Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ZDRAVÍ: Covid a očkování

Po několika osobních rozhovorech z poslední doby jsem se rozhodla sdílet zde informace, které k tématu mám. Mohlo by to snad vést k lepšímu porozumění.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JS

ad 1 Zdraví, bezproblémoví jedinci najednou exnou na COVID. Žádné další komorbidity. Jasně. A teď tu o Karkulce. Tu mám nejraději. I když ani ta o Tečce není špatná.

0 0
možnosti
Foto

Já mám ještě lepší:

Divadlo Sklep - Pohádka o Sněhurce a sedmi trpaslících

https://www.youtube.com/watch?v=rrukx10KjII

;-)

0 0
možnosti
Foto

Zkuste paní doktorku najit v FB...

0 0
možnosti
JV

J97a20n 11V37i88n82t60r

26. 11. 2021 1:37

Nenajde ji ani strýček Google...

0 0
možnosti
JV

J15a57n 81V64i20n84t10r

26. 11. 2021 1:09

Čím to je, že mi ten článek vůbec nepřipadá jako pravdivá výpověď praktické lékařky, ale spíš jako placená reklama na očkování ...

0 0
možnosti
Foto

Všichni neočkovaní ohrožují svobodu všech očkovaných. To je jak z fašistického či bolševického zdroje. Chápete, paní Vyspalová, jak zrůdnou kravinu jste vyplodila?

0 0
možnosti
KD

Některé autorčiny hodnotící soudy jsou zbytečně příkré (ovšem vaše "fašistické či bolševické zdroje" jsou stejně nesmyslné). Ale věcně má autorka pravdu - očkování je opravdu "nejúčinnější a nejlevnější metoda, jak snížit dopady covidu". Jenže to by část lidí nesměla být pitomá a odmítat očkování z často nepochopitelných a bizarních důvodů. A politici měli preferovat včasné přeočkování rizikové populace před sezónou respiračních chorob namísto toho, aby vymýšleli, jak vnutit vakcínu stůj co stůj i mladým a zdravým lidem. Fakt, že ochranný účinek vakcín se snižuje rychleji, než se čekalo, byl známý už koncem léta. Takže nás možná zase čeká pěkných pár měsíců po krk ve sr.čkách :(

0 0
možnosti
Foto

P12e29t93r 95B76a62u19m

26. 11. 2021 0:30

Děkuji a souhlasím

0 0
možnosti
Foto

Děkuji a souhlasím se závěrem. Ještě bych k tomu dodal, že jedním z důvodů odmítání očkování je "právo", spíše nárokovost bezplatné lékařské péče pro každého bez rozdílu, zda se riziko závažného průběhu nákazy pokusil zmenšit očkováním nebo ne. Jako možný nástroj k větší zodpovědnosti by mohla fungovat finanční spoluúčast na hospitalizacích, třeba i s bonusy a malusy podle stupně snahy daného se hospitalizaci vyhnout, i když to není ve většině případů jednoduché. U vakcín to relativně snadné je, ale bohužel to nemá šanci na uskutečnění.

0 0
možnosti
JS

Jsem pro. A pojďme na to komplexně. Fetky, alkáda, obézní, sportovci, stresaři, kuřáci, riziková povolání, důchodci*... Zapomenul jsem na někoho?

*) 20 let staré auto vám taky pojišťovna neproplatí v nákupce.

Bude vám chutnat vaše meducína?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz