Sobota 19. dubna 2025, svátek má Rostislav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Z DRUHÉHO KOPCE: Klukovské vzpomínky 164

Když jsem byl teenager, poslední den v roce byl pro mě a mé kamarády dnem, kdy jsme se museli opít pod obraz, museli jsme řvát a vyvádět hovadnosti. Při té příležitosti se v rámci siláckých kousků vždy něco zničilo k neobyčejné radosti majitele bytu, zpravidla rodičů.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JD

J. David

3. 1. 2012 7:59
Mazání deky...

S přibývajícími léty je "jitro opilcovo" čídál tím trudnější. To, co jsme vydrželi za mlada, mazat deku tři dny na koleji, loupnout si pak yastil či benzedrin a jít na zkoušku z vědeckého komunismu, to byla brnkačka (lahvička NH4 byla po ruce, jak u vzpěračů). Našinec byl v krásném rauši, takže "Dětské nemoci levičáctví"  a další dílka se dala zvládnout, která ani strannický examinátor neznal. Za lidovku se to zvládlo. Budovali v nás v letech sedmdesátých, opravdu kádry.

Na odborné předměty jsme se ale neožírali, ty jsme studovali. Matematika, IT (tehdá ASŘ), metody statistiky obecné, ekonomické či matematické. Ekonometrie. Vysvětlit politikovi druhou mocninu součtu trojčlenu, či Laférovu křivku, je házení hrachu na stěnu. Proto se raději ožeru k zelenému ksichtu, antiperistalticky se zbavím aldehydových přiboudlin (lučebník pan Kalousek by to mohl vysvětlit) a jedeme dál. Do Plzně pro doktoráty, na ministerstva pro palmáre, do Ostravy pro strusku pod dálnice. Mohu se ale mýlit, "bono publico" je nám předkládáno. Mohu se ale mýlit.

0 0
možnosti
JH

J. Hanzal

3. 1. 2012 9:24
Re: Mazání deky...

Cha, cha,cha nádherný příspěvek. Všem čtenářům přeji úspěšný rok 2012.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz