1.4.2023 | Svátek má Hugo


Diskuse k článku

VYTÁPĚNÍ: Čím topit, když není čím topit

Lidi si vždy najdou něco, čím si zatopí. Takové ty rady, jako že mají lidé v krbových kamnech a krbových vložkách topit vyschlým dřívím, jak doporučuji i já ve svých knihách, jsou pár měsíců před zimou opravdu hraběcí radou. Palivové dříví musí schnout, a proces vysychání na povětří trvá nejméně rok.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Novak 15.9.2022 4:16

Ano.

J. Novak 15.9.2022 4:16

Privatizace za to nemuze.

Tohle je zpusobeno EU a neschopnou ceskou vladou.

F. Žůrek 15.9.2022 3:58

Můj pocit je, že to vše je výsledkem skvělé privatizace, kdy máme rozkradený stát. Takže není o co stát...

M. Krátký 15.9.2022 3:28

Naše současná ekonomická situace je podle mě zaviněná naším vstupem do EU a z Brusele vycházejících nesmyslů a pošahaných pravidel svazujících naše životy až běda !!!!!!

P. Hatina 15.9.2022 2:27

Jo, že u nás bylo taky chladněji si přes triko přehodil mikinu, a to triko jsem pod ní durch propotil. Ne tím že by bylo teplo. ale protože jsem se musel po bytě trochu hejbat.

Takže a abych v tý zimě nenastyd, tak všechno dolů, ručníkem vysušit a jiný triko..akže ono to tak jednoduchý jak si naši politici představujou, že celou zimu přežijeme ve svetrech, nebude. Že bych se zeptal, co třeba kdyby si nějaký sebevrah chtěl v té zimě vykoupat. nebo si umejt hlavu?

J. Vintr 15.9.2022 1:13

Lidem by se mělo pořád dokola opakovat že za tenhle průšvih nemůže Putin ani válka na Ukrajině, ale jen evropští a naši politici, kteří nás do něj zcela záměrně a plánovitě dostali a proto nehnou prstem pro jeho řešení. Aby lidé věděli na koho jít, až míra jejich vzteku preteče...

K. Pavlik 15.9.2022 1:11

Autor je legracni. Kazdy z mych znamych ma nahamounene uhli nebo drevo a na chate ma budto dost dreva nebo si je muze nakrast.

Za meho mladi jsme meli na chate dreva nejmene na dva roky - no proste tam bylo.

J. Sinnreich 15.9.2022 1:03

V romane "Den Opricnika" (2006), popisuje autor V. Sorokin divadelni scenu, kdy do plynovodu prdi zastup ruskych "molodcu" a z druhe, strany roury se ozyva jenom zoufale kviceni evropskych politiku.

T. Kohout 15.9.2022 0:33

Co ty svetry? Já zatím dnes vytáhl takovou bundičku od teplákové soupravy a dnes není problém. Občas jí musím odložit, že se přehřívám. S tímto teplem bych se mohl dočasně dělit... (to share the warmth, napadá mi v A, zní to dobře).