11.7.2020 | Svátek má Olga


Diskuse k článku

Z DRUHÉHO KOPCE: Klukovské vzpomínky 515

Jo, to jsou paradoxy! Díky spolupráci s Italy (Alitalia) a s Francouzy (AF) ani jeden z těchto národů nemusím. Když BA podepsala v Praze výpomoc Alitalii, netušil jsem do čeho jdu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 11.6.2019 9:35

Ano, to je typické.

Ale tady furt bude někdo plácat nějaké kraviny o efektivitě a kvalitě "zahraničních" pracovníků, jaké potom mají HDP. Kulový! Já jsem si jistý, že bez východních specialistů a dělníků by se jim celá ta EU leda tak roze*rala. Což už se děje, protože na místa těch polských instalatérů nastupují Turci a Arabové. Ještě bude veselo, uvidíte.

F. Kusák 11.6.2019 10:19

Re: Ano, to je typické.

Smutné je, že to začíná platit i o nás, v Česku. Bez zahraničních dělníků by se u nás nepostavilo nic, nefungovaly by továrny a dokonce i některé výzkumné a vývojové týmy zaměstnávají zahraniční specialisty z východu. O zdravotnictví a službách raději nemluvím. Asi degenerace západní civilizace. Možná, že si to přeci jen víc uvědomujeme, na rozdíl od třeba bohorovných Francouzů.

R. Langer 11.6.2019 14:06

Re: Ano, to je typické.

U nás to pořád není zdaleka tak horké. A začínám mít pocit, že až ti skuteční odborníci přestanou mít v zahraničí "klid na práci", tak se to nakonec začne stahovat zpátky k nám. ;-)

V. Student 11.6.2019 13:45

Re: Ano, to je typické.

Blbě opravený záchod je věc nepříjemná, ale blbě opravené letadlo je věc nebezpečná! Na těchhle pozicích by opravdu měl být někdo, kdo to umí a chce dělat! Jenže zrovna v tuhle chvíli Smartwings hledá čtyři (!) letecké mechaniky, a jiní dopravci na tom nejsou o moc lépe. Bude sranda!