20.11.2019 | Svátek má NikolaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EKOLOGIE: Ono někdy úplně stačí vzít si data...Výpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 1, poslední: 15.6.2007 11:45, přehled diskusí

A nenapadlo někdy někoho náhodou:
Autor: Larus ridibundus Datum: 9.6.2007 8:01

Že "vědní obor" zvaný klimatologie patří do skutečné vědy stejně, jako astrologie, jasnovidectví, vkládání rukou,  a podobně?? Ono je to krásná živnost. Naučíte se matematiku (hlavně operační analýzu) - mimochodem, s tím se neuživíte zrovna dobře. No a začnete své teorie propagovat. Jestli jste vůl, se zjistí až po Vaší smrti, no a to už Vám může být zcela fuck.

Prostě klimatolog,  jen do hezkých slov a matematických formulací zabalí nějakou svou teorii - mám obavu, že jakoukoli, co se hodí zeleným do krámu. Hodnotu to má stejnou jako věštba kartářky, nebo bláznivého astrologa Baudyše blahé paměti sestřelovače vlastního letadla.

Existence klimatologie je nejlepší ukázkou reinkarnace.  Rasputin se převtělil, nebo vstal z mrtvých - ovšem vzorně se oholil a vykoupal..

Jednou bude tepleji, jednou studeněji, pak zase bude sucho a pak zase pršet. S tím nic neudělá žádný klimašibal ani klimatunelář.

Ale penízky se posypou, a to je móóóc dobré pro nás klimakteriology. Ať to ti blbci plebejští platí, když to tak krásně žerou...........(Y)