Neviditelný pes

ÚVAHA: Na koronu, či s koronou?

24.7.2020

Dva nakažení kadeřníci ostříhali 139 zákazniků. Ani jeden z nich se nenakazil. To vše údajně proto, že měli roušky. Nikdo, ani v širším okolí, jak z kadeřníků, tak z jejich zákazníků nebyl testováním odhalen jako pozitivní.

Zdravotníci na severu Moravy testovali a zavřeli důl, a nejen ten. Pozitivní oběti testování nevykazovaly žádné příznaky onemocnění, nebo, pokud vůbec, jen mírné.

Korona je zjevně méně nebezpečná než chřipka a musíme si na ni zvyknout. Zvyknout si tak, jako už léta snášíme spalničky. To tvrdí renomovaný vědec, rektor Karlovy univerzity a chemik profesor Winter.

Chcete víc? Prosím! Když je tedy nemoc tak zjevně nebezpečná pro staré lidi, proč se místo zavírání dolů nevytvářejí záložní kolektivy pečovatelů ve starobincích pro případ, že někde bude zjištěna nákaza a personál půjde do karantény?

Korona není lidstvu nebezpečná nemoc, korona je nebezpečná demokracii. Ohrožuje naši svobodu pohybu i podnikání, naši svobodu pracovat a žít normální život. Kromě toho také svobodu cestování. Není záhodno, aby se lidé různých národů příliš mezi sebou domlouvali.

Korona je nebezpečná hlavně proto, že se dá natahovat do nekonečna. Vždy se někde najde nějaký případ. Proč neexistují srovnávací statistiky chřipka – covid-19?

Pokud vůbec infekce nebyla vyvolána úmyslně, pak se přinejmenším mnoha politikům hodila a hodí, aby mohli své neúspěchy, hlavně ekonomické, zakrýt údajnou pandemií.

Jak je možné, že se neustále uveřejňují jen čísla údajně na koronu zemřelých a nikde není uvedena statistika o skutečném důvodu úmrtí těchto lidí, ze které by se dalo zjistit, kdo umřel s koronou a kdo na koronu? Taková statistika se objevila jen jednou, na samém začátku epidemické hysterie v Itálii. Tehdy Italové uvedli, že z celkového počtu zemřelých skutečně jen na koronavirus zemřelo méně než 1 % ze všech obětí. Od té doby je tento typ statistik nedosažitelný.

Proč nikde neexistují srovnání chřipky dvacátých let minulého století, versus dnešní údajná pandemie? Proč neustále stoupají údaje o španělské chřipce?

Před čtyřmi měsíci se mluvilo o 10 až 20 miliónech obětí. Dnes titíž lidé mluví o 50 až 100 miliónech mrtvých. Je to pochopitelné. Zvyšuje to společenskou prestiž funkcionářů. Nabízí se ale otázka, jak to, že když je virus zbrusu nový, tak mnozí odborníci vědí, že přijde jeho druhá vlna. To je hádání z kávového lógru.

Obávám se, že covid-19 budem mít jako přátelství ve Sovětským svazem – na věčné časy. Mnohým se to hodí.



zpět na článek