2.2.2023 | Svátek má Nela


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
spa 12.3.2007 13:20

Ze studentů psychologie pacienti psychiatrie

Jestli chcete takovouto formou otevřít celonárodní konferenci a diskusi, pak se obávám, že se vaše revoluce myšlenek odehraje jen ve vaší skupině a zůstane dosti nepochopena. Což je možná štěstí, protože kdyby takhle zblbnul celý národ, udělila by nám Evropa "zákaz vycházení".

Takže jako každá nepochopená skupina skončíte v lepším případě v hospodě u piva s mindrákem nepochopených a nebo na té psychiatrii.

I.M. 9.3.2007 10:25

S tou americkou židozednářskou lobby a Klausem máte pravdu.

Ale neopomíjel bych vliv Mossadu, Čunka a mandelinky bramborové.

vi 9.3.2007 9:59

Vše souvisí se vším

Náš aktuální problém nejsou muslimové. ale vliv americké administrativy, která je pod nepřiměřeně silným vlivem židovské loby(Zbigniew Brzezinski-Volba str.232).Tato administrativa, jejímž trojským koněm v Evropě jsou postkomunistické státy, včetně "Klausovského Česka", podporuje ze strategických důvodů vstup Turecka do Unie. Jestliže dnes jsou naše vztahy s muslimskou menšinou napjaté, po vstupu 90 000 000 převážně islamizovaných Turků do Evropy, bude situace kritická. p.s. nechápu údajnou 70% podporu prezidenta, který chystá krvavou budoucnost svého národa

Ignacy M. 9.3.2007 9:25

Ježíš, to je krásný článek.

Pán Barčiak, jenom drobné upřesnění: "Může, ví a chce se český muslim integrovat" je slovakismus. Asi jste měl na mysli "může, umí a chce".

Ale jinak úžasné. Otázkové bahno, problematika hořící před očima, Západní Evropa a její hodiny identity tzv. Evropana, které jsou několik sekund před zrodem patokultury. Nevyhnutelnost umožňuje porody.

Zajedu se do Olomouce podívat. To myslím vážně. Už dlouho jsem ve městě svého studování nebyl, Vaše akce je mi sympatická tím, že tak, jak se ji domnívám "ideově" vidět, žádný grant z brusele nedostanete (to byste museli více chválit muslimy), přijedou tam zajímaví lidé a i kdybych se příliš nevzdělal a monotónní čas strávený na přednáškách by mi protikal zbytečným otázkovým bahnem, tak nebudu litovat - Jára da Cimrman má vážnou konkurenci. Zdravím Vás.

Vojta 9.3.2007 8:25

Paráda

Už jsem na tomto listu četl řadu zajímavých článků, ale tohle si snad raději vytiskněte a pověste si to k vlastní radosti na onu místnost a až budete tlačit, tak si to znovu přečtěte!

regan 8.3.2007 13:56

Juraji Juraji,

snad slovenská asiciace, ne?, Juraji?

jm0 8.3.2007 12:24

Re: Re: poznamka

no .. nejsem si jist, že zrovna na tato támata jsou nějaké granty k přidělování..

Navrátil Josef 8.3.2007 10:50

terorismus v Čechách idioti přeceňují

( citace ) :

Na otázky týkajíce se terorizmu, islamizace, střetu kultur, globalizace, úlohy světových náboženství v budoucí Evropě, hodnotového relativizmu či jiných „výzev zítřka“ se prostřednictvím přednášek, workshopů a panelových diskusí pokusí odpovědět přední odborníci celého spektra společenských i přírodních věd z České a Slovenské republiky. Mezi nimi vystoupí např. prof. PhDr. Václav Bělohradský, doc. PhDr. Ludmila Čírtková, CSc., PhDr. Ivo Samson, Ph.D, Ing. Štefan Hríb, Karel Hvížďala a další.

 ( reakce) …a další …říkáte ? Např. si pozvěte tohoto muže

http://www.hypothesis-of-universe.com/documents/k/k90.doc , ten to za všechny vyřídí raz dva.

Rudolf 8.3.2007 9:45

Re: poznamka

Rozumět netřeba. Zasedat třeba, za to jsou granty z cizích peněz.

dvd 8.3.2007 8:38

Když ono to má věcný obsah asi jako následující čtyřverší

Je smažno, lepě svihlí tlové

se batoumají v dálnici,

chrudošiví jsou borolové

na mamné krsy žárnící.

honzak 8.3.2007 8:35

už vidím světový věhlas,

zejména na Litoměřicku. A termit "čímž se alespoň přiblížíme k neskromné ambici znovuintegrace humanitních věd." mě opravdu dostal. Takovou blbost nepoužívají ani tvořitelé eurosměrnic.

miron 8.3.2007 4:31

Chlapci vlastíci a spol., kupte si slabikář

a čtěte v něm. Spojení slov "Ema má mísu" snad pochopíte a nevyvolá ve vás ten trýznivý komplex méněcennosti, který slabší nátury nutí plivat a nadávat.

Vlasta.on 8.3.2007 2:56

Sakra

já myslel že to "cenzor" nepustí. To ovšem neznamená, že bych jediné slovo vzal zpět.

Vlasta.on 8.3.2007 2:54

Ty vole

žvatláš jako, idiot. Skoro jako Havel. Taky používáš slova jejichž význam ti je skryt.

Ladislav 8.3.2007 1:20

poznamka

Zapomel jste dodat ze pripadny zajemce musi mit doktorat ze semiotiky aby obsahu konference vubec porozumel. Apon tak vyvozuji z tohoto textu.