19.5.2022 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

VĚDA: Bonbony zmátly psychology

Teď se ukazuje, že schopnost dětí odolávat pokušení ve skutečnosti nemá zásadní význam pro jejich úspěšnost v životě. Ta je spíše dána rodinným zázemím.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 10.7.2018 8:52

Hm,

takže "vědci objevili", že děti ze stadardních "slušných" rodin jsou na tom lépe než ty druhé. Ale, jaké překvapení! No ale pokud měl původní autor děti ze stejné skupiny a tyto měly v případě odloženého "maršmelounového testu“ výsledky lepší, tak to snad také o něčem vypovídá. Nebo ne? Je to totiž přesně tak, jak to píše pan Portwyn. Jistě že na děti má vliv zejména jejich prostředí, ale to nevyvrací nic z výsledků testu původního.

P. Grigar 10.7.2018 12:52

Re: Hm,

..to co vědci "objevili", naše vláda popřela. Jakýpak vliv rodinného protředí na vývoj dítěte, naším cílem je nový člověk

"Vláda nepodpořila ústavní ochranu manželství jako výhradní svazek muže a ženy. Oznámil to premiér Andrej Babiš (ANO). Změnu listiny práv a svobod navrhuje skupina více než 30 poslanců z šesti stran v čele s lidovcem Markem Výborným. Už minulá menšinová vláda hnutí ANO ale podpořila jiný poslanecký návrh, který by naopak rozšířil manželství taky pro páry stejného pohlaví. O obou zákonech budou rozhodovat poslanci."

R. Langer 10.7.2018 17:50

Re: Hm,

Bohužel...