Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Foto

Houstone, máme problém. Židé, resp. kmeny zahrnované pod tuto civilisaci, jsou doloženi 1000 let před Kristem; nikoliv 5 tisíc. Otázkou je, zda jejich sjednocení v jeden národ neprovedl Řím.

/Filištíni i Židé jsou Semity. Čím se liší ?

Soudím, že se liší prapramatkou - obě byly partnerkami prpraděda Abrohama.

JP

Slabé, čekal jsem, že nakonec Aničku znásilnil afghánský běženec.

PH

P85e48t39r 43H83á14k

16. 6. 2024 11:20

Anička je popsána skvěle, ale zas abychom nevylili s vaničkou i dítě... Na zařazování do kontextu není vůbec, ale vůbec nic špatného. To, že Anička, instruována svými loutkovodiči, používá tenhle obrat, nic neznamená; ve skutečnosti do kontextu nic nezasadí ani náhodou. Místo toho huláká hesla. Kdyby žila Anička u nás, také by hulákala hesla, ale jiná, nejspíše by byla velikou bojovnicí proti marxismu atd.

Myslím, že Aniččce je v zásadě jedno, proti čemu bude protestovat. Jde jen o to, který loutkovodič s dostatečně silným žaludkem se jí ideově ujme. Aničky jsou pro loutkovodiče ideální materiál. A loutkovodiči... no, to je teprve zajímavé. Tam je spousta otázek...

PD

Bojovníků proti marxismu (i jiným socialistickým úchylnostem) je zde minimum, až skoro žádní.

Převládají socani všemožných barev a stoupenci Ruska (což není jedna skupina, ale více, škodí všechny).

Foto

Mnoho lidí chce být viděno, ať to stojí, co to stojí. V mládí se často vybouří, no a pak později si užívají po rodičích vymožeností demokratického kapitalismu. A když se jim připomene blbnutí v mládí, jenom se usmívají a praví: To byly krásné bezstarostné roky.

BL

Takových užitečných idiotů pane Adlere byly, jsou a budou milióny, možná miliardy. Za posledních 100 let zmíním dle mého názoru namátkou komunisty v Rusku a celé východní Evropě, v Číně, téměř celé fašistické Německo ve 30 a 40tých letech, velkou část politiků v Bruselu a celé EU, lidi na Ukrajině a v Rusku, kteří dopustili a dosud nezastavili dobrý byznys zbrojařů, co přináší jen zmar, smrt a mrzačení lidí...atd... :-/

JG

J62. 12G10a91n44a36u80r

16. 6. 2024 8:51

Vy jste také taková "Anička"!Také neumíte rozeznat zločince od oběti! "Od Pacifiku k Atlantiku!":-P:-P:-P

EN

Michale, zdravím.

V Praze je to taky. Každou středu v podvečer pochodují Prahou a řvou to o té řece a moři. Onehdy řvali Revolution, revolution, revolution, jindy zas Shame on you směrem ke kolemjdoucím.

Foto

Proč v Praze vyřvávají anglicky? Neumí česky nebo chtějí být "světoví"? 8-o

MA

Děkuji, i já Vás srdečně pozdravuji z vancouverského štatlu, kde nemajó ani šaliny...

JJ

J23u41r39a 92J32u59r42a35x

15. 6. 2024 18:20

Ano, ve výstižné zkratce zrod nevzdělaného, blbého gryndýlového, proislámského, proteroristického, protižidovského, genderového, duhového, proimigračního a čertvíjakého ještě levicového aktivisty s vymytým mozkem.

Pokud jde o otázku v nadpisu, tak idiot. Ovšem ne užitečný, ale škodlivý.

MA

Pane Juraxi, ten "užitečný idiot" v titulku měl být odkaz na Lenina, který tak údajně říkal revolučním souputníkům. Když se jejich užitečnost revoluci vyčerpala, obvykle to dlouho nepřežili.

KN

K41a72r47e56l 95N98o84v15a23k

15. 6. 2024 17:51

Zidum jsou aktivisti dobri kdyz skodi "cechackum", jen se nesmi dotknout Izraele. Pred vypuknutim konfliktu v Gaze byli Zidi nejvetsi vitaci. Stale nekteri jsou, cilem tech aktivistu neni svobodna Palestina, ale import Palestincu do Evropy.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz