Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ZDRAVÍ: Covid a očkování

Po několika osobních rozhovorech z poslední doby jsem se rozhodla sdílet zde informace, které k tématu mám. Mohlo by to snad vést k lepšímu porozumění.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Stejně jako vládci této země, zapomínáte pane doktore odhadem na 2 mil. lidí, kteří už covid prodělali a očkování nepotřebují. Proto vašim informacím nevěřím, váš článek je očkovací propaganda .

Vážení spoluobčané, pokud se nechcete smířit s omezováním občanských práv pod hlavičkou boje proti covid-19 podpořte prosím petici : https://www.petice.com/petice_obcanu_nesmirenych_s_porusovanim_prav_neockovanych_proti_covid_19

0 0
možnosti
ZL

Fajn. V čem konkrétně paní doktorka nemá pravdu? Že považovala za samozřejmé, že znáte vládní nařízení, z nichž vyplývá praktická skutečnost, že prodělana pozitivita je totéž, co očkování?

0 0
možnosti
RL

Třeba v tom, že očkovaní méně šíří virus. Co je to za hovadinu? :-P

0 0
možnosti
ZL

Není to hovadina. Chcete-li tvrdit, že je, musíte připustit, že mnozí lidé lžou, a to včetně těch, kteří u jednotlivých případů dělají čárky.

0 0
možnosti
PV

"prodělaná pozitivita"...některé bláboly jsou k popukání...

pozitivitu už u nás prodělalo přes 2 mil lidiček, tak by mne zajímalo, kolik z nich také prodělalo skutečnou kovidí nemoc, ne jenom tu ministerskou papírovou...

0 0
možnosti
JV

J24a36n 78V11i46n85t18r

26. 11. 2021 8:35

Imunní může být člověk i bez toho, že by nemoc prodělal.. Ve skutečnosti je imunních - i bez "vakcinace", naprostá většina lidí. Jenže o tomhle se nikde nemluví.

0 0
možnosti
ZL

Je-li pravda těch 70% bezpříznakových (fakt nevím, jeden zahlédnutý údaj), tak 30% z těch dvou (přesněji těsně pod 1 800 000) neboli něco přes půl miliónu. Včetně nějakých 32 000, kteří to nerozdýchali; zdá se, že doslova.

0 0
možnosti
RL

Nebo třeba to že "komplikace po očkování není teplota nebo únava". Znám lidi, co měli po očkování takové teploty, že museli zůstat 3 dny doma. Ale pro paní "doktorku" to evidentně není žádná komplikace. Kolik lidí že to vlastně naočkovala?

0 0
možnosti
JV

J 98V76l52č34e39k

26. 11. 2021 8:21

Pane Langere, já jsem znal zase několik přátel a dokonce i jednoho příbuzného, kteří na covid zemřeli. A nebyly to žádné schátralé osoby, naopak byli plní života. Každý má holt jiné štěstí a jinak reaguje na nákazu.

0 0
možnosti
RL

No vidíte, a já žádnou osobu, co zemřela na kovid, neznám. Máte pravdu, je to jenom o štěstí, očkování na to evidentně nemá žádný vliv. ;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz