Pondělí 14. července 2025, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

VZPOMÍNKA: Bubník

„Na Bóžu,“ se od začátku šedesátých let spiklenecky přiťukávalo v pražském hostinci U Zpěváčků vzadu u velkého stolu, kolem něhož se scházeli studenti architektury Vlado Milunič, Zdeněk Ziegler, Pavel Bobek a Jan Kaplický.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JF

26. 4. 2017 11:00
Vizitka komunistů - a to nejen dříve, ale i nyní..

Vizitka komunistů - a to nejen dříve, ale i nyní.. Takový odpad jako je Semelová, Grebeníčkové - otec i syn a pod.. Je jen velmi málo známých a skvělých lidí ze sportu, umění, vědy a hlavně těch nejstatečnějších - tedy našich bojovníků proti fašismu - piloti RAF, tankisti od Tobruku a El Alameinu, ale i dokonce těch z Ruska - kteří nebyli zcela záměrně v těch strašných 40tých a 50tých létech likvidováni komunisty i se svými rodinnými příslušníky

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz