to dokonce prakticky předvedl. Víc než milion lidí uvěřil tomu, že - ANO pod Babišem bude líp. Jiné vysvětlení pro tak masové zblbnutí lidí, než využití tohoto zesilovače, není.

Já už ho stavím taky. Ale nevím co budu vysílat, když před tím vysosám 5 lahví vína.