Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

ZK

Vážený pane Vodvářko, kdyby Vaše rodina nežila v zajetí dávno překonaných genderových stereotypů, tak tu elekřinu dala do pořádku a toho opičáka prostě vykopla ze dveří Vaše žena. Nu, genderovou nauku už zavádíme do škol, takže nastupující generace již takové problémy mít nebudou.

AP

Na můj vkus je tam trochu moc pravopisných chyb, pane autore.

Foto

Děkuji za podnětný příspěvek. našel jsem tam jednu čárku navíc. Jistě budete specifikovat množství, když je jich tam "trochu moc", předem děkuji.

OR

Dost dobré! Takové čtení hned zlepší náladu!

ŚS

Vtipné povídání. Ale opravdu nová doba prakticky neutralizovala možnosti opravdu mužných projevů, protože i ostré slovo může znamenat soudní výrok o podmíněném trestu? Asi ne dostatečně. Dost mě šokovalo rozhodnutí státního žalobce požadovat podmínku pro "opravdového chlapa" který svou mužnost dokázal své manželce a dětem tím, že před nimi ubil k smrti na ulici, za bílého dne, cizí ženu. Dovolila si nějakou poznámku, která se mu nelíbila. https://echo24.cz/a/HC6wt/zpravy-domov-vanesa-cervova-popsala-napadeni-cyklisty-zabil-ji-matku

JJ

J87u32r66a 43J30u39r49a87x

22. 5. 2024 14:31

No jo no, pojistky vždy nepomůžou. Měl jsem příležitost vidět v postarší zchátralé nemovitosti dráty obcházející nejen pojistky, ale i hodiny. Proud tam šel imrvére furt a zadarmo, ohříval vodu v bojleru a napájel přímotop.

PD

Zřejmě h͇l͇a͇v͇n͇ě͇ ty hodiny.

Já si vždycky všechno oťuknu obyčejnou jednopólovou zkoušečkou, než do toho šmátnu. Jističe vypínám nerad, člověk pak musí znovu nařizovat různé hodiny, budíky a podobná zařízení. Takže mi většinou stačí vypnout příslušný vypínač, když jde o světlo.

Foto

Napište knihu s takovými příběhy, koupím...:-)

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz