5.12.2023 | Svátek má Jitka


Diskuse k článku

ÚVAHA: Stanou se jednou homosexuálové „vládnoucí třídou“?

Jakkoliv se Piťhovi příznivci pokoušeli proboštovo kázání hájit rychlým úhybem k Istanbulské úmluvě a jakkoliv jeho slova vykládali (snad zaskočeni syrovým naturalismem) poukazem na prorockou poetičnost a nadsázku, zkusme jeho smělou řeč vzít na chvíli doslova.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Hrdinka 12.11.2018 21:02

Stanou se jednou homosexuálové „vládnoucí třídou“?

Pane Bílku. Jste snaživý, ale nepozorný.

Mons. Piťha nikde v citovaném kázání neřekl, že homosexuálové nám budou vládnout. A výslovně to zdůraznil, že hovoří o "homosexualistech". Čímž myslel celou tu plejádu sociálně-inženýrských lobujících za genderovou ideologii.

Na rozdíl od homosexuálů, kterých se udávalo cca 4 % v populaci, homosexualisté čítají podle mne již řádově desítky procent.

A proto ta obava. Já bych nesouhlasil pouze s těmi internačními tábory, v zásadě se ale obává správně, ty zásahy do rodin jsou reálné. Viz Norsko a jeho Barnevernet. Čeho se asi bojí GREVIO, že si vyhrazuje doživotní trestně právní imunitu ? Co myslíte ?

J. Jurax 8.11.2018 23:52

No, je to Váš názor.

Ale nesouhlasím, a to tak že velmi.

Ale na protiargumentaci bych potřeboval víc než 2000 zde povolených znaků.

J. Jurax 8.11.2018 23:48

Asi tak ...

J. Schwarz 8.11.2018 22:33

"LGBT komunita"

je jenom jedním z vhodných objektů k uskutečnění plánů pokrokářů k vytvoření "nového člověka". K tomu má mimochodem taky sloužit legislativa na "ochranu dětí" a la Norsko, kde vám dítě seberou už jen za pohlavek... Tady taky nejde o nějaké děti, ale o chorobnou představu pokrokářů že z dětí, které se za celý život nesetkaly s nějakou frustrací a nedej Bože násilím konečně vyrostou generace "nových, socialistických lidí". A pak nás převálcují ti, co se na druhých kontinentech nezbláznili ...

R. Tichý 8.11.2018 22:17

Dejiny jsou plne prikladu, kdy mensina ovladala vetsinu. Staci byt agresivnejsi nez mlcici vetsina. V nasi dobe se mlcici vetsina vyjadruje u voleb, zatimco nejruznejsi "aktiviste" neustale neco pozaduji a protlacuji natlakem. Bohuzel maji prilis snadny pristup do medii, ktera jsou jednak plna jim podobnych a za druhe si libuji v "kauzach".

A jako vzdy argumentacni faul-lide nemaji nic proti homosexualum, ale lezou jim na nervy ukriceni homisexualiste.

V. Církva 8.11.2018 20:30

Re: Díky za to burcující proroctví

Taky mne to napadlo. A teď už jde jen o to zda si naši spoluobčané začnou o IU zajímat nebo přijmou to jim říká mainstream a TV. Osobně si myslím že naši spoluobčané nejsou pitomci a tak tato aférka spíš vyburcuje lid proti IU (s výjimkou stádovitých nohsledů neomarxistů, Halíka a Malého). Teď jde ještě o to aby se ta informace dostala k poslancům tradičně odtrženým od voličů a reality.

V. Církva 8.11.2018 20:20

Re: Neumím pochopit, proč by

RKC vládla s menším či větším vlivem. Jednou lépe jindy hůř. Ale proti komuně to bylo celkem v pohodě, alespoň občas se o lásku k bližnímu opravdu snažili.

I. Lyčka 8.11.2018 20:06

Re: Vzkaz panu Bílkovi

Asi jsem opravdu trdlo, když jsem vám nedokázal vysvětlit svou myšlenku. Právě že my bílí (no, z části i ne-bílí), kteří jsme hetero, proti imigrantům, převážně muslimským, proti rozvracení rodiny, proti politické korektnostri atd. se brzy staneme menšinou, která ale nebude mít žádná práva, jen povinnost mlčet. ALe bohužel se ještě nenašel nikdo, kdo by s tím začal něco dělat. Pouhým plkáním na diskusních forech a v hospodách se to nezmění. Bohužel.

V. Němec 8.11.2018 19:46

A co na to muslimové?

......Istanbulská smlouva obsahuje gendrové předjímání viny muže mlátícího ženu.....

Oni to mají nařízeno přímo od Alláha, když žena neposlouchá svého pána!

P. Portwyn 8.11.2018 18:06

Mohou, co by nemohli

Křičí víc, než kdokoli jiný, o svá privilegia bojují s velkou vehemencí a nebrzdí je starost o rodinu.

Jak píše pan Vintr, už nyní se chovají, jako by byli lepší, než heterosexuálové.

Manipulativní metody veřejné komunikace, kdy se zásadně srovnávají "ti lepší" homosexuálové s "těmi horšími" heterosexuály, jim nahrávají.

A že jsou menšina? Také jsem příslušníkem menšiny - jsem bílý heterosexuální muž - a také jsem si to nevybral. I moje práva jsou občas poškozována. Ovšem na rozdíl od té "jejich" menšiny moje práva žádnou neziskovku nezajímají.

D. Stirský 8.11.2018 16:12

Neumím pochopit, proč by

zrovna gayové a lesby měli vládnout? To by vládli i svým hetero-rodičům, prarodičům, strýcům, tetám synovcům, neteřím. A co by z toho měli? To by rovnou mohl Piťha říci, že budou vládnout tlustí, plešatí, ti, co nosí brýle nebo řidiči aut. A pokladní v TESCU. Ovšem společnost, kde vládla RKC, již zde byla. Zrovna dnes jsem viděl novou monografii o J. Tisovi. Ten by se s Piťhou jistě v mnohém shodl.

I. Lyčka 8.11.2018 15:51

...společensky znevýhodněné skupiny se povětšinou snaží...

Když společensky znevýhodněné skupiny se povětšinou snaží svůj úděl změnit, je načase, aby se o změnu svého údělu začala snažit i ta část obyvatelstva, která není LGBT a ani jinak postižena, která je momentálně v lehké většině, ale brzy asi z ní bude opovrhovaná menšina.

V. Církva 8.11.2018 15:07

Re: Vzkaz panu Bílkovi

Dodatek Halí i Malý mi připadali vždycky divní. Jeden vyližzadek ten druhý hodně hloupý. Teď se ukazuje že mám dobrý čuch na lidi.

V. Církva 8.11.2018 15:04

Vzkaz panu Bílkovi

Copak vy trdlo nechápete že dnešní evropské tendence a zákony ničí rodinu a že především fungující rodina je základem štastných a úspěšných jedinců a společností?!!! Že nám různé mezinárodní smlouvy umožňují kriminalizovat i plácnutí dítěte a fotky teroristů?! Proto nelze podepisovat a podporovat další iniciativy, které to zhoršují. Čistou extrapolací by skutečně svět došel tam jak to popisuje Piťha a v zákazu oslovení pánové a dámy(GB metro) či rodičůmatka (ve školce ve Španělsku) už něco pravda je! Samozřejmě se to zcela nenaplní, protože až bude žumpa poná, lidé se vzbouří a začnou tlačit zpět. Ale může to být i krvavé. Proto je třeba důsledně odmítat “istanbulské smlouvy” teď.

Istanbulská smlouva obsahuje gendrové předjímání viny muže mlátícího ženu a je určena na to abychom museli platit neziskovky, a to ty které budou říkat že ženský a mužský mozek je totožný, zakazovat dětem styk s otcem a nutit děti učit se lži které vyvolávají nenávist mezi pohlavími.Co se týká homosexuálů, to že byli kriminalizováni neznamená že mají mít zákonem zmiňované výhody. Spravedlnost znamená rovnost před zákonem takže stejná ne priviligovanější práva pro ženy či homosexuály. Dnes jsou pozitivní diskriminace, což jinak řečeno = nadvláda homosexuálů.

J. Fridrich 8.11.2018 14:08

" Stanou se jednou homosexuálové „vládnoucí třídou“?" - no,

" Stanou se jednou homosexuálové „vládnoucí třídou“?" - no, jestli mohou vládnout homosexuálové heterosexuálům to nevím. Ale že mohou vládnout hlupáci a darebáci chytrým a slušným lidem , to vím..

P. Papež 8.11.2018 13:59

Sam jste svůj článek nazval úvahou. Proč u pana Pithy je tak nepochopitelná jeho úvaha? Jen opravdu velcí hlupáci (i ve světě vyznamenani) stále melou svoje , protože nechápou, co je úvaha.

M. Krátký 8.11.2018 12:54

Duhové LGBT pochody hrdosti jsou mi ukradené

jen mě strašně vadí, že jsou placeny z mých peněz. Tečka CZ

A. Alda 8.11.2018 12:51

Osobně si myslím,

že jste hlupák. Člověk nemoudrý.

P. Kubáč 8.11.2018 12:27

Svědění mozku

Navzdory tvrzení různých "vědeckých genderistů" nevzniká sexuální orientace dobrovolnou volbou, nebo tlakem výchovy a společnosti. ERGO homosexuálové mají v mozcích jednoho pohlaví struktury a centra druhého pohlaví z čehož vzniká neklid a nesoulad - "Svědění mozku" - které si "škrábou" tím že si na většinové společnosti vynucují opakovaná potvrzení, že jsou ti úplně a zcela normální a "nejnormálnější v celém vesmíru".

Lhostejná většina + politicky korektní menšiny ustupují a ustupují až se může stát, že rodina s MANŽELEM, MANŽELKOU a jimi zplozenými dětmi bude považována za patologii.

P. Khail 8.11.2018 12:17

Re: Pane Bílku...

Ono to také není psáno "do Psa". Se svou připomínkou se můžete obrátit na šéfredaktora, nepozorný čtenáři.

J. Hejna 8.11.2018 11:02

Zbytečně mnoho slov škodí

Mně, jako myslím naprosté většině, LGBT nevadí.

Jenom si jsem jist, že není na co být hrdý, a tedy není důvod příslušnost k té skupině hlasitě vnucovat světu.

S. Rehulka 8.11.2018 10:37

Pane Bílku...

vidím, že zase tak často nepíšete do Psa ! Ale zajímavé je, že Vás nezajímá jiný problem, nežli homosexualita.

V. Student 8.11.2018 9:32

Pane Bílku, mohli!

Mohli by se homo(trans atd.)sexuálové stát vládnoucí třídou. Alespoň v jistém slova smyslu. Vládnoucí třída se totiž mimo jiné pozná podle toho, že disponuje privilegii, která ti ostatní nemají. Proto zákonodárce velmi bedlivě zvažuje (alespoň doposud tomu tak vždy bylo) komu tato privilegia poskytne a komu ne. Zvýšenou ochranu proto poskytuje dětem či nesvéprávným, protože díky jejich mentální bezbrannosti je to jediný způsob, jak jejich práva zajistit. Máme tady také poslaneckou nebo diplomatickou imunitu, která na rozdíl od nás obyčejných smrtelníků poskytuje privilegia náramná. Jsou diskutabilní, nicméně dobře odůvodněná zneužitím žalob atd. na paralyzování klíčových osob politického protivníka.

Jestliže ale bude existovat zákon, který přizná větší míru právní ochrany (a tedy privilegií, ať už se vám to líbí nebo ne) vyplývající z prostého faktu genderové odlišnosti, pak si budou tyto osoby před zákonem rovnější než my ostatní. Proto se to některým z nás nelíbí, toť vše. Jestli si to někdo vykládá jako důkaz našeho šovinismu, nenávisti a podobným atributům, pak je to pro mě jen další důkaz převládající společenské hysterie, ničehož více.

J. Kindl 8.11.2018 9:30

Je zajímavé

Je zajímavé, že za pravdu Piťhovi dala Česká advokátní komora, která varovala naši vládu před ratifikací Istanbulské úmluvy a nejen oni. Je pravda, že Piťha to nadsadil, ale udělal jenom dobře. Vyvolal tím diskuzi. tady vůbec nejde o ochranu ženy, ale o rozbití společnosti a udělat z ní poslušné stádo. Ve Švédsku když jdete na WC vidíte dveře z panáčkem, s panekou a dveře označené X. To jsou pro ty kteří se necítí být ženou, ani mužem.

P. Remeš 8.11.2018 9:20

Díky za to burcující proroctví

Myslím si, že smyslem každého apokalyptického proroctví je být "pohoršlivým". Stačí se podívat do Bible. Pohoršlivý prorok burcuje a to se profesoru Piťhovi (a následně hloupým členkám Ženské lobby, které to celé rozmázly jak h...o na botě) podařilo dokonale. Dnes u nás ví o Istanbulské úmluvě snad každý. A o to od začátku šlo !! Aby zasadní a nevratné směřování naší země probíhalo pod celospolečenskou kontrolou, a ne tak, aby si polotajně a bokem různé nátlakové skupinky prosazují své zájmy, aniž by to prošlo demokratickým dohledem.

Profesoru Piťhovi patří dík a v tomto ohledu patří dík (i když nechtěný) i Ženské lobby, která na něj podala trestní oznámení. Kdyby toho nebylo, IÚ by se podařilo protlačit ratifikací naprosto hladce. To už ale v současné době není možné. Díky za to ...

J. Anděl 8.11.2018 8:15

Každá politicky aktivní skupina může někdy vládnout

Komplikace plynou z vnímání lgbt jako "skupiny". Pojmenované skupiny. Každá pojmenovaná skupina tvořená sebe se skupinou identifikujícími jednotlivci, je společensky a politicky aktivní a vlivná, v nějaké míře. Neutrálně a lhostejně lze vnímat homosexuála jednotlivce, nikoliv však aktivně se hlásícího člena lgbt menšiny.

Každá politicky aktivní skupina se může stát mocnou a rozhodující, vládnoucí, ať demokraticky či jinak, ač vždy jen v nějakém časově omezeném rámci, protože všechno se pořád mění. Tím se obvykle odlišuje od nevyhraněné, nijak specificky neangažované vrstvy. Schválně se vyhýbám slovu "skupiny", a to i když je lze označit za třeba heterosexuály. Ale nejedná se o angažované heterosexuály - ve skutečnosti se i heterosexuálové angažují (třeba) v lgbt hnutí a naopak i homosexuálové aj. jsou někteří neangažovaní a politicky neutrální.

Výše uvedené však neznamená, že půjde o vládnoucí třídu. Respektive ani za socialismu každý dělník, člen takto vládnoucí třídy, neměl fakticky podíl na moci, nebyl-li zároveň správně politicky aktivní a angažovaný. A ani lgbt aktivismus nedokáže pro každého homosexuála zajistit spokojený a plnohodnotný život, notabene s podílem na moci. Nedokáže a nemá zájem.

M. Sedliska 8.11.2018 8:14

Tak sexualita je intimní záležitostí, proto to z valné většiny neděláme na ulici nebo uprostřed haly na Hlavním nádraží. Nemyslím si, že je to otázkou studu, nýbrž toho, že všechno má svůj čas a místo. A právě to přenesení sexu do ulic v podobě Duhového pochodu mnoho lidí irituje. Myslím, že málokdo má dnes problém skousnout homosexualitu jako takovou, pokud mu není vnucována v podobě veřejné prezentace. Navíc emancipace menšin by měla skončit právě tou emancipací, nikoliv jejich zvýhodňováním na úkor většiny.

L. Písařík 8.11.2018 5:41

Vývoj není to, co předvádí skupina homo

Heterosexuálové nevyskakují po Praze v duhových pochodech, proč by taky měli? Tito homo si neuvědomují, že nebýt hetero, vůbec by neexistovali. Z toho plyne, že homo určitě úchylka je, je to slepý konec neschopný dalšího vývoje. Pokud již jsou, tak na co zviditelňovat jejich existenci a za úplně šílené pokládám jejich vedení, které by asi rozdělilo společnost na ploditele a velitele.

Když tak koukám v tv na ten pražský fenomén - průvod homo, vidím přece něco pozitivního - spoustu krásných holek a říkám si bože, co ta tam dělá, ta by mohla se svou figurou potěšit spoustu chlapů.

J. Vintr 8.11.2018 2:27

Plno keců

ale autor zřejmě přehlíží vývoj. Už dnes se homosexuálové často chovají, jako by byli něco víc než ostatní. A to uběhlo jen pár let od doby, kdy se nikdo veřejně k této úchylce nehlásil. V nedaleké budoucnosti ta nadřazenost může klidně dostat i zákonnou podobu. Normální lidé jsou většinou pasivní a nechají si líbit prakticky cokoliv.