Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V22l37a90d42i16m41í41r 19Č78e60r46m60á71k
Když je něco špatně a tvrdí se že, to změnit nejde, pak ale přijde někdo kdo neví, že to změnit nejde a změní to...
V15l73a28d23i62m50í60r 97Č95e90r88m49á72k
Musí holt zabrat do hloubky,,,
A58. 27R87e68n24j16a62s87c62u
Spasitele z politických stran čekat netřeba, ale je určitý klíč jak postupovat, aby byla šance na něco lepšího. Je to vlastně dost jednoduché, stačí ty co lhali, spojili se s organizovaným zločinem, rozeštvávali společnost a veřejně vyzývali k udávaní, kolaborovali proti vlastní zemi závazkama typu migrační pakt či fit for55, popř vyhlašovali lockdowny pro prosté lidi a malé firmy, ale velké měly pré, vyhrožovali těm co se nenechali napíchat experimentálním patokem, že jej nechají vyhodit z práce ačkoliv dotyčný třeba i covid prodělal,... tak takové strany již nikdy nevolit a nevolit ani ty strany, které politiky z těchto stran přijalo do svých řad... Tím se dá prostor pro ty co ještě neselhali a zároveň signál, jak dopadnou pokud budou kopírovat způsoby svých předchůdců. K tomu je třeba jen to, aby si lidé nepletli politiku s fanděním na fotbale, kdy svému týmu omlouvají kdejakou prasárnu a na týmu protivníka naopak vidí každou blechu a aby ten “svůj” tým za tyto chyby nekompromisně trestalo a okamžitě jej bez milosti a sentimentu vyměnilo za jiný... Argument typu volím menší zlo je ve skutečnosti podvod vymyšlený právě těmi politiky, kteří selhali, ale spoléhají na to, že u koryt přesto - díky tomuto strašení - vydrží navždy...
Z51v49i34r22e10t31n75i21k 73L52a88p10i37l
Zní to dobře,ale víte o někom? Tedy o někom, jehož volba není plácnutím do vody?
Spíš pro legraci: zakopl jsem v rádiu o předvolební rozhovor se slečnou z Generace21. Pravda - dvakrát nebo třikrát na celkem očekávatelné otázky reagovala "Tomu nerozumím, ptejte se našeho pana předsedy", ale vcelku to vypadalo natolik zajímavě, že jsem se rozhodl si je proklepnout. Výsledek? V našem kraji mají jednoho jediného kandidáta. Povídám - to přece nemůžou myslet vážně?
Mmch - jejich pan předseda nekandiduje, páč je ve svých 19ti letech věkově podměrečnej.
J33i62ř97í 12M68a21j38z25l46í11k
Naši polistopadovou éru je nutno rozdělit do dvou částí - zhruba do konce století alespoň část naší politické reprezentace odolávala s rozličnými ne/úspěchy tlaku EU na bezvýhradné přijetí evropských norem uspořádání společenského, hospodářského a politického uspořádání našeho státu. Věc byla o to složitější, že se tehdy ještě jednalo o mix racionálních změn a požadavků pro nás nevýhodných. Po vstupu do EU jsme byli pod sankcemi nuceni vzdát se téměř celé státní suverenity.
Proto oprávněný pocit, že se následujícími volbami nic podstatného nezlepší.
Ba skoro obavy ze zhoršení osobního sociálního a pracovního postavení většiny obyvatel.
Z92v42i81r24e30t19n45i39k 96L83a52p31i77l
Téměř celé státní suverenity jsme nebyli nnuceni vzdát se pod tlakem sankcí. Vzdali jsme se zcela dobrovolně skrze referendum.
Lisabonská smlouva jenom potvrdila, že my, kteří jsme vstoupit nechtěli skrze výrazné omezení suverenity, jsme měli pravdu.
B88a49y49o 38X32x
Ježišmarjááá....fůrt kolem dokola. Může mi někdo smysluplně říct, po kterých volbách bylo lépe a kdy si člověk mohl říct "Tak nyní KONEČNĚ je tam někdo kdo vládne dobře, nekrade, neslibuje a nelže?" Kdy se obyčejnému člověku, kromě slibů...opravdu žilo lépe než před volbami? Já to nepamatuji za 70 let mého života.....
J84u27r46a 59J72u30r92a35x
Už od devadesátek pečlivě a uvážlivě volíme ty, kdož nám mají vládnout, a snažně doufáme, že už snad ani není možné, aby to byli takoví pacholci, co nám vládnou dnes.
A pravidelně jsme zklamáni. Je to možné. Zase jsou to stejní pacholci. Nebo ještě větší.
Z70d21e46n51ě58k 46N15o48v40o79t27n17ý
Nemusí být nutně lepší odborník. Stačí, když bude vidět věci tak, jako jeho voliči a podle toho rozhodovat a bude se alespoň snažit splnit, co slíbil a neotočí o 180°.
J62a29n 81K16r40á29s64e42n68s60k30ý
Stačí se podívat na výsledky vlády toho smysluplně hovořícího tria - nesplněné sliby (smysluplně formulované), lži, každoroční sekyra zatnutá do státního rozpočtu ve výši minimálně čtvrt bilionu korun vydávána za konsolidaci. Kumulovaná inflace ve výši 40%, podepsání migračního paktu, hodnotová diplomacie na úrovni středověkých provokatérů, ke kupní síle nejdražší byty, nájmy, potraviny, elektřina. A jejich volební hesla jsou všude viditelná - jen a jen strašení Babišem, okamurou, komunisty a Ruskem.
Jo není nad to volit podle kultivované smysluplné mluvy!
Horší to snad ani být nemohlo!
M94i48r33o91s55l35a16v 26K39o57c69i31á31n
"Horší to snad ani být nemohlo!" Co není ovšem může být v budoucnu. Už římští císaři se obvykle postarali, aby se na ně v porovnání s jejich nástupci vzpomínalo jako na ty umírněnější.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz