3.6.2023 | Svátek má Tamara


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Haf 15.4.2006 19:27

Re: Re: Společně

Dost se divím, že tu není zataraseno, či jiný blbec na netu. Aha, StBáci a BISka v sobotu nemakaj.

Iva 15.4.2006 19:24

Společně

Tak uvažuji nad tou úvahou, nakolik je myšlena doopravdy. Pokud ovšem lze našim politikům věřit, že něco vůbec myslí vážně, pokud to říkají. Někdy ani z toho, co předvádějí nelze zjistit pravdu. Totiž pan premiér chce údajně pomoci postiženým povodněmi a nevím, proč tedy neletěl, když meteorologické předpovědi hlásily změnu počasí, když mohl vzít helikoptéru a přesvědčit se, jak se hodně vody vejde do přehrad, důvěřuj a prověřuj. Možná, že byla důležitější zrovna nějaká z debat či řešil, jak na toho Topolánka. Ale ten mohl udělat to samé a říci, premiére, nemáš tam zodpovědné šéfy na tom povodí Vltavy, vždyť jsou ty bečky celé plné. Jo, po bitvě je každý generál. Rozdíl mezi mnou a šéfy partají je v tom, že já tu odpovědnost nemám. Panové Topolánek a Paroubek ani předvídavost. Taky mají  jiné starosti, důležitější, než o občana.

Haf 15.4.2006 16:22

Re: Společně

Eště tak Tarasnice či jiní blbci.

Haf 15.4.2006 16:21

Společně

Tupolánek asi neměl helikoptéru a proroubek mu nechtěl ukázat dílo své neschopnosti a zkázy. Vono totiž vopravdu v Praze tolik nechumelilo a Proroubek nelyžuje, nejezdí na hory jako prozíravej profesor. Jo, kdyby ten byl totiž u vlády, tak by to bylo ouplně stejný, zase po nás potopa, protože ty prachy z ČEZu uměj rozdělovat stejně. Takže pozor na pány z Lipé a panskou jednotu. Vy, pane Seibert s Cibulkou by ste mohli bejt Jan Hus, ale nejni už potřeba jinej Honza, třeba Žižka ? Voni se tu Cortézové moc neroděj.

Eda 14.4.2006 23:53

Re: zastupitelská demokracie nám selhala

Dodatek  : Ne, pane Topolánek, už jste mobilizovali a potom si padli kolem krku, Ani vy, ani potroubek nám nezmenšíte armády darmožroutů, protože jste je zplodili. Musí přijít jiní, kteří budou odvolatelní, to zmenší korupci, co jiného je porcování medvěda - korupce začíná v parlamentu, protože ryba smrdí...Nejde vám o tento stát, ale o to, aby se vládnutí vyplatilo vládnoucím. Hanba vládnoucím, kam to dopracovali. Jen změna způsobu výběru do PČR tady může něco změnit. Jo a bolševik jsem nikdy nebyl a zakládal jsem ODS. Ale jinou, bez různých Dybů, Stráských, Macka a stáda vyžírků, jemu podobných.            Eda Seibert, Jilemnice 

Eda 14.4.2006 23:38

zastupitelská demokracie nám selhala

Četl jsem, že máme demokracii, protože u nás fungují tři pilíře demokracie. Soudy soudí nezávisle, ale já tvrdím, že nezávisle na zákonech, které vytváří stáda ministerských úředníků spolu s parlamentem, výsledek je nepřetržitý tok legislativních paskvilů, ve kterých se ani právník nevyzná. A vláda, ta tady snad ani nežije, neviděla, že celou zimu chumelí, na jaře sníh taje a teče z kopce. Že měly být přehrady - Lipno, Orlík,  Slapy, i na Moravě prázdné. Jenže jí jsou zisky ČEZu milejší, než obydlí občanů třeba v Ústí či Hřensku. Viník je tentokrát snad jasný. Způsob výběru politiků je špatný, zastupitelská demokracie nestaví do čela státu ty pravé, pane Topolánek. První polovinu jsem stačil v Liberci říci, potom chtěl už Moravec otázku. Osobní zájmy, kšefty s politikou, korupce a krytí darebačin jeden druhého - jedno v které straně, jsou nad zájmy občanů státu. Tento způsob demokracie je neopravitelný, musí být nahtrazen jiným způsobem. Cestu k tomu vidím ve snížení 5 % hranice a odstranění příspěvků na volby. Dostanou se doparlamentu jiní, které současné strany tak lehce nezkorumpují.Postupné zavedení prvků přímé demokracie a odvolatelnost politiků , jejich strach o místo je polepší, tomu pevně věřím. Na začátek, nevolte parlamentní strany. mnohokrát vás přesvědčily, že vás obelžou. A nemají mezi sebou jen ctihodné občany - například BENDL z ODS - jestlipak už konečně přizná své financování a pročpak je napojen na mafiány ? Pročpak máte socani v parlamentu např. ještě prolhaného Kavana a dědka Jičínského, ústavního stvůrce , pročpak jsou bolševici rozlezlí všude, všude, všude , kdopak jim to umožnil. Pročpak nám lidovci neprosazují nápravu morálky a návrat k desateru, protože taky obcují pod peřinou, zahýbají jako ostatní, ale navenek nic, ani ho nemají, samá přetvářka.

BuBu 14.4.2006 22:36

Re: Jéje, trilobit se nám probudil . . .

a hned, to aby nevypadl z rytmu, nám tu trousí bolševická moudra.

Děkujeme - už jsme zvraceli.

BuBu 14.4.2006 22:17

Re:Káťo, jste vážně moc nemocná . . .

. . . . . tak si lehněte do postýlky . . . a sněte si své sladké sny o dobách, kdy vše bylo nás všech, o diktatuře proleteriátu o bolševických koncentrácích  . . . jak  u nás bylo za Husáka dobře, jak Pabuvol buduje socialismus, jak se proletáři všech zemí spojovali.

Jestli máte nějakého vola, tak se spojte taky - a dejte slušným lidem v této zemi už konečně pokoj ! My Vám na tu bolševickou lásku kašleme - krávo . . . a ještě k tomu nedojená !!!! (Y)Rv

Kajan 14.4.2006 20:37

Ano, velmi správně, společně jen proti vnějšímu nepříteli a přírodním katastrofám. Jinak, každý sám za sebe a pro sebe a pro svoji rodinu ! Dzp.:

KVAKIN 14.4.2006 19:04

MÁM VÝSTŘIŽEK

Z novin,jak Klaus - Zeman vysmátí obhlíží z helikoptéry hrůzu která postihla můj rodný kraj....V zápětí pak vytvořili velmi účelovou opoziční smlouvu,která jejich hrané souboje ukončila a zabetonovala nastolený postbolševický neřád s nímž se potýkáme doposud.....

Buvol 14.4.2006 17:33

Re: No to je skutečné krásná věta:

Je fakt, že to byla chyba! Je ale otázka, jest-li by to Klaus přijal  ....

Kantor 14.4.2006 17:15

No to je skutečné krásná věta:

 "Vzpomněl bych tu Václava Klause a Miloše Zemana, kteří jsou často líčeni jako vzor hašteřivých a ješitných vůdců. Přesto v roce 1997 tehdejší premiér a předseda sněmovny obhlíželi záplavy společně a ukázali tak, že tváří v tvář přírodním silám jdou ideologické předsudky stranou."

Ten Paroubek je ale trouba, zapomněl Klausovi rezervovat místečko ve vrtulníku ke společnému obhlídkovému letu.

MK 14.4.2006 17:01

Re: To j tedy úroveň .....

Mno ja se snazil, ale uznejte, ze s clovekem, ktery nekoho osobne nenavidi, lze diskutovat tezko. Ano, i ja citim, ze se situace mirna zlepsuje, ale mohla by se zlepsovat rychleji, kdybychom tolik diky nenasytnemu statu neprozirali. Zajedte si k nam, na severni Moravu a zkuste lidem zacit vykladat, jak se maji dobre. Ja si nestezuju, nemam na co. Ale nekteri by to mohli videt jinak. Jinak se napriklad celkem ztotoznuji s timhle: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006021901

MK 14.4.2006 16:57

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak jen může někdo . . .

A co takhle nejaky argument, soudruhu?

Hrozd 14.4.2006 16:39

To j tedy úroveň .....

Tady fakt už nikdo není schopen věcně diskutovat. Když dojdou a nebo po ruce nejsou argumenty, tak nastupuje urážka, hrubost a výlev emocí.

Jsem ekonom a podle téměř všech ukazatelů je zde nyní nejvyšší životní úroveň od války. Pokud si myslíte, že to není pravda, tak prosím o konkrétní fakta a důkazy opaku. Absolutně jsme na tom nejlépe ze všech postkomunitických zemí a gap mezi námi a průměrem Evropy se rychle snižuje.

Nediskutuji o tom, kdo "za to může", ale nevím, proč by v takovéto situaci měli občané žádat zásadní a rasantní změny. Jisté je, že vzhledem k očekávanému vývoji je řeba udělat určité korektury. Ty by ale měly být definovány s chladnou hlavou, podrobeny důkladné diskuzi a jejich finální podoba by měla být výsledkem určité "nadstranické" dohody, neboťse jedná o dlouhodobé dopady a doby realizace (což třeba referendum ?).

jb 14.4.2006 16:31

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak jen může někdo . . .

Teda číst ty žvásty modrých komsomolců, opsané od soudruha Tlustého, to je síla. Fakt neuvěřitelné. Tady se zhmotnila virtuální realita modrých komunistů. Vyšly nadávky a bláboly.  

J. 14.4.2006 16:25

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak jen může někdo . . .

Mazej zpatky k pasu ty pipko!!! :D

MK 14.4.2006 14:13

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak jen může někdo . . .

Ja jsem v jadru klidny clovek, ale nazve-li mne nekdo blbeckem, branim

se. A opravdu netusim, co to tu melete o nejake frustraci.

Kat.Dost. 14.4.2006 13:44

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak jen může někdo . . .

No vidíte a to jste ještě slušný člověk. Jsem ráda, že jsem měla pravdu a že jsme Vás neurazila. Dál bojujte proti vulgaritě a hlavně se nenechte vyprovokovat. Vypadal byste jako frustrovaný ......, j 

MK 14.4.2006 13:36

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak jen může někdo . . .

Tak toto uz je i na me moc: Kde jsem pouzil ja konkretne nejakou nadavku? Doted ani jenou, ale ted musim:

Ty kraaaaaaaaaaaaaavo nebeskaaaaaaaaaaaaa!!!!!

MK 14.4.2006 13:35

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak jen může někdo . . .

Katerino, prominte mi, tohle neni diskuse - jak muze byt opozice konstruktivni, kdyz si socani, co potrebuji, prohlasovavaji s komunisty? At jse o sebeblbejsi blabol. Vam se to ale asi libi. Vy proste vidite ODS jako stranu spinavou, hnusnou, zlou, ktera vsechno spackala a nevnimate dnesni realitu. Vidite vzdy jen nasledky, nepatrate po pricinach toho ci onoho, je Vam to jedno, jen abyste mohla plivnout na ODS. Zabruste do vlastni rad, do vladnich rad a pekne nam o jejich pruserech poreferujte, uz se tesim.

Kateřina Dostálová 14.4.2006 13:30

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak jen může někdo . . .

Vážení MK, Bubu a J, koukám, že zas nám začala  ODS bojovat proti vulgaritě - frustrovaní blbové začínají nadávat. Howgh blbečci.

Kateřina Dostálová 14.4.2006 13:25

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak jen může někdo . . .

Proboha, mohli to dokazovat po dobu 8 let, jaká jsou konstruktivní a schopná opozice - chovali se jak malí kluci (přičemž socdem byla v rozkladu a ani svrhnout ji nedokázali),  napřed monoblok s komunisty proti kterým údajně bojovali (Klasu s Grebeníčkem v Lánech), pak nulová tolerance. Pak  nám Topolánek tvrdil, že žádná nulová tolerance nebyla, že to bylo jen tak. Zablokovali Špidlovi povodńové konto a nyní po něm volají, že stát měl zachránit Ústí ( Od strany, která tvrdí, že se každý má postarat sám o sebe, je to perla). Této skupině ODS -blbů bych šanci nedával - republika by dopadla jak Tlustého Aquapark na Bublavě - mnohomilonová investice rozkradena  soukromýma  rukama za peníze daňových poplatníků. A aqupark měl vzniknout tam, kde není voda. To dokázali jen sovětští inženýři a vědec mechanizátor ODS-tavarišč Ttlustý. Samozřejmě ale také musím říci, že současný socdemácký vztah k slušným soukromým podnikatelům - řečeno slovy Vašeho chráněnce Topolánka - stojí za shit.     

Taraszátaras 14.4.2006 13:24

Závažné opomenutí lídra ODS!

Zapomněl připomenout, že před spaním je třeba vyčistit si zoubky.

MK 14.4.2006 13:23

Re: Re:Kateřino, tak si tu pročítám . . .

BuBu: Je to nejake pokorvene :)

J. 14.4.2006 13:23

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak jen může někdo . . .

Katerinko, ty ses ale kraaaaaaaavaaaaaa

BuBu 14.4.2006 13:15

Re:Kateřino, tak si tu pročítám . . .

 . . .  tu Vaši rétoriku.                                                                                                                                     Jestli to všechno, co shora píšete, myslíte vážně - tak to je tedy síla. Musím politovat Vašeho muže (jestli vůbec nějakého máte). Nezlobte se na mne, ale napsat takovou snůšku demagogických nesmyslů a přitom nevidět, že vláda je "skz - nazkrz" prolezlá lží, podvody, chvastounstvím a kurupcí - to chce tedy pořádný žaludek. Je vidět, že tyto metody práce neandrtálce z RÁJe, jsou Vašemu srdci blízké - a tudíž jste stejná. Znám jednu takovou z dob vlády mrzké lůzy. Jmenovale se Marie Kabrhelová.                                                                           Měla všechno rudé a možná i něco zarudlé. . . . Vy jste novodobá Marie Kabrhelová !!!             P.S. Pokud bych se náhodou mýlil ve svém úsudku o Vás - tak mi to prosím promiňte. S duševně nemocmými mám upřímné slitování.

MK 14.4.2006 13:01

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak jen může někdo . . .

Dan je jedna vec, druha vec jsou povinne odvody do systemu, ktere odvatite Vy a za Vas dalsi cast i zamestnavatel, a to se tusim mirne menilo (pro zivnostniky priklad povinneho odvodu). Jen slepy to na vyplatni pasce nevidi, nebo videt nechce. Zvysila se DPH u nekterych veci, jejich presunutim do vyssiho pasma, zvysliy se spotrebni dane,  zavedlo se X ruznych dalsich poplatku uradum. A to za vlady CSSD. Tosenovksy je primator Moravskozlezskeho kraje, pokud se nepletu, a je to jeden ze schopnych lidi ODS. Stejne jako Bem, prazsky primator. Me se jen libi, jak lidi nalepkujete bez toho, aniz by meli sanci neco dokazat. To ale neznamena, ze se mi vedeni ODS nejak zlvast libi. Nelibi se mi to, co tadu predvadi soucasna vladni garnitura. A ta potrebuje dostat ve volbach poradne na prdel, nikoliv ODS, i kdyz by obmenu vedeni take potrebovala, ale nemusime za to platit vsichni cim dal vice a dalsi 4 roky. To je podle me prilis velka cena.

Šedovous 14.4.2006 13:01

JUJ :

"....kritických podmínkách ukazuje, nakolik nám opravdu přešla do krve demokratická zásada nadřazovat zájmy celku nad zájmy partikulárními a stranickými...."

Aha já myslel, že se má každý postarat sám o sebe, tedy když nejsou povodně.

No nejhorší povodeň je CARGO-KLAUS-TOPOLANEK kapitalismus.Je to vůl.

Kateřina Dostálová 14.4.2006 12:09

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jak jen může někdo . . .

Nejsem si zcela jista, ale mám pocit, že dańové zatížení bylo nastaveno vládou Václava Klause(která končila úspornými balíčky, to už si pamatuju přesně), tedy nebylo zvýšeno za socdem. Čistě obsahově s Vámi zcela souhlasím (nemakačenkové,úředníci, duté hlavy), ale mám pocit, že předpokládáte, že tyto ideje mohou naplnit lidé falešní a prázdní (tím určitě nemyslím např. ing. Tošenovského či - pokud se nemýlím, současného pražského primátora). Ale současné vedení ODS je odstranitelné pouze debaklem ve volbách. Opravdu si myslíte, že trúba, který dovede vlastní firmu ke konkurzu, může řídit republiku?  Jsem ráda, že přesně toto vidím jednoduše.