25.1.2021 | Svátek má Miloš


Diskuse k článku

LÉKAŘSTVÍ: S úctou za Connie Culpovou

Dozvěděli jsme se, že zemřela Connie Culpová. Vstoupila do lékařské historie USA. Jako jejich první občan, u něhož byla úspěšně provedena částečná transplantace obličeje. To bylo v roce 2008 v Clevelandu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Krynický 6.8.2020 14:05

Kolik dostávají part&parcel utlačovaní nezletilí v Londonábádu za zničení obličeje a života kyselinou? Tedy pokud se policie mezi tím vším vyslýcháním britů za nesprávný tweet vůbec dostane k tomu, aby je dopadla...

H. Rybnická 6.8.2020 9:21

Pane autore netrapte se tím. Staré přísloví říká, že před soudcem a na širém moři jste vždycky v rukou božích. Znamená to, že soudy a jejich rozhodnutí jsou někdy nesmírně nepochopitelné. Všude.

J. Lukavsky 6.8.2020 7:30

"absolutní trest do naší doby nepatří" ani v tak jasném případě jako je Brejvik? Zavraždil několik desítek nevinných lidí, byl chycen při činu, přiznal se.... a teď si stěžuje na málo luxusní kriminál. Také zanechal nudného dálkového studia.... J.L. end

J. Krynický 6.8.2020 14:09

Síla je v množství ... následovníci pedofila zabili jen v Evropě podstatně víc nevinných, někteří dokonce i na chvíli skončili ve vězení a znáte nějaké jméno? Aspoň jedno?

A co víc, pokaždé, když jeden nebo hned několik s ničím a nikým nesouvisejících zavraždí nějaké lidi, tak poblitici vyzývají k dalším ústupkům vůči muslimům. Aby se nám náhodou nějací další "neradikalizovali".