Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J58a21r29o45m60i26r 83L94u67k42a19v77s48k90y
Žádné očkování, žádný lék ani žádná operace nemá jen a jen 100% účinnost a 0% selhání. Kdyby se kdysi neočkovalo povinně na pravé neštovice tak by dodnes zabíjely polovinu dětí. A skoro totéž je dětská obrna aj. choroby co dneska sudenti znají jen z učebnice. Ale když začal covid tak měl MUDr. jen dvě možnosti: 1) očkování sice nějaké je, ale ještě není zcela ověřené a testované. Takže vám doporučuji počkat 10-20 let a mezitím se modlit. 2) píchnu vám tu vakcinu co mám...... No očkování proti černým neštovicím MUDr. Jenner otestoval na jednom chlapci, dneska by se mu vysmáli..... J.L. end
K64a59r77e76l 98M82a96c75h47a69l32a
Neślo doopravdy o vakcínu, ale novou genovou terapii.. její vědecké krytí bezpečnosti i účinnosti bylo mizerné. Vedlejší účinky šlo předpokládat s minimálními vědomostmi o imunitním systému. Navíc účinná léčba existovala a byly bezpečná. Stal se tedy zločin. Zejměna tlačení experimentálky násilím bylo hodně nechutné.
C91e59s61t67m67i49r 42B49e75r20k15a
Honbu za vakcínami zahájil...chvilka napětí... Donald Trump. Akcí Operation Warp Speed.
K79a54r32e34l 74M12a87c85h97a63l18a
Nikdy ji však nimomu netlačil násilím. To až Biden, resp. ti za ním.
J89a58r51o44s63l97a90v 85T81r73u58h23l68á65ř
Ve státech kde se neočkovalo ale léčilo, zemřelo na covid pár lidí. Příklad Egypt. Když navštívíte tamní lékárnu a uvidí Evropana, nabídnou automaticky viagru a ivermectin, všechny léky jsou bez předpisu a na rozdíl od nás léky mají. V Hurghádě máme bungalow, takže to znám
Guvernér Floridy zakázal ve státě očkování, tím zachránil spousty lidí. Našly se ovšem ovce, jezdící za očkováním jinam. Data jsou prokazatelná.
M31i37r10o91s75l38a72v 79Š58e79j33n54a
V Egyptě zemřelo do půlky roku 2022 na covid 25 tisíc lidí z půl milionu nakažených.
V Česku zemřelo do půlky roku 2022 naa covid 41 tisíc lidí z 1,65 milionů nakažených.
Úmrtnost nemocných na covid byla tedy v Egyptě vyšší než u nás
J73I17Ř94Í 86N60A71V67R82Á69T12I25L
Zajímavý článek, ale dosti subjektivní. Na světě neexistuje pouze Kochův institut. Že by všechny instituty na všech kontinentech podlehly politikům? Zároveň některé pochybnosti zůstávají. Pokud je ta vynesená komunikace pravdivá, není to potvrzení nesprávného postupu zdravotnictví, ale důkaz, že Kochově institutu byli pod tlakem politiků a měli málo odvahy se tomu postavit. Ani se jim nedivím...
Z32v85i44r57e88t38n40i30k 41L62a68p53i74l
Podle mě je to ještě jinak: doktor nemůže tváří v tvář vyděšeně nemocnému říct nevím. Proto dává doporučení na základě obecných znalosti a dává je ve velkém neboli panikářsky, protože tuší, že kdyby radil "zachovejte klid" a ta ráda se ukázala být špatná., bude vlacen divokými koňmi nebo aspoň tiskem.
Nemluvě o tom, že nikdo jechce mít na triku nic jako "kdybych jim neřekl Ty roušky nenoste, mohlo by, možná, být o nějakou tu tisícovku mrtvých méně.
Ś87á93r31k34a 45S19v10o71b20o19d34o82v90á
V hrubém obrysu se s článkem dá souhlasit. Kolem onemocnění i vakcín se dělo mnoho nestandartního, neprůhledného, nátlakového a často byla překračována i hranice legislavivní. S čím nesouhlasím, je konpirační otázka "architekta" tohoto dění. Nežijeme ve filmu (asi
) a představa Zlouna v pozadí je mimo realitu. K tomu co se dělo, postačí jen trochu znalosti lidské psychologie. Žurnalisté jsou placení za shlédnutí, proto milují drama. Drama v lidech vyvolá paniku a ta poptávku po okamžitém řešení. Politik musí ihned jednat, nemá čas na odborné disputace a chce slyšet jednoduchá řešení. Ta mu poskytnou odborné osoby zastávající vysoké funkce. Ani ony však nemají dostatek relevantních údajů. Jejich ega jsou ale tak velká, že se vyjádří a vsadí tím své renomé. Proto si za řešením, byť se ukáže jako blbé, stojí. A z pozice síly potlačují opoziční hlasy, pokud se najdou. Toto se děje neustále v různých obměnách v každé krizi (nebo v tom, co se za krizi vydává). Žádní Zlouni, pouze lidská blbost a nabubřelá ega.
J94a23n 86S54c85h94w29a21r76z
Nejde o nabubřelá ega ale o prostý fakt že se většina chce zajisttit a proto raději doporučí tvrdší opatření než mírnější, zvlášť když na totéž tlačí i politici. Všichni by totiž měli daleko větší problém kvůli nedostatečné reakci / a obvinění ze zbytečných úmrtí / než kvůli reakci přehnané. Tak můžou vždycky tvrdit že se víc udělat nedalo a náklady s tím spojené byly nutné. Postupně se objevující problémy lze po opadnutí pozornosti zamést pod koberec jako teď tu s poklesem plodnosti. Konečně, největším medicínským guru se ukázal být Putin když útokem na Ukrajinu Covid zrušil.
J15a41r79o82s51l27a58v 91T91r15u63h30l97á65ř
Vakcína mi zabila kamarádku a zmrzačila kamaráda. Vaxery nezastaví ani náhlá úmrtí mladých. Nedávno si našla karma i senátora Krause. Snad si odpovědné jednou najde justice. Jsem neočkovaný, je mi skoro 78 a v naprosté pohodě.
M49i42r46o59s12l53a22v 75Š19e73j97n43a
Ona umřela na očkování?
A ten váš kamarád je zmrzačený jak?
Senátor Kraus umřel na embolii nikoli na očkování.
J27. 43G85a75n72a33u62r
Když si přečtu zdejší "pokec", tak všichni jsme blbci, jenom Šejno je letadlo!

M21i87r89o53s62l67a81v 23Š28e27j29n29a
Radši budu letadlo, než blbec typu Ganaur.


D70u95š56a46n 21P49o45l26a67n63s39k31ý
Holt politici a lidé s humanitním a společenský vzděláním už rozumějí lépe technice než technici a lépe medicíně než doktoři.
M15i84r18o10s25l15a25v 41Š39e66j86n77a
Tento autor je absolvent mat-fyz se zaměřením na matematické modelování. Takže dnes nám matematickým modelem dokázal, že očkování je blbost.
V létě nám matematickým modelováním vypočítal, že skleníkový efekt neexistuje.
Děsím se toho, že bude příště matematicky modelovat gravitaci a Sluneční soustavu. Pak vypočítá, že Země je placatá a Slunce je lampion zavěšený na jeřábu.
V59í88t83ě90z30s40l92a58v 89C54í37r46k69v96a
A ten pan Furst. To je nějaký profesor epidemiolog? Nebo detektiv potírající korupci v Německu.
J96a23r11o86s89l13a18v78a 86K32r64e53j95č37o70v79á
Argumentuji fakty. Vakcína proti nové neznámé nemoci byla vyvinuta tak rychle, že se mi rozsvítila kontrolka. Něco nebylo vpořádku a jsou jen dvě možnosti. Buď byla infekce dlouho záměrně připravována a současně vyvíjena vakcína nebo vakcína nemohla být odzkoušena a tudíž se jednalo o experiment na lidech.
V obou případech se jedná o zločin páchaný na nevinných. Ať mi někdo zkusí dokázat, že nové vakcíny se běžně nevyvíjejí několik let (až deset).
M40i60r56o70s40l27a40v 87Š14e32j70n39a
Vy jste tu chyběla 
Přesně díky takovým, jako jste vy, se hlasatelé konspiračních teorii uživí.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz