Diskuse
ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH: Revolucionářka, aneb užitečný idiot
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
S12t10a22n32i85s14l89a21v 89Š68e30v46e58č34e93k
Houstone, máme problém. Židé, resp. kmeny zahrnované pod tuto civilisaci, jsou doloženi 1000 let před Kristem; nikoliv 5 tisíc. Otázkou je, zda jejich sjednocení v jeden národ neprovedl Řím.
/Filištíni i Židé jsou Semity. Čím se liší ?
I24v89a21n 68Š16i20r34ů43č24e60k
Soudím, že se liší prapramatkou - obě byly partnerkami prpraděda Abrohama.
J84i45n15d38ř73i66c53h 42P97l69z77á14k
Slabé, čekal jsem, že nakonec Aničku znásilnil afghánský běženec.
P46e44t70r 71H16á54k
Anička je popsána skvěle, ale zas abychom nevylili s vaničkou i dítě... Na zařazování do kontextu není vůbec, ale vůbec nic špatného. To, že Anička, instruována svými loutkovodiči, používá tenhle obrat, nic neznamená; ve skutečnosti do kontextu nic nezasadí ani náhodou. Místo toho huláká hesla. Kdyby žila Anička u nás, také by hulákala hesla, ale jiná, nejspíše by byla velikou bojovnicí proti marxismu atd.
Myslím, že Aniččce je v zásadě jedno, proti čemu bude protestovat. Jde jen o to, který loutkovodič s dostatečně silným žaludkem se jí ideově ujme. Aničky jsou pro loutkovodiče ideální materiál. A loutkovodiči... no, to je teprve zajímavé. Tam je spousta otázek...
P25r20o27k87o85p 30D27i57v82i91š
Bojovníků proti marxismu (i jiným socialistickým úchylnostem) je zde minimum, až skoro žádní.
Převládají socani všemožných barev a stoupenci Ruska (což není jedna skupina, ale více, škodí všechny).
D54u21š77a66n 96P70o11l67a83n82s26k12ý
Mnoho lidí chce být viděno, ať to stojí, co to stojí. V mládí se často vybouří, no a pak později si užívají po rodičích vymožeností demokratického kapitalismu. A když se jim připomene blbnutí v mládí, jenom se usmívají a praví: To byly krásné bezstarostné roky.
B76o13r59e63k 26L19i52b75o96r44e14k
Takových užitečných idiotů pane Adlere byly, jsou a budou milióny, možná miliardy. Za posledních 100 let zmíním dle mého názoru namátkou komunisty v Rusku a celé východní Evropě, v Číně, téměř celé fašistické Německo ve 30 a 40tých letech, velkou část politiků v Bruselu a celé EU, lidi na Ukrajině a v Rusku, kteří dopustili a dosud nezastavili dobrý byznys zbrojařů, co přináší jen zmar, smrt a mrzačení lidí...atd...
J79. 27G14a43n95a58u83r
Vy jste také taková "Anička"!Také neumíte rozeznat zločince od oběti! "Od Pacifiku k Atlantiku!"

E20d25v83a60r86d 86N91i20c17h75t43b12u86r32g37e22r
Michale, zdravím.
V Praze je to taky. Každou středu v podvečer pochodují Prahou a řvou to o té řece a moři. Onehdy řvali Revolution, revolution, revolution, jindy zas Shame on you směrem ke kolemjdoucím.
P43e23t37r 32D14v18o15ř16á93k
Proč v Praze vyřvávají anglicky? Neumí česky nebo chtějí být "světoví"?
L20a16d96i48s92l37a14v 19P98o71l10e28h25l26a
Srdečný pozdrav do Vancouveru.
M72i70c15h11a76l 42A94d56l80e51r
Děkuji, i já Vás srdečně pozdravuji z vancouverského štatlu, kde nemajó ani šaliny...
J15i69ř29í 68Š35a79m12á20n76e65k
Ano, ve výstižné zkratce zrod nevzdělaného, blbého gryndýlového, proislámského, proteroristického, protižidovského, genderového, duhového, proimigračního a čertvíjakého ještě levicového aktivisty s vymytým mozkem.
Pokud jde o otázku v nadpisu, tak idiot. Ovšem ne užitečný, ale škodlivý.
M75i79c93h70a23l 47A38d92l86e59r
Pane Juraxi, ten "užitečný idiot" v titulku měl být odkaz na Lenina, který tak údajně říkal revolučním souputníkům. Když se jejich užitečnost revoluci vyčerpala, obvykle to dlouho nepřežili.
K37a93r27e95l 64N60o97v16a38k
Zidum jsou aktivisti dobri kdyz skodi "cechackum", jen se nesmi dotknout Izraele. Pred vypuknutim konfliktu v Gaze byli Zidi nejvetsi vitaci. Stale nekteri jsou, cilem tech aktivistu neni svobodna Palestina, ale import Palestincu do Evropy.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz