18.9.2020 | Svátek má Kryštof


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Krynický 6.8.2020 14:05

Kolik dostávají part&parcel utlačovaní nezletilí v Londonábádu za zničení obličeje a života kyselinou? Tedy pokud se policie mezi tím vším vyslýcháním britů za nesprávný tweet vůbec dostane k tomu, aby je dopadla...

H. Rybnická 6.8.2020 9:21

Pane autore netrapte se tím. Staré přísloví říká, že před soudcem a na širém moři jste vždycky v rukou božích. Znamená to, že soudy a jejich rozhodnutí jsou někdy nesmírně nepochopitelné. Všude.

J. Lukavsky 6.8.2020 7:30

"absolutní trest do naší doby nepatří" ani v tak jasném případě jako je Brejvik? Zavraždil několik desítek nevinných lidí, byl chycen při činu, přiznal se.... a teď si stěžuje na málo luxusní kriminál. Také zanechal nudného dálkového studia.... J.L. end

J. Krynický 6.8.2020 14:09

Síla je v množství ... následovníci pedofila zabili jen v Evropě podstatně víc nevinných, někteří dokonce i na chvíli skončili ve vězení a znáte nějaké jméno? Aspoň jedno?

A co víc, pokaždé, když jeden nebo hned několik s ničím a nikým nesouvisejících zavraždí nějaké lidi, tak poblitici vyzývají k dalším ústupkům vůči muslimům. Aby se nám náhodou nějací další "neradikalizovali".