29.10.2020 | Svátek má Silvie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kolumbo 5.3.2009 17:07

Miloš Zeman

svého času v jednom ze svých "bonmotů" prohlásil, že úkolem a vrcholným politickým uměním sociální demokracie je maximálně odrbat kvalifikované slušně vydělávající pracovníky a přitom je neznechutit natolik, aby se na všechno vyflákli. Vám evidentně pomůže jen to, když se na to vykašlete a půjdete prodávat pizzu. nebo se rekvalifikujete na léčitele, od toho nikdo vypisování neschopenek nežádá. A když většina doktorů preferuje socanská byrokratická nařízení před trhem, pak je tedy máte. V celé kráse a zářivé blbosti. Howgh.

živnostník 5.3.2009 18:36

Re: Miloš Zeman

jestli to opravdu řekl,tak klobouk dolů,protože to tak přesně cítím a respektuju,život je boj....

antisocan 6.3.2009 14:41

Re: Miloš Zeman

živnostníkům(zedníci,obkladači,holičky,instalateři,automechanici atd.) se bojuje velmi dobře,minimálně polovinu příjmů nedaní,neboť se souhlasem vlády(protože se o tom všeobecně ví)dělají na černo,předražují služby a šidí zákazníky,vím to,mám je kolem sebe,je to hrůza.Jak může šidit doktor,když veškeré příjmy jsou bezhotovostní,snad kromě těch usraných třicetikorun,ale i ty mají pojišťovny podchycené tak dobře,že je chtě nechtě musí zdanit taky,takže národ by měl svou zášť kvůli 3Okč vybíjet spíše zde,Protože tito "živnostníci je berou na hůl daleko víc než příspěvky ve zdravotnictví.Ovšem vždyť si platíme pojištění tak musí být vše "zadarmo",tento stupidní argument stačí národu k tomu ,aby zášť byla čím dál větší.

strejda 5.3.2009 20:30

Re: Miloš Zeman

Jejda, tak to už máme vládu sociální demokracie. Vypadalo to, že vládne ODS.

Herakleitos 5.3.2009 20:57

Re: Miloš Zeman

A já mám za oknem modrý praporky. Honem předělám za oranžovvý!

Minutus 5.3.2009 20:46

Re: Miloš Zeman

Prohlásil, že sociální demokracie je tu pro zaměstnance a drobné podnikatele. Zájmy těch ostatních hájí ODS, jen se tváří, že je tu pro všechny. (Y)