23.10.2021 | Svátek má Teodor, Theodor


Diskuse k článku

ÚVAHA: Vyhořelá společnost

Jistě si na tu dobu vzpomínáte, kdy rok co rok se zvyšovaly zisky, rok co rok se zvedaly platy, stejně jako se zvedaly životní náklady. Zejména ekonomové horečně přemýšleli, co s tím, protože velmi dobře věděli, že tímto tempem se řítíme k fatálnímu konci, ale zcela jistě k velmi fatálnímu pádu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. De Winter 4.8.2021 12:10

BUDE MINISTERSTVO KONEČNĚ SOUDU PROKAZOVAT, ZDA TU MÁME EPIDEMII?

Včera a dnes jsme podali návrhy na zrušení dvou nejnovějších mimořádných opatření - k omezení služeb a k povinnosti nosit ochranné pomůcky (respirátory). Trváme na tom, aby soud konečně vyzval MZdr k prokázání, že na našem území trvá stav epidemie. Předložili jsme důkazy od několika zdravotních pojišťoven a Krajských hygienických stanic naznačující, že epidemie tu není. Uvidíme, zda se Nejvyšší správní soud začne konečně zabývat touto základní otázkou. Bez epidemie a bez její bezprostřední hrozby totiž nelze vydávat opatření ani v režimu zákona o ochraně veřejného zdraví ani pandemického zákona.

O vývoji budeme informovat - tentokrát velice podrobně. Každý má právo vidět, jak v reálu funguje soudní ochrana individuálních práv.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158967607713822&id=698948821

V. Kain 4.8.2021 13:22

Bylo by nanejvýš žádoucí aby už přestali naslouchat odborníkům typu Prymuly,Smejkala,Maďara a Kubka.Tito pánové ač nevědí vůbec nic jsou v likvidaci ekonomiky a života občanů velice aktivní.Kdo ví co je k tomu vede.