15.1.2021 | Svátek má Alice


Diskuse k článku

ÚVAHA: Migrace

Imigrační vlny nepolevují, spíše naopak. Přesouvání stovek tisíc lidí z kontinentu na kontinent. Proč vlastně?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Green 30.8.2015 21:06

Re: Ano, stojí. Naučit se teorii spontánního řádu

Hare krišna, hare krišna krišna krišna, hare hare hare rama, hare rama rama rama, hare hare

J. Mrázek 30.8.2015 21:06

Strachem donutit státy Evropy k "USE"

Způsobit kataklysma, který vyústí ve volání po jednom vůdci, společné armádě, vládě, daních , nová čtvrtá říše. Zároveň kroky v Africe USA zlikvidují konkurenta Evropu, jednou ranou destabilizace Afriky i Evropy. Zbyde Čína a Rusko. Za týden začínají manévry NATO v pásu od Litvy, Lotyška, Polska až do Maďarska s tématem "občanské nepokoje-potlačování", do toho letecké síly nad ČR + přesuny letadel z Německa, kdy z cvičení bude najednou opravdový konflikt s Ruskem asi poznáme jen podle "houbové hřibové atomové úrody" ... Na co amíci sáhnou...jako holubi, kam sednou, tam to po..ou ....Po kolikáté má Německo šanci Evropě dopomoci k další válce ? A bude po té válce ještě někdo náhodně přeživší chtít, aby nějaké Německo dál existovalo?

D. Green 30.8.2015 21:05

Re: Neznáte-li přirozenou evoluční funkci národních států

Hare krišna, hare krišna krišna krišna, hare hare hare rama, hare rama rama rama, hare hare

J. Sinnreich 30.8.2015 18:31

Re: kdyz jste tedy Evropanka, proc hledite do USA pro spasu?

Otazkou je, kdo toho zlocince Obamu zvolil. Jiste, volebni podvody. Ale faktem zustava, ze nevedome, zmanipulovane luzy je uz dnes v USA tolik, ze ve svobodnych volbach zvoli podobne individuum, na pr. Hillary Clinton. A bude vymalovano!

J. Kadeřábek 30.8.2015 12:41

Přečtěte si světové dějiny

Vy bílá raso a pak tady mudrujte.

J. Kraus 30.8.2015 11:40

Vše souvisí

se vším, každý člověk je buňka v organismu vesmíru. Vše, co se projeví na hmotné úrovni, má příčiny v úrovni duchovní – zjednodušeně řečeno. Podobně jako lidské tělo se nemocí nebo smrtí očišťuje od buněk, které se osamostatnily samy pro sebe coby odraz vědomí jedince, nadřadily se nad organismus, tak i ve vesmíru fungují samoočistné mechanismy, vylučující ty, kteří se odvrátili od harmonie a Řádu a odsouvající je někam na začátek vývoje. Součástí harmonie a řádu může být i to, co nám může připadat jako zlo. Důležité je vnitřní souznění s božským. Setrvačnost těchto dějů, dříve obrovská a umožňující skryté vyrovnání, se vyčerpala. Někdo by mohl říct, že zásoby dobré karmy, nashromážděné generacemi předků, vedených církvemi k oné harmonii a lásce, ale stejně tak svatými a vůbec duchy nadprůměrnými, kteří na rozdíl ode dneška nebyli zlomeni už v dětství, se vyčerpaly. Naopak dnes už do několikáté generace dětí jsou vkládány programy zkázy (termín používaný Lazarevem) sebe i vesmíru. Zablokovat takový program lze jen směřováním k Bohu, potlačováním každé negace, i té „oprávněné“, souzněním, láskou ke všemu stvořenému. Zdá se, že to nebude cesta pro všechny. Jinak: těžce nemocné buňky musejí odumřít a dnes vidíme začátek toho očistného procesu.

K. Janyška 30.8.2015 11:04

Neznáte-li přirozenou evoluční funkci národních států

ve vývoji lidstva, nevíte-li, že jsou jedinými možnými prvky světového rostlého spontánního řádu lidského světa a není-li vám známo, že vznikly civilizací jednotlivců obchodem, pak ani nevíte, jak velkým zločinem je Evropská unie a snahy Bilderbergu lidský svět zorganizovat, když to nejde. New order je neuskutečnitelný. Pár pokusů už tu bylo, zejména roce 1917 a v roce 1938. Neustále se rozšiřující spontánní řád lidské interakce, a žádný New order, je tím, co lidstvo sebepořádá k lepšímu. A   jeho prvky jsou nezaměnitelně národní státy, ne nejbohatší hlupáci světa. A národní státy, a nikdo a nic jiného, musí mít právo přijímat nebo odmítat imigranty. Na hranici USA-Mexiko taková imigrační válka probíhá. To je zvláštní, co ? Dzp.

K. Křivan 29.8.2015 18:24

Re: Je potřeba znovu definovat pojem "bližní".

K tomu se mohu pouze přidat !

M. Foltyn 29.8.2015 12:33

Re: Ano,

Je zbytečné si sypat popel na hlavu. Bílá rasa si své bohatství získávala nejenom svou agresivitou, ale hlavně prací a myšlením. Celé generace našich předků se dřeli na to, abychom my mohli pokračovat na jejich základě. Ne proto, že to po vzoru naší vlády rozhážeme různým plaváčkům. Co se týče našich výbojů, Tataři, Turci, Arabové či Mongolové byli asi ovečky.

V. Němec 29.8.2015 12:11

Ano,

je to o nás. To je naše vina, vina bílé rasy nashromážděná staletímí výbojů a nadvlády po celé Zemi.

J. Chaloupka 29.8.2015 11:55

Je potřeba znovu definovat pojem "bližní".

Ač jsem ateista, mám bližní: rodina, příbuzní, přátelé, spolužáci, sousedi, v cizině Češi a na jiném kontinentu Evropané. Tím to končí. Rozhodně moji bližní nejsou Arabové, Afričané, Afgánci, Pakistánci, dokonce (protože je znám) ani Albánci z Kosova. To nejsou moji bližní, a ani oni mne za bližního nepovažují. Je mezi námi propast. Kdo chce tuto propast zaplnit, nevím, ale obávám se, že nikdy nezanikne. Bude to jako s plzáky na zahradě: buď oni, nebo my.

K. Křivan 29.8.2015 10:50

Re: ten chlev ktery si v Evrope delate

Pane Zavalo, to svinstvo, ten fašismus 21.století-politická korektnost,  to do Evropy přišlo z USA.

T. Urbanec 29.8.2015 10:49

Re: Křesťanské zásady

Trefeno přesně. Dokud si blouznivci, kteří bohužel mají mandát něco dělat a prosadit, nepřipustí, že jsme v první řadě povinni bránit své domovy, pak nás tady migranti převálcují. Nejprve vyčerpají všechny zdroje, které v Evropě lidé nashromáždili a udělají z Evropy stejnou pustinu, jakou udělali ze svých původních domovů, no a potom půjdou dál. A Atlantik není zas tak široký.

J. Plzák 29.8.2015 10:02

Re: kdyz jste tedy Evropanka, proc hledite do USA pro spasu?

Milan Závala má pravdu.

USA přežijou obamu i politickou korektnost.

J. Plzák 29.8.2015 9:57

Re: kdyz jste tedy Evropanka, proc hledite do USA pro spasu?

Jo, ale situace na českých univerzitách není lepší a přesto se nevidíme na pokraji zkázy.

Nebo vy ano?

J. Kučera 29.8.2015 9:57

Re: Svět je 17krát přelidněn

Italové, Řekové, Španělé a další na hranicích Evropy se dovolávají solidarity ostatních evropských zemí proti přívalu migrantů. Je ale na pováženou spolupracovat s někým, kdo krizi sám vyvolává a zhoršuje. Je pro Evropu nepřátelské a zničující lovit migranty z moře, zachraňovat je a obléknout a nakrmit, když každý musí alespoň tušit, že nás přišli zničit. Tak jim v tom aspoň nepomáhat. Když už někdo z toho moře vlastní silou vyleze, bylo by nevhodné ho tam hodit zpět a případně mu přidržet hlavu pod vodou, ale i to by byla obrana. Islám v Evropě nechceme, takže zvolme politiky, kteří ho sem nepustí. Možné to je. Jsou takoví ve všech zemích.

J. Plzák 29.8.2015 9:52

Pokud vůbec nějaké kořeny,

pak to mohou být anticko - římské.

Psát o židovsko-křesťanských kořenech je nonsens.

V době razantního rozšiřování se křesťanství, ve 3 až 10 století, se židovské kmeny (kromě jiných míst i Džidě) řezaly se svými semitskými bratranci na východ od Středozemního moře a o žádném velkém šíření kultury nemohla být ani řeč. Hlavně proto, že jich bylo zanedbatelně.

Tenkrát, taky přechodně, vyhrál islám.

J. Schwarz 29.8.2015 9:28

Křesťanské zásady

jsou v prvé řadě pitomost, kterou nikdo kromě pár šílenců časem prohlášených za "svaté" nebral vážně - jinak by t.zv. křesťanská civilizace skončila mnohem dřív. Pokud jde o "uprchlíky" - snad by některý z místních "humánistů" mohl osvětlit, před jakou hrozbou někdo "prchá"  z bangladéže či pakistanu až do německa. Jenom  naivka si může představovat, že - narozdíl od zhýčkaných evropanů / i když zhýčkaní jistě jsou, ale v jiném smyslu / jacísi afričané , arabové či pákistánci přejdou tisíce kilometrů pěšky a stopem, prakticky bez peněz, přespávají pod širákem a přitom vypadají líp než našinec po jednodenním výletě. Přitom se  "uprchlíci" cestou nepochybně setkávají s krajním nepřátelstvím, proč by jinak pokračovali ve své strastiplné cestě. Celé to vypadá jako organizovaná akce a evropský i náš tisk lžou jako když tiskne. Nakonec se stejně zdá, že "utečenci" utíkají hlavně před podmínkami vytvořenými přelidněním ve svých zemích a nevypadá to, že by v Evropě hodlali se souložením přestat. Jedinou záchranou  Evropy je křesťanství odmítnout a přiznat si biologickou podstatu lidských skupin - člověk je prostě teritoriální primát a musí své teritorium bránit proti vetřelcům i šílencům z vlastních řad, blouznících o humanitě a "jednotném lidstvu".

K. Janyška 29.8.2015 9:17

Ano, stojí. Naučit se teorii spontánního řádu

lidského světa. Jinak nic nezvládne, bude automaticky mimo... Dzp.

E. Erat 29.8.2015 8:51

Re: kdyz jste tedy Evropanka, proc hledite do USA pro spasu?

A který z dnes známých kandidátů to je ?

D. Polanský 29.8.2015 8:25

Autorka si musí ujasnit, co chce říct.

Jiná cesta není než Bible v levé ruce, meč v pravé. Pochopitelně USA s tím nic nemá! Jsme přece Evropané. Musíme sami bojovat.  Co autorka čeká od USA v případě uprchlíků? Já nic, ale klidně půjdu bojovat s morem, který chce zničit Evropskou civilizaci.  Mám děti, vnoučata, nechci aby je jednou podřezali nějaká hovada.  Já strach nemám, pokud jej má autorka, tak ať zaleze do díry. Už mě to stím strachem začíná wrát!!! Zničme islám totálně, jak spojenci zničili fašismus!!

K. Křivan 29.8.2015 7:20

Re: kdyz jste tedy Evropanka, proc hledite do USA pro spasu?

No, nevím, pane Rehulko, když tak čtu články pana Ulče, tak situace na universitách musí být příšerná. Tam je nutne začít s čistěním.

S. Rehulka 29.8.2015 5:18

Re: kdyz jste tedy Evropanka, proc hledite do USA pro spasu?

Pane Křivane, věřím, že USA je zasviněna jenom na "oficielním" povrchu. To se stalo dvojím zvolením toho zločince Obamy a jeho administrativy Democrats. Až se do Bílého Domu (vyčištěného) dostane opravdový Američan, Svobodný Svět, nejenom Amerika, dostane správný směr !

K. Křivan 29.8.2015 0:38

Re: kdyz jste tedy Evropanka, proc hledite do USA pro spasu?

USA je stejně zasviněno, jako Evropa, stejně ohroženo, a potřebuje stejně se bránit stejnému nepříteli.

K. Křivan 29.8.2015 0:37

Svět je 17krát přelidněn

přelidněn nám cizími, nám nepřátelskými, všeho-(kromě práce)-schopnými neevropany.  A to vše se začíná k nám hrnout do Evropy, vyžrat a zničit vše, co jsme za staletí vybudovali.  Musíme se bránit, všemi prostředky, protože bráníme tisíciletí budování civilizace.

Islám dělí svět na dvě části. Jednu, kde islám už zvítězil, a druhou, kde teprv zvítězí. Překažme mu to, a zabijme islám. Je to nepřítel všech civilizací, nepřítel všeho, co není islám.  Nepřítel našich obrazů a soch, stejně jako soch Budhových.

M. Zavala 29.8.2015 0:16

kdyz jste tedy Evropanka, proc hledite do USA pro spasu?

To vam stale ma USA cistit ten chlev ktery si v Evrope delate? WW1, WW2, Vietnam, Jugoska.....

Udelejte konecne neco sami,uz jste dospeli. A USA ma neco nad 300 milionu lidi, zato EU vice nez 500 milionu. Tak do toho!