6.3.2021 | Svátek má Miroslav


Diskuse k článku

VĚDA: Covid-19 nabral na síle

Ještě pořád se v diskusích na internetu u nás objevují příspěvky diskutérů, podle kterých hrozí Evropě velké nebezpečí díky dánským norkům.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. David 16.12.2020 21:21

Velmi zajímavé!Výrobce vakcíny uvádí přímo na obalu dávky, že vakcína obsahuje modifikovanou RNA, avšak jakýci Karel Wágner ví, že jde o fámu!!!

Tito uspávači veřejnosti jsou stejně nebezpeční, jako jsou nebezpečné všechny typy vakcín!!!!!!

L. Machala 16.12.2020 21:51

A co jako má být - principem vakcíny Pfizer je podání modifikované virové messenger ribonukleové kyseliny chráněné v lipidové nanočástici za účelem navození nitrobuněčné produkce antigenního epitopu spikového proteinu SARS-CoV-2, což bude iniciovat tvorbu protekčních protilátek tříd IgM a IgG a též navození cytotoxické buněčné odpovědi, čímž bude očkovaného chráněn před důsledky expozice viru způsobujícího covid-19.

K. Wágner 17.12.2020 5:45

Doložte své tvrzení a citujte, prosím, přesně pasáž, kde v tomto článku, pod kterým diskutujete, já tvrdím, že v případě mRNA ve vakcíně od Pfizeru „jde o fámu“.

Jinak v mém minulém článku, zde na Psu, o vakcíně od Pfizeru a Moderny, založených na messengerové RNA (mRNA), bylo napsáno více:

https://neviditelnypes.lidovky.cz/veda/veda-ze-by-nase-vlada-usnula.A201212_215201_p_veda_wag

K. Wágner 17.12.2020 5:58

Společnosti Moderna a BioNTech navrhly každá svou messengerovou RNA, kterou by bylo možné nasadit do buněk ke stimulaci imunitní odpovědi. Výsledná účinná látka je podávána formou injekce, přičemž obě vakcíny vyžadují dvě dávky s odstupem několika týdnů. Liší se však svou chemickou strukturou, způsobem, jak jsou látky vyráběny, a tím, jak transportují mRNA do buněk. Vznikly tak možné mRNA vakcíny na covid-19 pro klinické studie, tedy testování na lidech. BioNTech potřeboval silného partnera pro výrobu vakcíny, a tak se spojil s Pfizerem, především proto, že obě společnosti už dříve spolupracovaly na vývoji vakcín mRNA proti chřipce. Společnost Pfizer pak zahájila zkoušky s prvními dobrovolníky 27. července (ve stejný den jako Moderna) na University of Rochester.

L. David 17.12.2020 10:47

Vakcína proti Covidu s krabičkou, na které bylo v potisku uvedeno, že vakcína obsahuje mRNA, se nachází na videu, které cenzor na youtube demokraticky odstranil.

Ale zkuste se např. podívat na: https://www.bitchute.com/video/L2hpIgc6dJSa/?fbclid=IwAR36B7eAQaVCLfk-uKJy84BH7dUdAk6xZr1rSvAlgdzZQsmYrIcBXypEAT4

Zachránce lidstva, nějaký Gates, o mRNA ve vakcínách otevřeně hovoří.

H. Paculová 17.12.2020 12:46

Umíte vůbec číst ???

To, že "vakcína obsahuje mRNA", tedy messengerovou RNA, je obecně známo. Ale co má to "bylo v potisku uvedeno, že vakcína obsahuje mRNA" společného s nařčením, že Karel Wágner tvrdí, že jde jen o fámu ???

L. David 17.12.2020 16:09

Proč tedy Pacner tvrdí, že vakcíny složku geneticky modifikované RNA neobsahují!

Proč uspává veřejnost tím že vakcíny jsou bezpečné, když to není pravda!!!!!!

H. Paculová 18.12.2020 7:46

Takže Wágner to o vakcíně BNT162b2 netvrdí. Teď to zas podle vás tvrdí někdo jiný. Kde to ale tvrdí farmaceutická společnost ? Dejte sem odkaz na přesné znění prohlášení od Pfizeru. X