Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

BX

B38a60y92o 10X59x

11. 7. 2024 8:20

Tak nejsem sám, kdo ser diví a říká, že se nynější výchova vrátí rodičům jako ostrý bumerang....K článku dodávám včerejší postřeh.....matka odcházející z venkovní restaurace vysvětlovala dítěti cca 2 roky (nechápalo co se po něm chce) že mu bude horko v tričku a že si má převléci tílko....15 minut rozhovoru na prudkém slunci před naším domem. Výsledek? Dítě v psychickém kolapsu, řve jako by ho vraždili....matka ve stresu.....(otec si šmrdlá na telefonu v klidu sedíc u pivka ve stínu) :) Nakonec matka s dítětem odchází......dítě stále řve, nepřevlečeno, matka nahněvaná....rezignovala.....tílko v ruce..... :) slovy "No jak chceš" to celé ukončila.....

VK

V59. 48K86u80h52a38j

11. 7. 2024 8:52

S tzv. volnou výchovou je zkušenost z tzv. Západu, tam s tím započali o pár (desítek) let dřív než my. Výsledek? Neschopnost akceptovat názor druhých, demagogické setrvávání na své pravdě, tolerance k šedesáti pohlavím a právu nepracovat.

FN

Jsem tolerantní vůči rodinám s dětmi. I když děti řvou a skotačí, jak je jim vlastní. Mnohem horší je, když si mladá rodina, obvykle alternativního způsobu života, pořídí do bytu psa. Uštěkanou čubu, co štěká a vyje a kterou venčí deset metrů od vchodu do domu, aniž by uklidili její exkrementy.

Foto

Za me . Ale ustoupit musime ve finale my, obeti teto prapodivne doby (chaloupka na samote).

JR

Vypadá to tak, že paní autorka má spory se snachou...

IP

Nemusí mít, takových matek potkáte na ulici většinu. A co hůř, i v obchodech, kde ječící spratek je jemným matčiným hláskem přemlouván, ať toho nechá, že to není hezké. A nebo spraťouři lítají po obchodě, lezou na regály... Když byl syn malý, doslova jsem ho v takové situaci popadla za límec, vynesla z obchodu a i dostal výchovnou na zadek. Ale hlavně jsme neobtěžovali lidi kolem, každý není zvědavý na řev vašeho smráděte.

JH

J47i12r59i 58H56u46m76l

11. 7. 2024 15:33

Autorka prehani, mam tri vnoucata, nikdy nervou, rodice je nefackuji, a take na sebe, ani na deti kricet nemusi. Byli jsme nedavno v Zoo, spousty deti a batolat ruzneho veku, nekteri ve skupinach s vedoucimi, mnoho s rodici. Zadny krik se neukazal. Vetsina mrnousu rve, kdyz to slysi od dospelych, a vetsina nactiletych fetaku to odkouka od rodicu opilych, ci zfetovanych dospelych pratel.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz