27.5.2022 | Svátek má Valdemar


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
KHB 7.1.2010 10:42

Re: Já bych zase v tomto směru Rátha nekritizoval

Správně! Já zase nemám auto, a tak navrhuji zavést poplatek deset tisíc korun za každé vyjetí soukromého auta na silnici! Poplatky se budou platit na mé konto a já je budu rozdělovat potřebným.

Wlasta 7.1.2010 10:36

Re: Jaké lékaře ?

to aby byl člověk na svou profesi dobře připraven není otázka privilegovanosti. Toho kdo je dobře připraven na svou profesi nazýváme odborníkem. Bohužel pokud se stane odborník privilegovaným většinou v krátké době přestane být odborníkem.

-F 7.1.2010 10:33

Re: Je to zvláštní

A jsme u rudooranžovočerné kaolaci, zjednodušeně řečeno komunisté všech barev se spojili. A jsme u soukromého vlastnictví. Když máte barak azačné vám zatékat špatnou střechou, tak to ihned provzorně opravíte, aby nezátekal a rychle naplánujte opravu střechy. Co udělá státní úřeník? Nechá střechou zatékat, pokud to nespadne.

-F 7.1.2010 10:29

Re: Nenávistný Vlk

Myslíte, že ten kdo nepoužívá vulgarismy je méně sprostý? právě naopak.

-F 7.1.2010 10:27

Re: Pane Vlku vy toho Ratha moc ráth nemáte co....?

Nebyla tady řeč o zdravotnictví a budovách k tomuto účelu sloužících? A že je to právěRrath s Paroubkem, na které kritika dopadá je jen důsledek 8. leté vlády ČSSD a velkohubosti, drzosti, sprostotě a prolhanosti těchto pánů. Žádný argument pana Vlka není třeba upravovat, všechny odpovídají skutečnosti. Jestliže vy je vidíte jinak, je vaše právo. O perspektivnosti politiků není v článku ani řeč, článek pojednává o to, že ve zdravotnických zařízeních řízených státem jim padají baráky na hlavu a oranžová mafie rozdává třicetikoruny a šedesátikoruny z peněz, které by měli zlepšit situaci ve zdravotnictví.

V.ladimír 7.1.2010 10:16

Re: Jaké lékaře ?

že jsou potřební a důležití to ano, ale proč privilegovaní.  Znám pár doktorů, kterých si vážím a pár, o kterých vím, že jenom zneužívají hlouposti, či strachu  pacientů.  A zrovna těm, kteří se za privilegované považují bych moc nevěřil. 

Minutus 7.1.2010 10:15

Re: Je to zvláštní

Následkem toho budeme platit na zdravotnictví 15% HDP jako v USA. Máte pravdu, z nemocnic a ZP se pak stanou paláce a personál bude placen královsky. Však to ti pacoši nějak zaplatí, ne? jestli to tak chtějí se ptát nebudeme. Já jsem pro paralelní síť privátních nemocnic placených rovněž z povinného ZP. Ať si pacienti vyberou sami. Pravděpodobně si tam budou muset připlatit, ale jistě tam bude lepší prostředí a usměvavější lépe placený personál. Na druhé straně tu bude konkurence téměř bezplatných státních nemocnic, aby majitelům těch soukromých při stanovování cen moc "neujela ruka". A to by měly být ty současné velké. Proč privatizovat? Dejme jim rovné podmínky placení služeb ze ZP a ať si ty nemocnice postaví za své.

gerontusinza 7.1.2010 10:04

Idiote ....Re: Je to zvláštní

to znamená rozkrást a postavit nové ...... stačí se podívat na kauzy "soukromých" škol ze sPlzně a na hospodaření a vykrádání "zprivatizovaných" nemocnic.....

j 7.1.2010 10:03

Re: Pane Vlku, jedna drobná

V Brně Bohunicích je postaven obrovský kampus, tam to nevypadá, že nejsou peníze. A to chci ještě vidět až zruší polatky, to bude zase peněz v systému

gerontusinza 7.1.2010 10:01

Ale má.......Re: Nenávistný Vlk

a čím dál tím víc......

gerontusinza 7.1.2010 10:00

Pane Vlku vy toho Ratha moc ráth nemáte co....?

A víte co je strašný? Já taky ne, ale měl byste své výplody trochu upravit podle skutečností a nečerpat jen z veřejných "novinářských" zdrojů a svých představ o tomto člověku..... tam kde si dáváte práci najít fakta a zdroje tak tam jste dobrý... ale vážně si myslíte, že domněnky a fatální naprdnutost na jednoho politika (i když skutečně zajímavého) je něco, za co zaslouží poplivávat? Lituji, nemám rád třeba pana Paroubka  a velmi si vážím pana Zemana, ale soudnost mě říká, kdo z nich je tč. perspektivnější politik...... a neříkejte že pan Topolánek, to byste  snad při svém rozhledu snad ani nemohl vypustit z úst ( to je prosím lichotka..)....

V. Kain 7.1.2010 9:59

Re: Hulvát a lhář jste Vy, pane Vlk!

Za kolik mu soudružko děláš advokáta? O Ráthovi jako o hulvátovi se vyjadřují i jeho kolegové,kteří ho znají osobně.Já ho sice osobně neznám,ale jeho výstupy v poslanecké sněmovně úplně stačí k tomu aby si každý udělal o tomto d.o.b.y.t.k.o.v.i.mínění.Všichni hejtmani pokud byli poslanci se poslancování vzdali až na jednu vyjímku,víš soudružko kdo je tou vyjímkou?Takže ne jenom lhář a hulvát,ale ještě nenažraný,tak to je jeho kvalifikace.Takový by chtěli řídit tuto zem.

j 7.1.2010 9:55

Re: Je to zvláštní

to znamená jediné, privatizovat školy a nemocnice.

karas 7.1.2010 9:50

Re: Nenávistný Vlk

Bohužel vy v tomto tvrzení pravdu nemáte.

Minutus 7.1.2010 9:43

Re: Je to zvláštní

Když se například stavební spoření dotuje 14 mld ročně ... proč vlastně? Taktéž daňové odpust ky a dotace u různých životních pojistek, včetně důchodového připojištění. Podívejte se jak vypadají budovy bank a jak budovy škol a nemocnic. Opravdu jich tu tolik potřebujeme? S personálem plným úředníků placených líp, než lékaři?

MF 7.1.2010 9:40

Re: Hulvát a lhář jste Vy, pane Vlk!

Měla byste se jít léčit. Třeba k Rathovi.

Minutus 7.1.2010 9:40

Re: Pane Vlku, jedna drobná

Zdravotnictví je u nás dlouhodobě podfinancováno, to je známá věc. Aby zbylo na budovy, muselo by se ubrat personálu, který už tak utíká na západ a týká se to i sester. Nebo šetřit na pacientech, tedy na zdravotních výkonech. Řešením by snad bylo vyjmout financování údržby státních zařízení z pojištění, čímž by ty peníze musely jít opravdu na údržbu. Párkrát si odpustit porcování medvěda a máme nemocnice jako ze škatulky.

klaus 7.1.2010 9:20

Nenávistný Vlk

Pan Rath si jistě nebere servítky, ale nikdy není sprostý a bohužel mívá pravdu.

Minutus 7.1.2010 9:17

Re: Bla bla bla

Dík za zajímavé info, jen jste u toho nemusel být tak nafoukaný až sprostý.

Minutus 7.1.2010 9:15

Re: Jaké lékaře ?

Lékaři JSOU a MUSÍ být privilegovaná vrstva, pokud chcete, aby byli na svou profesi dobře připraveni. Máme tu privilegovanější vrstvy a to jejich práce a důležitost pro lidi jejich privilejům neodpovídá. Například lékárníci. Pokud to nechápete, bude to asi neléčitelné.

Pavla B. 7.1.2010 8:49

Re: Já bych zase v tomto směru Rátha nekritizoval

Vrátit Ratha do pozice ministra zdravotnicví = zabít chronické pacienty.

Ostatním to samozřejmě prospěje.

Pavla B. 7.1.2010 8:48

Re: Hulvát a lhář jste Vy, pane Vlk!

Případně Klimovičová - po přečtení brabusova příspěvku:-))))

Pavla B. 7.1.2010 8:46

Re: Hulvát a lhář jste Vy, pane Vlk!

Taky mě to napadlo.

A její skutečné jsméno je buď Rathová nebo Horká:-)))

dulcibelka 7.1.2010 8:45

Je to zvláštní

Na opravu nemocnic nejsou peníze. Nejsou ani na rekonstrukci dětských domovů. Silnice jsou v katastrofálním stavu, protože co? Protože nejsou peníze. Mateřská se musí snížit, protože... nejsou peníze. Atd., atp., cokoli chcete.

A každoročně se schodek rozpočtu co? Schodek rozpočtu se zvyšuje...

brabus 7.1.2010 8:37

Re: Hulvát a lhář jste Vy, pane Vlk!

Pane doktore Ráthe, pan Vlk Vás popsal zcela přesně. Proti Vám je ODS parta socialistů. Vy starý mazaný privatizátor by jste nám konečně měl popsat jak se zadávala inzerce pod Vaší pravou rukou paní Klimovičovou. (dejte peníze na stůl a on mi řekne, ať si požádáte o schůzku.........)

B. Hampl 7.1.2010 8:34

Re: Hulvát a lhář jste Vy, pane Vlk!

Osobo, že vy jste ta, která na Lidovkách podobné perly pod jménem Smutná-Vaňátková ? 

j 7.1.2010 8:27

Re: Hulvát a lhář jste Vy, pane Vlk!

s vámi ten kapitalismus nevybudujeme. Vyhrál Rath to výběrový řízení na tu nemocnici co ODS vyhlásila? Sám nemocnice kupuje a soukromé lékárny ruší a dělá z nich státní. Nějak mi to nesedí

Stanislav Ševeček 7.1.2010 8:24

Pane Vlku, jedna drobná

Stav "státních", tedy Patřícím Nám Všem budov taky odpovídá tomu, jak "stát" pomáhá Nám Všem - nahlédnutím na Vámi uváděný objekt na Koněvce snadno zjistíte, že je to "barák, plný soukromých spisovatelů receptů" ... a stálo by za to srovnat nájemné, které soukromí podnikatelé ve zdravotnictví v takovýchto budovách, už od počátku privatisace ve zdravotnictví od roku 1990, platí s nájemným, které platí v podobných podmínkách soukromí podnikatelé "volného trhu", kde neexistuje "státní plán výroby zdraví".

tojuska 7.1.2010 8:20

Re: Hulvát a lhář jste Vy, pane Vlk!

Ale Davide, buďte trochu chlap a neschovávejte se za pseudonym!

Bloud 7.1.2010 8:05

Re: Hulvát a lhář jste Vy, pane Vlk!

Půjdete taky na 1. máje do průvodu?