Diskuse
ZMĚNA: Spasitelé v šuplíku
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ70i90ř21í 75M30a61j86z32l29í66k
Naši polistopadovou éru je nutno rozdělit do dvou částí - zhruba do konce století alespoň část naší politické reprezentace odolávala s rozličnými ne/úspěchy tlaku EU na bezvýhradné přijetí evropských norem uspořádání společenského, hospodářského a politického uspořádání našeho státu. Věc byla o to složitější, že se tehdy ještě jednalo o mix racionálních změn a požadavků pro nás nevýhodných. Po vstupu do EU jsme byli pod sankcemi nuceni vzdát se téměř celé státní suverenity.
Proto oprávněný pocit, že se následujícími volbami nic podstatného nezlepší.
Ba skoro obavy ze zhoršení osobního sociálního a pracovního postavení většiny obyvatel.
Z60v54i71r25e55t88n94i75k 62L86a51p98i86l
Téměř celé státní suverenity jsme nebyli nnuceni vzdát se pod tlakem sankcí. Vzdali jsme se zcela dobrovolně skrze referendum.
Lisabonská smlouva jenom potvrdila, že my, kteří jsme vstoupit nechtěli skrze výrazné omezení suverenity, jsme měli pravdu.
J68i46ř64í 89M25a38j59z38l60í46k
Ano, potvrzuji, že jsou mezi námi i tací, kteří při referendu neztratili alespoň poslední zbytky soudnosti, neboť se řídili instinktem divočáka co tvora chytřejšího člověka, který do odchytové klece prostě nevleze.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz