3.12.2020 | Svátek má Svatoslav


Diskuse k článku

ÚVAHA: O změně názoru

Kdo nedokáže změnit svůj názor, je prostě blbec, pravil president Miloš Zeman. Tady musím (ne příliš často) souhlasit s presidentem… Proč? No přece z vlastní zkušenosti. Rád vysvětlím. Pamatuji toho už dost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Krátký 6.12.2018 15:50

Pokriškina jsem neznal - miloval jsem Ivana Kožeduba

ale to na věci nic nemění - jinak se to u mě vyvíjelo naprosto shodně. A když jsem se měl v druhém - posledním kole rozhodovat mezi Milošem a profesorem Drahošem, který umí stahovat králíky tak jsem to dal Milošovi - protože má jasno ve věci hesla Islám do Evropy nepatří !!! A že občas používá výrazy ze 4té cenové - to je jen takový malý a milý folklór. Hezký den

J. Lepka 6.12.2018 16:15

Re: Pokriškina jsem neznal - miloval jsem Ivana Kožeduba

Přirozeně, že hlásá, že islám do Evropy nepatří, chce ji rezervovat čínskému komunistovi, to je ten co také likviduje islámské spoluobčany.

J. Svoboda 6.12.2018 17:12

Re: Pokriškina jsem neznal - miloval jsem Ivana Kožeduba

Jste etalon neinformované volby a na takové soudruh Zeman sází. Už aby ta bolševická generace byla pryč.

Pěkný den.

V. Kain 6.12.2018 21:12

Re: Pokriškina jsem neznal - miloval jsem Ivana Kožeduba

Jak byste to chtěl udělat a volit do EU parlamentu slušné lidi když tam strany posílají ty nejhorší z nejhorších.Stačí se podívat jak ti naši hlasují v EP.Pak tady jsou takoví o kterých roky nevíte a najednou se vyloupnou jako ořech ze skořápky a začnou mít starosti o sirotky.To se jim tak zalíbila ta bruselská sesle?Ne.Ani náhodou.Jsou to peníze pro které udělají cokoliv.I hlasovat proti naší zemi.