26.9.2021 | Svátek má Andrea


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H.K. 7.1.2010 12:29

Re: Něco je špatné v našem sociálním státě.

Pokud nebudou srovnatelné výsledky ekonomiky , nebudou na jejich úrovni ani mzdy.

janoryna 7.1.2010 13:13

Re: Něco je špatné v našem sociálním státě.

za to, že nejsou sravnatelné výsledky ekonomiky nemůže ani podnikaktel ani  management ale socky, na př. prodavačka nebo uklízečka.

H.K. 7.1.2010 13:33

Re: Něco je špatné v našem sociálním státě.

Za to může zejména čtyřicetileté budování socialismu, které se podepsalo na technologické úrovni výrobních odvětví, vnitřním dluhu a zejména na myšlení lidí. Technologická úroveň se dá poměrně  rychle dohonit, ale myšlení lidí se mění těžce.

janoryna 7.1.2010 13:47

Re: Něco je špatné v našem sociálním státě.

to je vidět na současných manžerech, podnikatelích a politicích. socky nemaj do ničeho kecat.

whaler 7.1.2010 13:50

Re: Něco je špatné v našem sociálním státě.

Na vás speciálně je to vidět.

H.K. 7.1.2010 14:01

Re: Něco je špatné v našem sociálním státě.

Nevím proč říkáte socky. Každý se může dostat do existenčních problémů. Pokud má někdo tolik rozumu kolik Vy, tak by neměl do některých problémů kecat. Nezáleží na tom jestli je podnikatel nebo bezdomovec.

Jestli někdo myslí jenom na to, jak vytáhnout lidem peníze z kapes, tak by nebylo od věci, aby držel klapačku.

Luboš 7.1.2010 15:20

Re: Něco je špatné v našem sociálním státě.

HŇUPE

Luboš 7.1.2010 15:25

Re: Něco je špatné v našem sociálním státě.

Nazvat prodavačku sockou,může jen totální blb.

Schumacher 7.1.2010 11:33

Ne, že bych nebyl zvědavý na převyprávěnky, ale

raději bych nějakou původní Neffovku.

-F 7.1.2010 11:01

zdravotnictví

Julínkova pomsta brněnským socanům " Stará úrazovka"  je tím správným příkladem zdravotnické politiky ČSSD. Brněnská oranžová mafie postavila volební kampaň na zachování staré úrazovky v centru města, kde se nedá a projet, ale jen popojíždět a na odbočení do nemocnice použít křídla. A jak vypadá Julínkova pomsta? Pro Brno a jihomoravský kraj je to černá díra na peníze nejen proto, že budova úotřebuje opravu, ale taky proto, že vybavení nemocnice je vlastnictvím Úrazovky a tudíž nemocnice musí platit nájem z vybavení. Ale socani budou vracet třiceti a šedcesáti koruny i nadále z peněz na provoz zdravotnických zařízení. Jak dlouho to vydrží?

Pavla B. 7.1.2010 11:34

Re: zdravotnictví

Chtěl jste asi napsat, že vybavení nemocnice není jejím vlastnictvím... Celou tuto kauzu bych nenazývala Julínkovou pomstou, vždyť socani si zachování úrazvky vymrčeli dokonce až v parlamentu - schválil  se na to samostatný zákon, prezentovaný jako úžasné vítězství. V této nemocnici (ani u Milosrdných, která je rovněž městská) jakož ani v žádném jiném zdravotnickém zařízení v Brně se poplatky nevracejí, přestože městu a kraji vládnou Onderka a Hašek.... to jsou ty paradoxy. Mimochodem copak asi dělá senátor Janeček, který se nechal zvolit jako bojovník za úrazovku a od té doby, co pomohl zákon převádějící úrazovku do majetku města prosadit, po něm není ani vidu, ani slechu? Asi odpočívá na zasloužených vavřínech:-)

I-Worm 7.1.2010 11:00

Nezapomněl jste v tom politickém bloku

na nějakou barvu?

gerontusinza 7.1.2010 10:00

Pane Vlku vy toho Ratha moc ráth nemáte co....?

A víte co je strašný? Já taky ne, ale měl byste své výplody trochu upravit podle skutečností a nečerpat jen z veřejných "novinářských" zdrojů a svých představ o tomto člověku..... tam kde si dáváte práci najít fakta a zdroje tak tam jste dobrý... ale vážně si myslíte, že domněnky a fatální naprdnutost na jednoho politika (i když skutečně zajímavého) je něco, za co zaslouží poplivávat? Lituji, nemám rád třeba pana Paroubka  a velmi si vážím pana Zemana, ale soudnost mě říká, kdo z nich je tč. perspektivnější politik...... a neříkejte že pan Topolánek, to byste  snad při svém rozhledu snad ani nemohl vypustit z úst ( to je prosím lichotka..)....

-F 7.1.2010 10:27

Re: Pane Vlku vy toho Ratha moc ráth nemáte co....?

Nebyla tady řeč o zdravotnictví a budovách k tomuto účelu sloužících? A že je to právěRrath s Paroubkem, na které kritika dopadá je jen důsledek 8. leté vlády ČSSD a velkohubosti, drzosti, sprostotě a prolhanosti těchto pánů. Žádný argument pana Vlka není třeba upravovat, všechny odpovídají skutečnosti. Jestliže vy je vidíte jinak, je vaše právo. O perspektivnosti politiků není v článku ani řeč, článek pojednává o to, že ve zdravotnických zařízeních řízených státem jim padají baráky na hlavu a oranžová mafie rozdává třicetikoruny a šedesátikoruny z peněz, které by měli zlepšit situaci ve zdravotnictví.

brabus 7.1.2010 10:45

Re: Pane Vlku vy toho Ratha moc ráth nemáte co....?

gerone, Vy lháři. Vždyť tady minimálně rok píšete, jak si Rátha vážíte, že je to super člověk, že konečně udělá něco s modrýma strakama atd. atd.  A teď ho najednou nemáte taky ráth? Nebo jste si za ten rok popovídal s pár středočechy a konečně prozřel? :-)

gerontusinza 7.1.2010 11:05

Ve středních čechách mám vy troubo nemovitost....... Re: Pane Vlku vy toho Ratha moc ráth nemáte co....?

a Ratha nemohu mít ráth, protože jsem na rozdíl od vás tzv"normální" ale vážím si ho jako odborníka ..... to vy samozřejmě nepochopíte...... a snažně prosím vykašlete se na mě..... a skutečně s přitroublíky vašeho ražení nemám o čem diskutovat natož třeba dokonce i i mluvit...

brabus 7.1.2010 11:20

Re: Ve středních čechách mám vy troubo nemovitost....... Re: Pane Vlku vy toho Ratha moc ráth nemáte co....?

že Vy jste chtěl koupit děcák v Pýšelech? Poradila Vám to paní Klimovičová?

brabus 7.1.2010 11:23

Re: Ve středních čechách mám vy troubo nemovitost....... Re: Pane Vlku vy toho Ratha moc ráth nemáte co....?

P.S. A vykašlat se na Vás nemůžu, protože znáte tu slavnou poučku: lidskou blbost porazit nelze, ale nesmí se sní přestat bojovat......... přeji nehezký den

Map 7.1.2010 23:42

Re: Ve středních čechách mám vy troubo nemovitost....... Re: Pane Vlku vy toho Ratha moc ráth nemáte co....?

S potěšením zdraví Jan Werich, samozřejmě osobně.

Marat 7.1.2010 13:52

Re: Ve středních čechách mám vy troubo nemovitost....... Re: Pane Vlku vy toho Ratha moc ráth nemáte co....?

Čeho je ten Rath odborník geronte?

klaus 7.1.2010 9:20

Nenávistný Vlk

Pan Rath si jistě nebere servítky, ale nikdy není sprostý a bohužel mívá pravdu.

karas 7.1.2010 9:50

Re: Nenávistný Vlk

Bohužel vy v tomto tvrzení pravdu nemáte.

gerontusinza 7.1.2010 10:01

Ale má.......Re: Nenávistný Vlk

a čím dál tím víc......

-F 7.1.2010 10:29

Re: Nenávistný Vlk

Myslíte, že ten kdo nepoužívá vulgarismy je méně sprostý? právě naopak.

dulcibelka 7.1.2010 8:45

Je to zvláštní

Na opravu nemocnic nejsou peníze. Nejsou ani na rekonstrukci dětských domovů. Silnice jsou v katastrofálním stavu, protože co? Protože nejsou peníze. Mateřská se musí snížit, protože... nejsou peníze. Atd., atp., cokoli chcete.

A každoročně se schodek rozpočtu co? Schodek rozpočtu se zvyšuje...

Minutus 7.1.2010 9:43

Re: Je to zvláštní

Když se například stavební spoření dotuje 14 mld ročně ... proč vlastně? Taktéž daňové odpust ky a dotace u různých životních pojistek, včetně důchodového připojištění. Podívejte se jak vypadají budovy bank a jak budovy škol a nemocnic. Opravdu jich tu tolik potřebujeme? S personálem plným úředníků placených líp, než lékaři?

j 7.1.2010 9:55

Re: Je to zvláštní

to znamená jediné, privatizovat školy a nemocnice.

gerontusinza 7.1.2010 10:04

Idiote ....Re: Je to zvláštní

to znamená rozkrást a postavit nové ...... stačí se podívat na kauzy "soukromých" škol ze sPlzně a na hospodaření a vykrádání "zprivatizovaných" nemocnic.....

j 7.1.2010 11:33

Re: Idiote ....Re: Je to zvláštní

 viz privatizace Ratha a šefování vašeho Drymla, nemusíte pořád poukazovat co jste zač

Minutus 7.1.2010 10:15

Re: Je to zvláštní

Následkem toho budeme platit na zdravotnictví 15% HDP jako v USA. Máte pravdu, z nemocnic a ZP se pak stanou paláce a personál bude placen královsky. Však to ti pacoši nějak zaplatí, ne? jestli to tak chtějí se ptát nebudeme. Já jsem pro paralelní síť privátních nemocnic placených rovněž z povinného ZP. Ať si pacienti vyberou sami. Pravděpodobně si tam budou muset připlatit, ale jistě tam bude lepší prostředí a usměvavější lépe placený personál. Na druhé straně tu bude konkurence téměř bezplatných státních nemocnic, aby majitelům těch soukromých při stanovování cen moc "neujela ruka". A to by měly být ty současné velké. Proč privatizovat? Dejme jim rovné podmínky placení služeb ze ZP a ať si ty nemocnice postaví za své.