22.4.2021 | Svátek má Evženie


ÚVAHA: Trochu o náboženství

5.6.2019

Nejsem katolík, luterán, pravoslavný, protestant ani vyznavač jakéhokoliv jiného náboženství. Jsem křesťan. Tedy zastávám tradiční hodnoty jako slušnost, spravedlnost a víra ve vítězství zdravého rozumu. Mám svého, soukromého Boha. Nesedí na nebi na obláčku a nemá žádnou konkrétní podobu. Je jakousi vyšší silou, která řídí vesmír a my ji naší hloupou hlavou nejsme schopni pojmenovat a pochopit.

Uznávám zásluhy katolické církve, ale nejsem jejím fanouškem. Jediný papež, kterého jsem si opravdu vážil, byl Jan Pavel II., kardinál Wojtyla. Papež Benedikt mě neurazil, ale ani nenadchl. Říkám to nerad, ale současný papež František mi připadá spíše jako vyslanec pekla maskovaný za hlasatele dobroty, který se rozhodl zničit křesťanskou Evropu. Úmyslně, anebo jenom z hloupostí? Ono asi nelze opomenout, že současný papež byl v mladších letech - konečně stejně jako náš Péťa Pithart - nadšeným marxistou… aby se na stará kolena, stejně jako on, uchýlil pod křídla katolicismu.

Papež František hlásá lásku ke všem bližním a volá po porozumění mezi všemi etniky a náboženstvími. On opravdu nepochopil, že všechny tyto ušlechtilé výzvy jsou vyznavačům islámu jenom k smíchu? Oni ho nenávidí, nenávidí celou Evropu, Vatikán a jeho papeže konkrétně. Oni mají svého boha Alláha a ten jim přikazuje zničit vše neislámské. Samozřejmě, ne všichni vyznavači islámu mají odvahu aktivně bojovat proti křesťanské kultuře. Vjíždět náklaďáky do vánočních oslav, sekat mačetami křesťany, připravovat bomby a páchat sebevražedné atentáty. Ale pokud jsou skutečnými muslimy, tak všechna tato zvěrstva potichu, v soukromí svých příbytků oslavují. Nic by jim neudělalo o Vánocích větší radost, než kdyby na náměstí Svatého Petra pronikl islamista a hodil na papeže bombu.

Druhým jménem islámu je nenávist… Nenávist ke všem, kteří nevyznávají jejich náboženství. Nejenom ke křesťanům, ale i k těm, kteří preferují jinou, třeba šíítskou variantu islámu a ne tu jejich, sunnitskou. A tak páchají teroristické útoky nejenom v Evropě, ale klidně i v Kábulu. Islám, to je náboženství nesnášenlivosti. Alláh je nesmlouvavý a nemilosrdný. Ten, kdo jej nevyznává, si zaslouží jediné – smrt.

A co my, Evropané, s duší prozářenou sluncem a srdcem naplněným křesťanskou láskou k bližnímu? Vítáme na nádražích ubohé mohamedány, poskytujeme jim potravu a přístřeší. Oni jsou nám vděční, ale ne tak už jejich dítka a vnuci. Ti poslechnou volání krve a Alláha a začnou nás vraždit. A my, zaslepeni všeobjímající láskou, nejme schopni postavit se na rozhodný odpor. Snažíme se je přesvědčit, že by nás měli mít rádi a že bychom měli vytvořit jednu svornou, milující rodinu. Novou Evropu, nový světový pořádek – NWO.

V roce 1918 Evropa nebyla schopna včas pochopit nebezpečí komunismu. Ve třicátých letech jsme nebyli schopni rozeznat agresivitu fašistů a nacistů. Dnes zavíráme oči před nenávistnou dobyvačností islámu. A naše dítka, odchovaná liberálními, často neomarxistickými školami, si myslí, že my starší jsme zbytečně hysteričtí. Ovšem bohužel, za tu všeobjímající vstřícnost k nepřátelům, budou platit v budoucnosti právě oni. My už tady nebudeme.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.