18.9.2020 | Svátek má Kryštof


Diskuse k článku

ÚVAHA: Uzdravme bílou rasu

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kraus 13.8.2020 23:43

Zkusme uvažovat logicky, vstupních údajů máme dost. Bílý Západ spěje rychle a cílevědomě k hospodářskému a finančnímu kolapsu, a to hned po několika liniích. K tomu morální a mravní rozklad v míře, jakou dosud žádná ze zaznamenaných civilisací nedosáhla. Mladé generace Západu tomu všemu tleskají, jásají a běží v ústrety. Přijde den "D" a jásot dosáhne vrcholu. Pak nastane volný pád do propasti. Buďme ale jisti, že ne pro všechny. Někteří budou připraveni, mentálně a zpočátku i materiálně. Ukáže se třeba i to, že ti kteří přežijí hladomor, nepřežijí první mrazivé dny - migranti jako první. Obrovská území se takřka vylidní a přirozenou a odvěkou nápaditost a tvořivost bílé rasy, těch zůstavších prozíravých podpořených hladem a nouzí, nebude nikdo brzdit. Slovanským územím pomůže Rusko, přinejmenším aby se nestala zájmovým územím Číny.

Je zajímavé, že v duchovních Pavědách, a to už někdy od 19.století, se mluví o nastupujícím věku Slovanů, nikde ale náznak co se stane se západní Evropou, o USA nemluvě. Víme ale, že v roce asi -1500 se náhle zvedla hladina Severního moře o 100 až 150 metrů, tedy pokleslo dno (obrovský únik plynů, abiogenního metanu + řady cunami). Do té doby bylo Severní moře plus třeba okolí Irska obydlená zemědělská krajina. Velké poklesy území byly i ve středověku. Metan uniká v obrovských kvantech ze dna Severního moře i teď. To je jedna z možností, osazení čínským obyvatelstvem další. Afričané a Arabové z velké většiny vymřou spolu s kolapsem Západu, většina jiných národů je závislá na dovozu geneticky upravené setby z USA, tedy třeba Indů taky moc nezbude. USA, po domestikaci původních obyvatel, vyslovení jejich strašlivých kleteb i kleteb těch které USA rozvrátily a zbídačely nyní, jsou duchovně mrtvé. Nevíme jen, jakou podobu na sebe vezme i jejich smrt hmotná.

J. Vintr 13.8.2020 22:01

Až se bílé rase podaří zlikvidovat svou vedoucí úlohu na této planetě, vydřenou a vybojovanou generacemi našich předků, nejspíš ji nečeká žádný klidný důchod, ale buď fyzická likvidace, nebo živoření ve světě, propadlém anarchii.

K. Filip 13.8.2020 19:15

Pane Krátký také jsem viděl ten snímek o Alžirsku na ČT 2. Rozpadající se železárny, rozpadající křesťanské kostely všude špína, ale nablýskané mešity. Prostě nablýskaná bída, když se do něčeho pustí muslimové. Něco jako Libanon today.

J. David 13.8.2020 19:11

Kvantita nikdy nenahradí kvalitu, asi tak. U nás kvantita humanitních vzdělání, co absolvent, to neumětel s titulem, který se pouze uživí mlácáním pantem v přehršli neziskovek. Také kvantita. Když mu technik Ing., nedej bože, dá do pazourů šroubovák, riskuje, že humanitník každému jednomu vypíchne oko (měli jsme takového jednoho študáka VŠ "historické politologie" na letní brigádě v logistice, půjčit mu auto s vercajkem, tagedie, ale jak to dovedl okecat "teoreticky", až zadřel kolo, a při výměně nezabrzdil, ani kvalt nezařadil, takže mu to rozjebalo prsty, když mu to spadlo z heveru). Hoch byl veselý, že nějaké prsty, že se živí rétorikou. Asi měl pravdu, hubu mu to nezasáhlo, a nyní bádá v ranku historické politologie, jako "asák", na nejmenované humanitní VŠ. Zvěř bychom měli lovit taserem, z hlediska politologického, děl on, zjistit pak pohlaví a... Mladý humanitník, co dodat, kouzelné nápady.

J. Svoboda 13.8.2020 20:46

To máte v rodině, že to máte tak prokouknuté?

Spíš jen pohádka ovčí babičky ... Rv

Pěkný den.

S. Zemitý 13.8.2020 16:54

Pan W.: Počkat. Vláda může zákony navrhovat, ale přijímá je parlament. Nepamatuji, že někdy jednomyslně. Tudíž u části zákonodárců, zastupujících jisté voliče, vzbuzuje ten zákon odpor už při schvalování. Je pravda, že se v praxi může těžce neosvědčit - tudíž se novelizuje. A nereagoval jste na moji připomínku (ne)kvalifikovanosti voličstva.

T. Zlesa 13.8.2020 14:44

S tím růstem jiných populací už to dlouho není tak jak se traduje. Všude to spěje směrem k 2 dětem, ne naopak.

No a když uvážíme, že polovina té bílé populace má statisticky podprůměrnou inteligenci a zřejmě příliš k rozkvětu světa nepřispěla a nepřispívá, může být, že i v menším počtu bude pořád dost v předstihu.

Nepřátek se nelekejte, na množství nehleďte!

J. David 13.8.2020 19:23

Nelekáme, invazivní a nepůvodní druhy se obvykle tlumí, či dokonce i hubí. I sama EU vydala směrnici o tlumení (eufemismus) nepůvodních druhů a orientační seznam. Ať do seznamu koukám, jak koukám, EK odvedla lajdáckou práci, neb v seznamu některé čeledi, triby, druhy a rody chybí. Dosaďte si sami do seznamu... Ale to množství nepůvodního invazivního taxonomického druhu je alarmující. Qui bono?

J. Macků 13.8.2020 14:16

Ani stát by neměl úplně rezignovat na populační politiku. Slabomyslní socani vymysleli, že když nás nebude dost, dovezeme Kazachy a prohlásíme je za Čechy a bude nás dost. Tak to ale nefunguje. Bohuže ani jiní ve vládě angažovaní nevymysleli něco smysluplného. Zatím se zdá, že Orbánovi se začíná dařit a přitom používá podobné metody, jako byly za Husáka. A ten si je nenechal patentovat, jsou úplně volné k následování.

J. David 13.8.2020 19:57

Nu, moje praprabába měla 12 dětí, těžko je uživila, 6 zemřelo. Prabába měla 8 dětí, těžko je uživila, 3 zemřely. Babička měla 6 dětí, těžko je živila, 1 zemřelo (za 1. republiky). Nu, a my, potomci naší babičky jsme byli "po dvou", neb naší rodičové se nás snažili solidně uživit, co si stvořím, musím také zaopatřit statky vezdejšími v reprodukci 2:2 (100% natalita), nikolivěk se množit, jako kobylky, jistých zvyků zdivočelých etnik (oplégry musím uživit, to je pravidlo přírody, jinak zahynou), ovšem neziskovky mají jiný názor, ploďte a množte se v množství přírodním, i engemétovi zajistíme lékařskou péči (na množení engemétů, mé prapra bábě vyhynula polovina oplégrů a nic se nedělo? "Pánbůh dal, Pánbůh vzal, tak jaké ciráty s natálními Afričany? Tlumit v Evropě, jako nepůvdodní trib? Bolševník velkolepý se seká, ondatra pižmová se loví odstřelem, nutrie americká... A africká moucha tse-tse na těch akademicích v larválním stadiu nevadí? Budeme ve všech směrech obohaceni, pokud připustíme BLM invazi do ČR. K budování a obraně vlasti jsem vždy připraven (pionýři). Nyní, jako penzista, k obraně vnoučat jsem do 1500 nábojů investoval, vyjma "F" a "D" skupiny, tady se bude střílet, císař pán je "korunovanej" (Anton Špelec).

I. Schlägel 13.8.2020 13:55

Na důstojné stáří bílé rasy to nevypadá. zbytek světa si na nás bude léčit své mindráky až do konečného "vítězství". Čím později k tomu dojde, tím lépe.

M. Krátký 13.8.2020 10:27

malá poznámka - zdánlivě nesouvisící s tímto tématem - minulý týden šel na ČT 2 moc zajímavý film - pořad o Alžírsku. Kdysi perla pod koloniální správou Francie, která uživila nejenom sebe ale i půlku Francie svým zemědělstvím - potom tam nastoupili převážně muslimové a Francouze vyhnali - teď jich je 4x tolik a potraviny dováží z Francie a svá políčka okopávají posledními troskami techniky z 50tých let - ale staví největší na celém světě super mešitu, kterou ale staví Číňani - muslim by se umazal manuální prací - hezký den !!!!!!

J. Svoboda 13.8.2020 10:00

To je obehraná písnička M.Kaddáfího o tom, jak dělohy muslimských žen zvítězí nad křesťany a bezvěrci v Evropě. Rv

Pěkný den.

J. Nevrkla 13.8.2020 11:38

Realita ten trend dokládá, bohužel.

R. Langer 13.8.2020 13:41

Ale že měl ten Kaddáfí pravdu, co, Hnusný dne? ;-D

J. Svoboda 13.8.2020 15:55

Odkud jste, že se u vás rodí tolik muslimských dětí?

Pěkný den.

R. Chodovsky 13.8.2020 17:20

Já žiji v EU. A Vy?

Krásný zbytek snu.

J. Svoboda 13.8.2020 20:49

Kolik muslimských dětí se, pro zajímavost, narodilo letos u vás ve městě / vesnici?

Pěkný den.

R. Chodovsky 13.8.2020 21:41

A kolik jich přibylo v EU?

Krásný zbytek snu.

V. Pavelka 13.8.2020 16:23

Francouzký Imám , řekl že "vaše zákony nám nebrání v tom abychom vás obsadili , jste nemocná rasa?!EU8-o;-)

I. Schlägel 13.8.2020 13:59

Jistě, často zmiňovaná realita se časem obehraje. To na realitě nic nemění.

J. Ptáček 13.8.2020 9:38

Když vidím násilí a jiné hrůzy v amerických i evropských filmech, páchané rasou bílou i barevnou, zoufalství ve většině muslimského světa a jejich komunit jinde, jsem na vážkách. Do toho výjevy z Hong-kongu nebo z Jižní Amerik, o většině Afriky nemluvě, mám pocit, že uzdravit potřebujeme všichni. Bez ohledu na rasu, jazyk náboženství nebo světadíl.

R. Langer 13.8.2020 13:42

A co násilí v knihách, neměly by se nějaké třeba spálit? 8-o

I. Schlägel 13.8.2020 13:58

V evropských a amerických filmech můžete násilí převážně vidět, v jiných částech světa převážně zažít. Co byste radši?

V. Pavelka 13.8.2020 16:53

Proboha jaké uzdravování ?!!Tak to v přírodě funguje "mír", je vlastně nenormální stav ,SPOR, BOJ je hnací motor života Bílá rasa umírá na mír,kdo to řekl že mír zbahnuje Nietze.!

P. Moravčík 13.8.2020 9:18

Posledná veta nihilizuje predošlý obsah. Naozaj sme to robili správne? Keď vymierame?:-)

R. Langer 13.8.2020 13:43

Ale my nevymíráme, to je nesmysl. My se jenom nekontrolovaně nemnožíme. Proto je nás méně. A proto je zbytek světa tam, kde je.

I. Schlägel 13.8.2020 14:00

Čistě matematicky, pokud nás nepřibývá, ale ubývá, tak vymíráme.

J. Vintr 13.8.2020 22:09

Ono to může nabrat velice rychlý spád. Stačí jedna generace, která nebude chtít mít děti. V současné době je k tomu silně našlápnuto.

F. De Winter 13.8.2020 8:57

Příčinou marasmu, do kterého se dostala současná bílá civilizace je byrokracie. Ta už zabila Západořímskou říši.

Přestalo věřit v tvrdou práci a vlastní iniciativu, kterou člověk překonává životní překážky, i tu která je dána málo příznivým původem. Nikdo přece už nesmí mít smůlu. Osudová nespravedlnost daná rasou, pohlavím nebo i talentem nesmí existovat. Všichni musí být šťastni. A zodpovědný je za to stát. Tyto teorie vymýšlejí "intelektuálové" na tučně dotovaných místech. Nejdřív bylo tématem vykořisťování prostého člověka kapitalismem. Dalším stupněm demagogického pokroku bylo tvrzení, že k lidem nízké kvalifikace vykonávajících špatně placené pracovní činnosti se nepřistupuje spravedlivě. Existují skupiny opravdu potřebných, postižení od narození a také blázni, asociálové, alkoholici, padlé dívky, kteří trpí osudem nevyvolených. Postupně se tyto skupiny začaly považovat za oběti systému. V pozadí vznikaly kolosální byrokratické aparáty požírající sociální rozpočty států. Armáda dobře placených úředníků a činovníků neziskovek vyhledávající utlačované. A tak přišla na svět legenda o ženách, které jejich manželé permanentně týrají, v zaměstnání jsou znevýhodněny, domácí práce a děti je přivádí do depresí, navíc jsou neustále znásilňovány. Propagovaným ideálem se stala neprovdaná žena, které v milovaném zaměstnání nic nebrání a pokud ano, jsou tu interrupční kliniky. Kulturní proměna ženy, kvóty v politice a ideologie mé lůno mi patří a vrstva funkcionářek, činovníků, institutů, organizací, kteří za gigantické sumy státních peněz odkrývají diskriminaci žen. Posledním hitem tunelářů veřejných rozpočtů jsou migranti a rasizmus. Ale vždy je to stejné. Nejde o peníze pro migranty, ale pro ty, kteří jim "pomáhají". Je to boj byrokratů o rozpočty. Je jedno, že každé nové opatření situaci jen zhorší. Venku se hroutí civilizace, ale z toho se výplatní pásky nepočítají.

Potřebujeme přímou demokracii! Proto volím SPD!