Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

J51a13n 89Č21e96r98n62ý

16. 6. 2024 16:58

Ženy bývalí ňadra , lidové kozy a rovnou jdou na policii si stěžovat, že na ně čumite;-D

BL

U posledního odstavce bych si dovolil polemizovat s tím, že "ženy chtějí a musí být krásné". kdo to nevidí, asi nechodí na ulici...;-)

KK
VM

Současné generace mladých dívek, žen, zapomínají být ženami tak, jak to uměly jejich babičky, prababičky - to především.

Foto

Jistě mohou být i nespokojení jedinci. Za sebe: Mně ten svět docela vyhovuje, pokládám za lepší vidět kolem sebe něco pěkného a to včetně žen. Současná doba vyžaduje, aby ženy byly nejen krásné, ale i chytré a věřte, i v tom ženy v poslecní době excelují. A tak nezbývá mužům, než držet krok a taky na sobě pracovat, jinak by se snadno mohli dostat do pozice chovného samce. Myšleno jako vtip - pamatujete starý film Boj o oheň?

ZJ

Anonym do koše. Proč to Aston uveřejňuje?

JJ

Patrně proto, že mu od té doby, co neuveřejňuje Vaše články, zbývá nevyužité místo. ;-)

Ta anonymita ale asi nebude úmyslná, spíš půjde o technickou chybu.

JS

Nechapu, jak je mozne, ze tento clnek nebyl prislusnou komisi EU zcenzurovan, autor vlacen po nejruznejsich uradech a donucen verejne se verejne omluvit (t0 je ten nejmirnejsi trest) nejake bisexualni, trasgenderove, multisexualni organizaci. Ze by po volbach zacalo svitat?

RL

Za pár let se možná dočkáte. Bude to se zpětnou platností. ;-)

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz