Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

RV

Pane Jirásko, není důležitější užití a realizace "vzdělávacách cílů" této nové sluníčkářské disciplíny?

Samozřejmě i v mém výroku je jízlivost a ironie. Bez těcho "nastavení" neboli mindsetu nebo jak s tomu správně poanglicku zove, se už tu v této kočkopsové republice neobejdeme.

Prostě nastav se na pohodu, nepárej se s tím, že se máš něco naučit, musí ti být hlavně fajn jinak jsi v diskomfortu a pak to není ta pravá atmosféra pro vzdělávání. Hrdě vzhůr:-Pu dolů!!!

JP

Hmmm, stakeholder.... neříkalo se tomu ještě nedávno hezky česky akcionář?

Foto

Ve svém věku se už nehodlám učit používat jakási divně znějící slova se kterými mám problém je jen už vyslovit. No a protože se i mezi agenty s teplou vodou už také vyskytují i ti, co v nových a nesrozumitelných slovech mají zvláštní zálibu, našel jsem si mezi nimi i nový zdroj zábavy.Zvláště když je zmiňovaný rozhovor monitorován. Několik minut jej nechám hovořit než vysloví potřebné a poté ho požádám, aby mi to zopakoval česky, protože jsem nerozuměl, A je po nabídce.

JK

J39a18n 28K75o25h67o46u16t

26. 6. 2024 7:30

K čemu maturita z českého jazyka, když česky neumí ani na ministerstvu *školství*

MK

Ponechání původního názvu většinou znamená, že jsme nějakou věc nebo činnost převzali, aniž jsme se nad její podstatou příliš zamýšleli.

ZJ

Je chyba, že tvůrci novely trestního zákoníku nepřišli na potřebu zařadit do speciální části přestupek "prznění mateřského jazyka". Úředník, který do úřední listiny napsal slovo wellbeeing, měl být vyhozen ze zaměstnání dříve než vyšel Neviditelný pes.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz